Spelprogram - Futsal Flickor 12-2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
FOC Farsta Lars Lindberg 0705272116 Röd, Svart, Svart
Nacka Juniors FF Mathias Tiberg 0704403694 Blå-Blå-Blå
Nacka Vit/Sickla Tanja Lorentzon Blå-Blå-Blå
Rönninge Salem Fotboll Lina Jankler 0706859222 Gul, Svart, Gul
Saltsjöbadens IF Peter Agardh 0768442744 Blå/Vit, Blå, Blå
Stockholm United FF Rolf Andersson 0703465100
Stureby SK Henrik Sandberg 0733201001 Blå, Vit, Blå
Stuvsta IF Lina Berngarn Castenfelt 0760003366 Grön/svart randig, Svart, Svart
Tullinge Triangel Pojkar FK Anna Maria Linnea Jigell Grön, Grön, Grön
Vendelsö IK Jörgen Haaf 087779214 0706065455 Blå, Blå, Blå
Älvsjö AIK FF Olof Mikael Olshammar vit, blå, vita
Örby IS Sofia Narving 0768838118 Röd/Blå, Blå, Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
November
2018-11-10 17:00 Stockholm United FF - FOC Farsta Liljeholmshallen 1
2018-11-10 18:00 Stureby SK - Älvsjö AIK FF Liljeholmshallen 2
2018-11-11 09:00 Stuvsta IF - Vendelsö IK Östra Gymnasiehallen
2018-11-11 10:00 Nacka Juniors FF - Saltsjöbadens IF Tattby Sporthall
2018-11-11 11:00 Nacka Vit/Sickla - Örby IS Tattby Sporthall
2018-11-11 18:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Rönninge Salem Fotboll Botkyrkahallen 1
2018-11-17 11:30 Rönninge Salem Fotboll - Nacka Vit/Sickla Rönninge Skola
2018-11-17 19:00 Älvsjö AIK FF - Stockholm United FF Skärholmshallen 1
2018-11-18 12:00 Saltsjöbadens IF - Tullinge Triangel Pojkar FK Tattby Sporthall
2018-11-18 16:30 Vendelsö IK - Nacka Juniors FF Söderbymalmshallen
2018-11-18 17:30 FOC Farsta - Stuvsta IF Skärholmshallen 1
2018-11-18 18:30 Örby IS - Stureby SK Skärholmshallen 1
2018-11-24 10:00 Stockholm United FF - Örby IS Farstahallen 4
2018-11-24 11:00 Stureby SK - Rönninge Salem Fotboll Farstahallen 4
2018-11-24 17:00 Stuvsta IF - Älvsjö AIK FF Edbohallen
2018-11-25 10:00 Nacka Juniors FF - FOC Farsta Tattby Sporthall
2018-11-25 11:00 Nacka Vit/Sickla - Tullinge Triangel Pojkar FK Tattby Sporthall
2018-11-25 17:30 Vendelsö IK - Saltsjöbadens IF Söderbymalmshallen
December
2018-12-07 19:30 Saltsjöbadens IF - Nacka Vit/Sickla Tattby Sporthall
2018-12-08 11:30 Rönninge Salem Fotboll - Stockholm United FF Rönninge Skola
2018-12-08 17:00 Örby IS - Stuvsta IF Liljeholmshallen 1
2018-12-08 18:00 Älvsjö AIK FF - Nacka Juniors FF Liljeholmshallen 2
2018-12-08 18:00 FOC Farsta - Vendelsö IK Liljeholmshallen 3
2018-12-09 20:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Stureby SK Botkyrkahallen 1
2018-12-14 19:30 Nacka Juniors FF - Örby IS Tattby Sporthall
2018-12-15 17:00 Stockholm United FF - Tullinge Triangel Pojkar FK Liljeholmshallen 1
2018-12-15 18:00 Stureby SK - Nacka Vit/Sickla Liljeholmshallen 2
2018-12-15 18:00 FOC Farsta - Saltsjöbadens IF Liljeholmshallen 3
2018-12-16 08:30 Stuvsta IF - Rönninge Salem Fotboll Stuvstahallen
2018-12-16 16:30 Vendelsö IK - Älvsjö AIK FF Söderbymalmshallen
Januari
2019-01-11 18:30 Saltsjöbadens IF - Stureby SK Tattby Sporthall
2019-01-11 19:30 Nacka Vit/Sickla - Stockholm United FF Tattby Sporthall
2019-01-12 11:30 Rönninge Salem Fotboll - Nacka Juniors FF Rönninge Skola
2019-01-12 17:00 Örby IS - Vendelsö IK Liljeholmshallen 1
2019-01-12 17:00 Älvsjö AIK FF - FOC Farsta Liljeholmshallen 2
2019-01-12 19:15 Saltsjöbadens IF - Stockholm United FF Björknäs Sporthall
2019-01-13 18:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Stuvsta IF Storvretens Sporthall
2019-01-19 17:00 Stockholm United FF - Stureby SK Liljeholmshallen 1
2019-01-19 18:00 Älvsjö AIK FF - Saltsjöbadens IF Liljeholmshallen 2
2019-01-19 18:00 FOC Farsta - Örby IS Liljeholmshallen 3
2019-01-20 08:00 Stuvsta IF - Nacka Vit/Sickla Stuvstahallen
2019-01-20 11:00 Nacka Juniors FF - Tullinge Triangel Pojkar FK Tattby Sporthall
2019-01-20 16:30 Vendelsö IK - Rönninge Salem Fotboll Söderbymalmshallen
2019-01-26 11:30 Rönninge Salem Fotboll - FOC Farsta Rönninge Skola
2019-01-26 17:00 Örby IS - Älvsjö AIK FF Liljeholmshallen 1
2019-01-26 18:00 Nacka Vit/Sickla - Nacka Juniors FF Tattby Sporthall
2019-01-27 19:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Vendelsö IK Tumba Idrottshus
Februari
2019-02-01 19:30 Nacka Juniors FF - Stureby SK Tattby Sporthall
2019-02-02 15:00 Älvsjö AIK FF - Rönninge Salem Fotboll Skärholmshallen 1
2019-02-02 16:30 Stuvsta IF - Stockholm United FF Edbohallen
2019-02-02 17:00 Örby IS - Saltsjöbadens IF Skärholmshallen 1
2019-02-02 18:00 FOC Farsta - Tullinge Triangel Pojkar FK Liljeholmshallen 3
2019-02-03 16:30 Vendelsö IK - Nacka Vit/Sickla Söderbymalmshallen
2019-02-09 11:30 Rönninge Salem Fotboll - Örby IS Rönninge Skola
2019-02-09 17:00 Stockholm United FF - Nacka Juniors FF Liljeholmshallen 1
2019-02-09 17:00 Stureby SK - Vendelsö IK Liljeholmshallen 2
2019-02-09 17:00 Saltsjöbadens IF - Stuvsta IF Tattby Sporthall
2019-02-09 18:00 Nacka Vit/Sickla - FOC Farsta Tattby Sporthall
2019-02-10 18:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Älvsjö AIK FF Botkyrkahallen 1
2019-02-16 11:30 Rönninge Salem Fotboll - Saltsjöbadens IF Rönninge Skola
2019-02-16 18:00 Örby IS - Tullinge Triangel Pojkar FK Liljeholmshallen 1
2019-02-16 18:00 Älvsjö AIK FF - Nacka Vit/Sickla Liljeholmshallen 2
2019-02-16 18:00 FOC Farsta - Stureby SK Liljeholmshallen 3
2019-02-17 11:00 Nacka Juniors FF - Stuvsta IF Tattby Sporthall
2019-02-17 16:30 Vendelsö IK - Stockholm United FF Söderbymalmshallen
Mars
2019-03-17 16:00 Stureby SK - Stuvsta IF Farstahallen 4