Spelprogram - P12 Röd:5

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BKV Norrtälje P07 Röd Pierre Vesterlund 709423965 Röd/Blå/Röd
FC Arlanda Vit Jaime Contreras Villalobos 0739697469 Vitgrön/Grön/Vit
Funbo IF P06/07 Daniel Salomonsson Blå/Blå/Blå
IK Sirius FK P07E;2 Petter Olofsson 0727107088 Blå/Svart randig/Svart/Svart
Knarrbacken FC Tigrar Peter Norelius 0706657436 Mörkblå/Mörkblå/Vita
Knivsta IK Vit Ingrid Camilla Schollin 0704169815 Vit/svart/vit
Roslagsbro IF P07 Robin Mützell 0766368121 Röd/Svart/Röd
Unik FK P07 blå Kristina Mårtensson 0705956154 röd/blå/röd
Upsala IF 07FB Richard Waldevik Svart-vitrandiga/Svarta/Svarta
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-28 12:15 Knivsta IK Vit - BKV Norrtälje P07 Röd Alsike Konstgräs
Maj
2019-05-01 12:45 Funbo IF P06/07 - IK Sirius FK P07E;2 Vargspåret IP 1
2019-05-01 15:00 Roslagsbro IF P07 - Upsala IF 07FB Vårlyckan 2
2019-05-01 16:30 Knarrbacken FC Tigrar - Unik FK P07 blå Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-05-04 10:45 Unik FK P07 blå - Knivsta IK Vit Valsätra Konstgräs
2019-05-04 11:00 BKV Norrtälje P07 Röd - Roslagsbro IF P07 Norrtälje Sportcentrum 4
2019-05-04 11:00 IK Sirius FK P07E;2 - Knarrbacken FC Tigrar Kronåsen 2
2019-05-04 11:30 FC Arlanda Vit - Funbo IF P06/07 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-05-11 12:30 Upsala IF 07FB - BKV Norrtälje P07 Röd Ekebydalen IP Konstgräs
2019-05-11 16:30 Roslagsbro IF P07 - Unik FK P07 blå Vårlyckan 2
2019-05-12 14:00 Knivsta IK Vit - IK Sirius FK P07E;2 Fröängen/Pizzavallen 2
2019-05-15 18:30 Knarrbacken FC Tigrar - FC Arlanda Vit Gröna Dalens IP 5
2019-05-18 11:00 IK Sirius FK P07E;2 - Roslagsbro IF P07 Kronåsen 2
2019-05-18 11:30 FC Arlanda Vit - Knivsta IK Vit Midgårdsvallen 3 Amerikanska Plan
2019-05-18 12:30 Funbo IF P06/07 - BKV Norrtälje P07 Röd Vargspåret IP 1
2019-05-19 12:30 Funbo IF P06/07 - Knarrbacken FC Tigrar Vargspåret IP 1
2019-05-22 18:00 Funbo IF P06/07 - FC Arlanda Vit Vargspåret IP 1
2019-05-24 19:00 Unik FK P07 blå - Upsala IF 07FB Gottsundagipen 3
2019-05-25 10:30 Upsala IF 07FB - IK Sirius FK P07E;2 Stenhagens IP Konstgräs
2019-05-26 10:30 Roslagsbro IF P07 - FC Arlanda Vit Vårlyckan 2
2019-05-26 14:00 Knivsta IK Vit - Funbo IF P06/07 Engvallen IP 1
2019-05-26 14:00 BKV Norrtälje P07 Röd - Unik FK P07 blå Norrtälje Sportcentrum 4
2019-05-30 11:30 Knarrbacken FC Tigrar - Knivsta IK Vit Gröna Dalens IP 3
2019-05-30 14:00 Funbo IF P06/07 - Roslagsbro IF P07 Vargspåret IP 1
2019-05-31 17:45 FC Arlanda Vit - Upsala IF 07FB Midgårdsvallen Konstgräs
Juni
2019-06-01 11:30 Unik FK P07 blå - IK Sirius FK P07E;2 Valsätra Konstgräs
2019-06-02 10:30 Roslagsbro IF P07 - Knarrbacken FC Tigrar Vårlyckan 2
2019-06-02 11:00 IK Sirius FK P07E;2 - BKV Norrtälje P07 Röd Kronåsen 2
2019-06-02 16:30 Upsala IF 07FB - Funbo IF P06/07 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-06-06 10:30 FC Arlanda Vit - Unik FK P07 blå Råbergsvallen Konstgräs
2019-06-08 10:30 Upsala IF 07FB - Knivsta IK Vit Stenhagens IP Konstgräs
2019-06-08 10:45 Unik FK P07 blå - Funbo IF P06/07 Valsätra Konstgräs
2019-06-08 11:00 IK Sirius FK P07E;2 - FC Arlanda Vit Kronåsen 2
2019-06-08 12:00 Knivsta IK Vit - Roslagsbro IF P07 Engvallen IP 1
2019-06-09 16:00 BKV Norrtälje P07 Röd - Knarrbacken FC Tigrar Norrtälje Sportcentrum 4
2019-06-15 11:00 IK Sirius FK P07E;2 - Funbo IF P06/07 Kronåsen 2
2019-06-15 11:30 Unik FK P07 blå - Knarrbacken FC Tigrar Valsätra Konstgräs
2019-06-16 15:30 Upsala IF 07FB - Roslagsbro IF P07 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-06-17 19:00 Knarrbacken FC Tigrar - Upsala IF 07FB Gröna Dalens IP 2
Augusti
2019-08-11 10:00 Knarrbacken FC Tigrar - IK Sirius FK P07E;2 Futurum 2
2019-08-11 13:00 BKV Norrtälje P07 Röd - FC Arlanda Vit Norrtälje Sportcentrum 4
2019-08-11 14:00 Roslagsbro IF P07 - BKV Norrtälje P07 Röd Vårlyckan 2
2019-08-11 14:00 Knivsta IK Vit - Unik FK P07 blå Engvallen IP 1
2019-08-17 10:15 Unik FK P07 blå - Roslagsbro IF P07 Valsätra Konstgräs
2019-08-17 14:30 FC Arlanda Vit - Knarrbacken FC Tigrar Råbergsvallen Konstgräs
2019-08-18 11:00 IK Sirius FK P07E;2 - Knivsta IK Vit Kronåsen 2
2019-08-18 16:00 BKV Norrtälje P07 Röd - Upsala IF 07FB Norrtälje Sportcentrum 4
2019-08-24 10:30 Upsala IF 07FB - Unik FK P07 blå Ekebydalen IP Konstgräs
2019-08-25 10:00 Knarrbacken FC Tigrar - Funbo IF P06/07 Gröna Dalens IP 2
2019-08-25 10:30 Roslagsbro IF P07 - IK Sirius FK P07E;2 Vårlyckan 2
2019-08-25 14:00 Knivsta IK Vit - FC Arlanda Vit Engvallen IP 1
2019-08-31 10:30 Unik FK P07 blå - BKV Norrtälje P07 Röd Valsätra Konstgräs
2019-08-31 11:00 IK Sirius FK P07E;2 - Upsala IF 07FB Kronåsen 2
2019-08-31 15:15 FC Arlanda Vit - Roslagsbro IF P07 Ansgarsvallen Konstgräs
September
2019-09-01 14:00 Funbo IF P06/07 - Knivsta IK Vit Vargspåret IP 1
2019-09-05 18:30 BKV Norrtälje P07 Röd - Knivsta IK Vit Norrtälje Sportcentrum 4
2019-09-08 10:30 Upsala IF 07FB - FC Arlanda Vit Ekebydalen IP Konstgräs
2019-09-08 13:00 BKV Norrtälje P07 Röd - IK Sirius FK P07E;2 Norrtälje Sportcentrum 4
2019-09-08 14:00 Knivsta IK Vit - Knarrbacken FC Tigrar Engvallen IP 1
2019-09-08 16:30 Roslagsbro IF P07 - Funbo IF P06/07 Vårlyckan 2
2019-09-14 11:30 Knarrbacken FC Tigrar - Roslagsbro IF P07 Gröna Dalens IP 2
2019-09-14 12:00 FC Arlanda Vit - BKV Norrtälje P07 Röd Råbergsvallen Konstgräs
2019-09-15 11:00 IK Sirius FK P07E;2 - Unik FK P07 blå Kronåsen 2
2019-09-17 18:00 Funbo IF P06/07 - Upsala IF 07FB Vargspåret IP 1
2019-09-21 10:45 Unik FK P07 blå - FC Arlanda Vit Valsätra Konstgräs
2019-09-22 10:30 Roslagsbro IF P07 - Knivsta IK Vit Vårlyckan 2
2019-09-22 12:30 Upsala IF 07FB - Knarrbacken FC Tigrar Stenhagens IP Konstgräs
2019-09-22 16:00 BKV Norrtälje P07 Röd - Funbo IF P06/07 Norrtälje Sportcentrum 4
2019-09-28 12:00 Funbo IF P06/07 - Unik FK P07 blå Vargspåret IP 1
2019-09-28 13:00 FC Arlanda Vit - IK Sirius FK P07E;2 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-09-29 11:30 Knarrbacken FC Tigrar - BKV Norrtälje P07 Röd Gröna Dalens IP 2
2019-09-29 12:00 Knivsta IK Vit - Upsala IF 07FB Engvallen IP 1