Spelprogram - Flickor 11-12 år Dalsland 7 mot 7

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Åsebro/Brålanda Martin Scherdin 0708909807 Vit, Röd, Vit
Bengtsfors IF Joel Ljung 0703755724 Röd/Blå/Röd
Eds FF F 07 Jonas Olsson 0766340021 Blå/Blå/Blå
Eds FF F 08 Jonas Olsson 0766340021 Blå/Blå/Blå
IF Viken Kristina Eld Gustafsson 0705594164 Ljusblå/vit/Vita
IF Viken lag 2 Anders Olsson 0762309918 Ljusblå/vit/Vita
Kroppefjälls IF Magnus Sundholm 0707272148 Röd, Svarta, Svarta
Tösse IF Per von Krogh 0703257245 Röd, blå, Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-11 11:00 IF Viken - Bengtsfors IF Hanebols IP
2019-05-11 12:30 Tösse IF - Eds FF F 08 Tössevallen
2019-05-12 10:00 Kroppefjälls IF - IF Viken lag 2 Brunnsvallen
2019-05-12 17:30 Eds FF F 07 - Åsebro/Brålanda Bergslätt IP
Omgång 2
2019-05-15 18:30 Bengtsfors IF - Eds FF F 07 Långevi Konstgräsplan
2019-05-19 10:00 IF Viken lag 2 - Tösse IF Hanebols IP
2019-05-19 11:00 Åsebro/Brålanda - Kroppefjälls IF Rudevi IP
2019-05-19 17:30 Eds FF F 08 - IF Viken Bergslätt IP
Omgång 3
2019-05-23 18:30 Bengtsfors IF - Åsebro/Brålanda Långevi Konstgräsplan
2019-05-26 11:00 IF Viken - IF Viken lag 2 Hanebols IP
2019-05-26 14:30 Tösse IF - Kroppefjälls IF Tössevallen
2019-05-26 17:30 Eds FF F 07 - Eds FF F 08 Bergslätt IP
Omgång 4
2019-06-02 10:00 IF Viken lag 2 - Eds FF F 07 Hanebols IP
2019-06-02 11:00 Åsebro/Brålanda - Tösse IF Rudevi IP
2019-06-02 17:00 Kroppefjälls IF - IF Viken Brunnsvallen
2019-06-30 15:00 Eds FF F 08 - Bengtsfors IF Bergslätt IP
Omgång 5
2019-06-05 18:00 Bengtsfors IF - IF Viken lag 2 Långevi Konstgräsplan
2019-06-09 10:00 Eds FF F 08 - Åsebro/Brålanda Bergslätt IP
2019-06-09 10:00 Eds FF F 07 - Kroppefjälls IF Bergslätt IP
2019-06-09 14:00 IF Viken - Tösse IF Hanebols IP
Omgång 6
2019-06-16 12:00 Kroppefjälls IF - Bengtsfors IF Brunnsvallen
2019-06-16 15:30 Tösse IF - Eds FF F 07 Tössevallen
2019-06-17 18:30 Åsebro/Brålanda - IF Viken Rudevi IP
2019-09-08 12:15 IF Viken lag 2 - Eds FF F 08 Rösvallen
Omgång 7
2019-06-23 15:00 Eds FF F 08 - Kroppefjälls IF Bergslätt IP
2019-06-26 18:30 IF Viken lag 2 - Åsebro/Brålanda Hanebols IP
2019-06-27 18:30 Bengtsfors IF - Tösse IF Långevi Konstgräsplan
2019-06-30 17:30 Eds FF F 07 - IF Viken Bergslätt IP
Omgång 8
2019-08-10 11:00 Tösse IF - Bengtsfors IF Tössevallen
2019-08-11 11:00 Åsebro/Brålanda - IF Viken lag 2 Rudevi IP
2019-08-11 17:00 Kroppefjälls IF - Eds FF F 08 Brunnsvallen
2019-09-29 11:00 IF Viken - Eds FF F 07 Hanebols IP
Omgång 9
2019-08-15 18:30 Bengtsfors IF - Kroppefjälls IF Långevi Konstgräsplan
2019-08-18 11:00 IF Viken - Åsebro/Brålanda Hanebols IP
2019-08-18 15:00 Eds FF F 07 - Tösse IF Bergslätt IP
2019-08-18 17:30 Eds FF F 08 - IF Viken lag 2 Bergslätt IP
Omgång 10
2019-08-25 10:00 Tösse IF - IF Viken Tössevallen
2019-08-26 18:00 Kroppefjälls IF - Eds FF F 07 Brunnsvallen
2019-08-26 18:30 IF Viken lag 2 - Bengtsfors IF Hanebols IP
2019-08-26 18:30 Åsebro/Brålanda - Eds FF F 08 Rudevi IP
Omgång 11
2019-08-22 19:00 IF Viken - Kroppefjälls IF Hanebols IP
2019-08-29 18:00 Bengtsfors IF - Eds FF F 08 Långevi Konstgräsplan
2019-09-01 11:00 Tösse IF - Åsebro/Brålanda Tössevallen
2019-09-01 11:00 Eds FF F 07 - IF Viken lag 2 Bergslätt IP
Omgång 12
2019-09-08 17:30 Eds FF F 08 - Eds FF F 07 Bergslätt IP
2019-09-09 18:00 Åsebro/Brålanda - Bengtsfors IF Rudevi IP
2019-09-09 18:00 Kroppefjälls IF - Tösse IF Brunnsvallen
2019-09-09 18:00 IF Viken lag 2 - IF Viken Hanebols IP
Omgång 13
2019-09-15 11:00 IF Viken - Eds FF F 08 Hanebols IP
2019-09-15 12:00 Tösse IF - IF Viken lag 2 Mossängens IP
2019-09-15 17:30 Eds FF F 07 - Bengtsfors IF Bergslätt IP
2019-09-16 18:00 Kroppefjälls IF - Åsebro/Brålanda Brunnsvallen
Omgång 14
2019-09-22 13:00 Eds FF F 08 - Tösse IF Bergslätt IP
2019-09-23 18:00 Åsebro/Brålanda - Eds FF F 07 Rudevi IP
2019-09-23 18:00 IF Viken lag 2 - Kroppefjälls IF Mossängens IP
2019-09-26 18:00 Bengtsfors IF - IF Viken Långevi Konstgräsplan