Spelprogram - P12 Röd:4

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Danmarks IF P07 Röd Johan Rydberg Röd/vit/röd/röd
Enköpings SK UK P07 Vit Rikard Hellblom 0705637245 Grön/Svart/Grön
Håbo FF P12 Vit Stefan Dahlstedt 0730687573 röd/röd/vit
Knarrbacken FC Pantrar Peter Norelius 0706657436 Mörkblå/Mörkblå/Vita
Knivsta IK Svart Linda Jansson 0705749193 Vit/svart/vit
Märsta IK P07 Camilla Elisabeth Folmer-Hansen 0706259022 Svart/Gul/Svart(gula revärer)/Svart
Sigtuna IF FK P07 Catarina Sandin 0703157935 Blå/Blå/Blå
SK Wigör P07 Karolina Herrera 0736551237 Vit/Blå/Blå
Sunnersta AIF P07 Grön Malin Melin 0739052212 Grön/Svart/Svart/Svart/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 11:15 Knivsta IK Svart - Sunnersta AIF P07 Grön Alsike Konstgräs
Maj
2019-05-01 12:00 Sigtuna IF FK P07 - Håbo FF P12 Vit Ansgarsvallen Konstgräs
2019-05-01 14:00 Enköpings SK UK P07 Vit - Märsta IK P07 Enavallen teknikcenter
2019-05-01 16:00 Danmarks IF P07 Röd - SK Wigör P07 Danelid 5
2019-05-04 10:00 Knarrbacken FC Pantrar - Danmarks IF P07 Röd Gröna Dalens IP 4
2019-05-04 10:00 SK Wigör P07 - Sigtuna IF FK P07 Odensala IP 2
2019-05-05 16:00 Sunnersta AIF P07 Grön - Enköpings SK UK P07 Vit Granebergs IO 2
2019-05-09 19:15 Håbo FF P12 Vit - Knivsta IK Svart Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-05-11 10:00 SK Wigör P07 - Danmarks IF P07 Röd Odensala IP 1
2019-05-11 14:00 Knivsta IK Svart - SK Wigör P07 Fröängen/Pizzavallen 2
2019-05-12 10:00 Märsta IK P07 - Sunnersta AIF P07 Grön Midgårdsvallen 3 Amerikanska Plan
2019-05-12 12:30 Enköpings SK UK P07 Vit - Håbo FF P12 Vit Enavallen teknikcenter
2019-05-12 15:00 Sigtuna IF FK P07 - Knarrbacken FC Pantrar Ansgarsvallen Konstgräs
2019-05-18 10:00 Knarrbacken FC Pantrar - Knivsta IK Svart Gröna Dalens IP 3
2019-05-18 10:00 SK Wigör P07 - Enköpings SK UK P07 Vit Odensala IP 2
2019-05-19 12:20 Håbo FF P12 Vit - Märsta IK P07 Futurum 2
2019-05-19 16:00 Danmarks IF P07 Röd - Sigtuna IF FK P07 Danelid 5
2019-05-25 14:00 Knivsta IK Svart - Danmarks IF P07 Röd Engvallen IP 1
2019-05-25 14:00 Enköpings SK UK P07 Vit - Knarrbacken FC Pantrar Enavallen teknikcenter
2019-05-25 14:00 SK Wigör P07 - Sunnersta AIF P07 Grön Odensala IP 2
2019-05-26 10:00 Märsta IK P07 - SK Wigör P07 Midgårdsvallen 3 Amerikanska Plan
2019-05-26 16:00 Sunnersta AIF P07 Grön - Håbo FF P12 Vit Granebergs IO 2
2019-05-30 10:00 Knarrbacken FC Pantrar - Märsta IK P07 Gröna Dalens IP 3
2019-05-30 12:00 Sigtuna IF FK P07 - Knivsta IK Svart Ansgarsvallen 4
2019-05-30 16:00 Danmarks IF P07 Röd - Enköpings SK UK P07 Vit Danelid 5
Juni
2019-06-01 12:30 Enköpings SK UK P07 Vit - Sigtuna IF FK P07 Enavallen teknikcenter
2019-06-02 10:00 Märsta IK P07 - Danmarks IF P07 Röd Midgårdsvallen Konstgräs
2019-06-02 12:20 Håbo FF P12 Vit - SK Wigör P07 Futurum 2
2019-06-02 16:00 Sunnersta AIF P07 Grön - Knarrbacken FC Pantrar Granebergs IO 2
2019-06-06 09:00 Knarrbacken FC Pantrar - Håbo FF P12 Vit Gröna Dalens IP 3
2019-06-06 12:00 Sigtuna IF FK P07 - Märsta IK P07 Ansgarsvallen Konstgräs
2019-06-06 15:00 Knivsta IK Svart - Enköpings SK UK P07 Vit Engvallen IP 1
2019-06-08 10:00 Danmarks IF P07 Röd - Sunnersta AIF P07 Grön Danelid 5
2019-06-09 10:00 Märsta IK P07 - Knivsta IK Svart Midgårdsvallen Konstgräs
2019-06-09 12:20 Håbo FF P12 Vit - Danmarks IF P07 Röd Futurum 2
2019-06-09 16:00 Sunnersta AIF P07 Grön - Sigtuna IF FK P07 Granebergs IO 2
2019-06-10 19:00 Knarrbacken FC Pantrar - SK Wigör P07 Gröna Dalens IP 4
2019-06-12 18:00 Sunnersta AIF P07 Grön - Knivsta IK Svart Granebergs IO 2
2019-06-13 19:15 Håbo FF P12 Vit - Sigtuna IF FK P07 Gröna Dalens IP Konstgräs
2019-06-15 10:30 Märsta IK P07 - Enköpings SK UK P07 Vit Midgårdsvallen 3 Amerikanska Plan
Augusti
2019-08-10 14:00 Knivsta IK Svart - Håbo FF P12 Vit Engvallen IP 1
2019-08-11 12:00 Sigtuna IF FK P07 - SK Wigör P07 Ansgarsvallen 4
2019-08-13 19:30 Enköpings SK UK P07 Vit - Sunnersta AIF P07 Grön Enavallen D-plan
2019-08-14 18:30 Danmarks IF P07 Röd - Knarrbacken FC Pantrar Danelid 5
2019-08-17 10:00 Knarrbacken FC Pantrar - Sigtuna IF FK P07 Futurum 2
2019-08-17 10:00 SK Wigör P07 - Knivsta IK Svart Odensala IP 2
2019-08-18 10:30 Håbo FF P12 Vit - Enköpings SK UK P07 Vit Futurum 2
2019-08-18 16:00 Sunnersta AIF P07 Grön - Märsta IK P07 Granebergs IO 2
2019-08-23 19:00 Enköpings SK UK P07 Vit - SK Wigör P07 Enavallen teknikcenter
2019-08-24 10:00 Märsta IK P07 - Håbo FF P12 Vit Midgårdsvallen 5 Kastplan
2019-08-24 14:00 Knivsta IK Svart - Knarrbacken FC Pantrar Engvallen IP 1
2019-08-25 15:00 Sigtuna IF FK P07 - Danmarks IF P07 Röd Ansgarsvallen Konstgräs
September
2019-09-01 10:00 Knarrbacken FC Pantrar - Enköpings SK UK P07 Vit Gröna Dalens IP 4
2019-09-01 14:10 Håbo FF P12 Vit - Sunnersta AIF P07 Grön Futurum 2
2019-09-01 16:00 Danmarks IF P07 Röd - Knivsta IK Svart Danelid 5
2019-09-06 19:00 Enköpings SK UK P07 Vit - Danmarks IF P07 Röd Enavallen teknikcenter
2019-09-07 14:00 Knivsta IK Svart - Sigtuna IF FK P07 Engvallen IP 1
2019-09-08 10:00 Märsta IK P07 - Knarrbacken FC Pantrar Midgårdsvallen Konstgräs
2019-09-08 16:00 Sunnersta AIF P07 Grön - SK Wigör P07 Granebergs IO 2
2019-09-14 10:00 Knarrbacken FC Pantrar - Sunnersta AIF P07 Grön Gröna Dalens IP 2
2019-09-14 10:00 SK Wigör P07 - Håbo FF P12 Vit Odensala IP 1
2019-09-15 16:00 Sigtuna IF FK P07 - Enköpings SK UK P07 Vit Ansgarsvallen Konstgräs
2019-09-15 16:00 Danmarks IF P07 Röd - Märsta IK P07 Danelid 5
2019-09-21 10:00 SK Wigör P07 - Märsta IK P07 Odensala IP 1
2019-09-22 10:00 Märsta IK P07 - Sigtuna IF FK P07 Midgårdsvallen 3 Amerikanska Plan
2019-09-22 10:30 Håbo FF P12 Vit - Knarrbacken FC Pantrar Futurum 2
2019-09-22 12:00 Enköpings SK UK P07 Vit - Knivsta IK Svart Enavallen teknikcenter
2019-09-22 16:00 Sunnersta AIF P07 Grön - Danmarks IF P07 Röd Granebergs IO 2
2019-09-28 12:00 Knivsta IK Svart - Märsta IK P07 Engvallen IP 1
2019-09-29 11:30 SK Wigör P07 - Knarrbacken FC Pantrar Odensala IP 2
2019-09-29 13:00 Sigtuna IF FK P07 - Sunnersta AIF P07 Grön Ansgarsvallen Konstgräs
2019-09-29 16:00 Danmarks IF P07 Röd - Håbo FF P12 Vit Danelid 5