Spelprogram - Futsal F12 (F07)

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Adolfsbergs IK Peter Sjöberg 0703441479 Svart/Svart/Svart
BK Ett Fyra Abdihodan Jama 0790258917 Gul, Blå, Gul
BK Forward Tomas Furustam 0705529175 Gul, Svart, Gul
Frövi IK Robert Ekblom 0762506118 Blå/Blå/Blå
IFK Kumla Robert Sundberg 0730378283 Vit/Blå/Vit
Mosjö SK Peter Runesson 0703552792 Vit/Svart/Svart
ÖrebroSyrianska IF Ungdom Gul Johan Jahkopson 0703783985 Röd/Gul/Röd/Röd
ÖrebroSyrianska IF Ungdom Röd Johan Jahkopson 0703783985 Röd/Gul/Röd/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
November
2018-11-25 12:50 BK Ett Fyra - ÖrebroSyrianska IF Ungdom Röd Vivalla Ballonghall
December
2018-12-01 10:00 IFK Kumla - Frövi IK Kumlaby Skola
2018-12-01 13:00 BK Forward - Mosjö SK Risbergska skolan
2018-12-02 14:30 Adolfsbergs IK - ÖrebroSyrianska IF Ungdom Gul Adolfsbergsskolan
2018-12-09 10:00 ÖrebroSyrianska IF Ungdom Gul - BK Forward Nya Idrottshuset, Örebro (Plan 1)
2018-12-10 00:00 Mosjö SK - IFK Kumla
2018-12-16 10:30 ÖrebroSyrianska IF Ungdom Röd - Adolfsbergs IK Mellringehallen
2018-12-21 17:00 Frövi IK - BK Ett Fyra
Januari
2019-01-05 13:00 BK Forward - ÖrebroSyrianska IF Ungdom Röd Risbergska skolan
2019-01-06 12:50 BK Ett Fyra - Adolfsbergs IK Vivalla Ballonghall
2019-01-12 10:00 IFK Kumla - ÖrebroSyrianska IF Ungdom Gul Kumlaby Skola
2019-01-20 11:00 Frövi IK - Mosjö SK
2019-01-20 11:15 ÖrebroSyrianska IF Ungdom Röd - IFK Kumla Mellringehallen
2019-01-20 12:50 BK Ett Fyra - BK Forward Vivalla Ballonghall
2019-01-21 00:00 Mosjö SK - BK Ett Fyra
2019-01-26 12:00 ÖrebroSyrianska IF Ungdom Gul - Frövi IK V:a Engelbrektsskolan (f.d. Mikaelskolan)
2019-01-26 16:00 Adolfsbergs IK - BK Forward Risbergska skolan
Februari
2019-02-02 10:00 IFK Kumla - Adolfsbergs IK Kumlaby Skola
2019-02-02 13:00 Frövi IK - ÖrebroSyrianska IF Ungdom Röd
2019-02-04 00:00 Mosjö SK - ÖrebroSyrianska IF Ungdom Gul
2019-02-09 13:00 BK Forward - IFK Kumla Risbergska skolan
2019-02-13 18:50 Adolfsbergs IK - Frövi IK Adolfsbergsskolan
2019-02-18 00:00 ÖrebroSyrianska IF Ungdom Röd - Mosjö SK
2019-02-18 00:00 ÖrebroSyrianska IF Ungdom Gul - BK Ett Fyra