Spelprogram - Pojkar 12 år Dalsland 7 mot 7

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bengtsfors IF Christian Rådén 0709377116 Röd/Blå/Röd
Dals långeds IK Fredrik Sundström 0730868585 Vit, Svart, Vita
Eds FF Jonas Magnusson 0766340036 Blå, Blå, Blå
Färgelanda IF Anders Lönngren 0762130913 Röd/röd/röd
IF Viken Ronnie Persson 0703936338 Ljusblå/vit/Vita
IFK Åmål Lars Olofsson 0704374403 Blå-Vit randig, Blå, Blå
Melleruds IF Johnny Eriksson 053013315 0705645218 Vit/Blå/Vita
Åsebro IF Stefan Larsson 053050171 0732366292 Vit/Röd/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-09 18:30 Melleruds IF - Dals långeds IK Rådavallen
2019-05-11 13:00 IF Viken - Färgelanda IF Hanebols IP
2019-05-12 16:00 Åsebro IF - Bengtsfors IF Rudevi IP
2019-05-12 18:00 IFK Åmål - Eds FF Kamratgårdens IP
Omgång 2
2019-05-14 18:00 Bengtsfors IF - IF Viken Långevi Konstgräsplan
2019-05-16 18:30 Dals långeds IK - Åsebro IF
2019-05-17 18:30 Eds FF - Melleruds IF Bergslätt IP
2019-05-19 11:00 Färgelanda IF - IFK Åmål Högalid IP
Omgång 3
2019-05-22 18:00 IFK Åmål - IF Viken Kamratgårdens IP
2019-05-22 18:30 Melleruds IF - Färgelanda IF Rådavallen
2019-05-23 18:30 Dals långeds IK - Bengtsfors IF
2019-05-27 18:30 Åsebro IF - Eds FF Rudevi IP
Omgång 4
2019-05-27 18:30 IF Viken - Melleruds IF Hanebols IP
2019-05-29 18:00 Bengtsfors IF - IFK Åmål Långevi
2019-06-02 11:00 Färgelanda IF - Åsebro IF Högalid IP
2019-06-05 18:30 Eds FF - Dals långeds IK Bergslätt IP
Omgång 5
2019-06-03 18:30 Dals långeds IK - Färgelanda IF
2019-06-05 17:45 Melleruds IF - IFK Åmål Rådavallen
2019-06-09 16:00 Åsebro IF - IF Viken Rudevi IP
2019-06-10 18:30 Eds FF - Bengtsfors IF Bergslätt IP
Omgång 6
2019-06-12 18:30 IF Viken - Dals långeds IK Hanebols IP
2019-06-15 11:00 Färgelanda IF - Eds FF Högalid IP
2019-06-15 11:00 IFK Åmål - Åsebro IF Kamratgårdens IP
2019-06-18 18:00 Bengtsfors IF - Melleruds IF Långevi
Omgång 7
2019-06-17 18:30 Dals långeds IK - IFK Åmål
2019-06-23 11:00 Färgelanda IF - Bengtsfors IF Högalid IP
2019-06-24 18:30 Eds FF - IF Viken Bergslätt IP
2019-06-26 18:30 Åsebro IF - Melleruds IF Rudevi IP
Omgång 8
2019-08-07 18:30 Eds FF - IFK Åmål Bergslätt IP
2019-08-08 18:30 Dals långeds IK - Melleruds IF
2019-08-13 19:00 Bengtsfors IF - Åsebro IF Långevi
2019-08-17 11:00 Färgelanda IF - IF Viken Högalid IP
Omgång 9
2019-08-14 18:30 Melleruds IF - Eds FF Rådavallen
2019-08-18 11:00 IFK Åmål - Färgelanda IF Kamratgårdens IP
2019-08-19 18:30 IF Viken - Bengtsfors IF Hanebols IP
2019-08-19 18:30 Åsebro IF - Dals långeds IK Rudevi IP
Omgång 10
2019-08-22 18:30 Eds FF - Åsebro IF Bergslätt IP
2019-08-24 11:00 Färgelanda IF - Melleruds IF Högalid IP
2019-08-26 17:00 IF Viken - IFK Åmål Hanebols IP
2019-08-27 18:30 Bengtsfors IF - Dals långeds IK Långevi
Omgång 11
2019-08-28 18:30 Melleruds IF - IF Viken Rådavallen
2019-08-30 18:00 IFK Åmål - Bengtsfors IF Kamratgårdens IP
2019-08-31 11:00 Åsebro IF - Färgelanda IF Rudevi IP
2019-09-02 00:00 Dals långeds IK - Eds FF
Omgång 12
2019-09-03 18:00 IFK Åmål - Melleruds IF
2019-09-08 11:00 Färgelanda IF - Dals långeds IK Högalid IP
2019-09-08 12:15 IF Viken - Åsebro IF Rösvallen
2019-09-10 18:30 Bengtsfors IF - Eds FF Långevi
Omgång 13
2019-09-11 18:30 Melleruds IF - Bengtsfors IF Rådavallen
2019-09-12 18:00 Dals långeds IK - IF Viken
2019-09-14 11:00 Åsebro IF - IFK Åmål Rudevi IP
2019-09-16 18:00 Eds FF - Färgelanda IF Bergslätt IP
Omgång 14
2019-09-18 18:00 IFK Åmål - Dals långeds IK Kamratgårdens IP
2019-09-20 18:00 Melleruds IF - Åsebro IF Rådavallen
2019-09-21 11:00 IF Viken - Eds FF Hanebols IP
2019-09-24 18:30 Bengtsfors IF - Färgelanda IF Långevi