Spelprogram - Futsal P13 (07)

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Danmarks IF P07 Leif Göran Pettersson 0702285867 Röd/vit/röd/röd
Film-IFK D/Ö P07 Joakim Westerlund 0736124912 Blå/Blå/Blå
Märsta IK P07 gul Philip Alouch 0739845329 Svart/Gul/Svart(gula revärer)/Svart
Rimbo IF P07 Sanny Pettersson 0737109085 Blå/Blå/Blå
Storvreta IK P07 blå Simon Kyhlén 0707434903 Blå/Vit/Blå
Storvreta IK P07 vit Simon Kyhlén 0707434903 Blå/Vit/Blå
Sunnersta AIF P07 Niklas Wedenberg 0767232879 Grön/Svart, Svart, Svart/Grön
Upsala IF P07FB Michael Håkansson 0730360391 Svart-vitrandiga, Svarta, Svarta
Vaksala SK Svart Robert Andersson Svart/gul randiga/Svart/Gula
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Oktober
2019-10-19 15:00 170920001 Storvreta IK P07 vit - Sunnersta AIF P07 2 - 1 Vattholma Sporthall
2019-10-20 12:00 170920005 Rimbo IF P07 - Storvreta IK P07 blå 4 - 5 Långsjö sporthall
2019-10-20 14:30 170920003 Upsala IF P07FB - Film-IFK D/Ö P07 2 - 7 Västra Stenhagens Sporthall
2019-10-20 18:15 170920002 Vaksala SK Svart - Märsta IK P07 gul 2 - 4 Bolandsskolan
2019-10-26 11:20 170920010 Sunnersta AIF P07 - Storvreta IK P07 blå 12 - 5 Gottsunda Boll och Boulehall
2019-10-26 15:00 170920006 Storvreta IK P07 vit - Vaksala SK Svart 6 - 1 Vattholma Sporthall
2019-10-26 18:30 170920007 Danmarks IF P07 - Rimbo IF P07 1 - 6 Sävjaskolans Gymsal
2019-10-27 12:20 170920009 Märsta IK P07 gul - Upsala IF P07FB 9 - 2 Valsta Sim & Sporthall
November
2019-11-03 09:00 170920015 Storvreta IK P07 blå - Danmarks IF P07 7 - 4 Vattholma Sporthall
2019-11-03 12:00 170920014 Rimbo IF P07 - Film-IFK D/Ö P07 4 - 1 Långsjö sporthall
2019-11-03 14:30 170920012 Upsala IF P07FB - Storvreta IK P07 vit 3 - 12 Västra Stenhagens Sporthall
2019-11-03 18:15 170920011 Vaksala SK Svart - Sunnersta AIF P07 0 - 7 Bolandsskolan
2019-11-09 12:50 170920020 Sunnersta AIF P07 - Danmarks IF P07 3 - 1 Gottsunda Boll och Boulehall
2019-11-09 14:15 170920017 Vaksala SK Svart - Upsala IF P07FB 6 - 6 Gränbyskolans Gymnastiksal
2019-11-10 12:20 170920019 Märsta IK P07 gul - Rimbo IF P07 3 - 2 Valsta Sim & Sporthall
2019-11-10 15:15 170920018 Film-IFK D/Ö P07 - Storvreta IK P07 blå 3 - 4 Österbybruks Sporthall
2019-11-16 16:30 170920024 Storvreta IK P07 blå - Märsta IK P07 gul 9 - 3 Ärentunaskolan Sporthall
2019-11-16 17:30 170920025 Danmarks IF P07 - Film-IFK D/Ö P07 0 - 9 Sävjaskolans Gymsal
2019-11-17 10:30 170920023 Rimbo IF P07 - Storvreta IK P07 vit 4 - 2 Långsjö sporthall
2019-11-17 11:30 170920021 Upsala IF P07FB - Sunnersta AIF P07 4 - 7 Lundellskaskolan
2019-11-23 11:20 170920030 Sunnersta AIF P07 - Film-IFK D/Ö P07 0 - 1 Gottsunda Boll och Boulehall
2019-11-23 14:30 170920027 Vaksala SK Svart - Rimbo IF P07 2 - 5 Gränbyskolans Gymnastiksal
2019-11-23 16:30 170920033 Storvreta IK P07 blå - Vaksala SK Svart 2 - 1 Vattholma Sporthall
2019-11-24 09:00 170920026 Storvreta IK P07 vit - Storvreta IK P07 blå 4 - 4 Ärentunaskolan Sporthall
2019-11-24 12:20 170920029 Märsta IK P07 gul - Danmarks IF P07 9 - 2 Valsta Sim & Sporthall
2019-11-29 19:10 170920035 Film-IFK D/Ö P07 - Märsta IK P07 gul 2 - 1 Österbybruks Sporthall
2019-11-30 12:30 170920034 Danmarks IF P07 - Storvreta IK P07 vit 2 - 6 Uppsävjaskolan
December
2019-12-01 12:00 170920032 Rimbo IF P07 - Upsala IF P07FB 4 - 4 Långsjö sporthall
2019-12-06 18:30 170920040 Sunnersta AIF P07 - Märsta IK P07 gul 6 - 4 Gottsunda Sporthall
2019-12-08 09:00 170920036 Storvreta IK P07 vit - Film-IFK D/Ö P07 6 - 1 Ärentunaskolan Sporthall
2019-12-08 11:30 170920038 Upsala IF P07FB - Storvreta IK P07 blå 7 - 7 Lundellskaskolan
2019-12-08 18:15 170920037 Vaksala SK Svart - Danmarks IF P07 5 - 0 Bolandsskolan
2019-12-13 18:45 170920045 Märsta IK P07 gul - Storvreta IK P07 vit 2 - 3 Valsta Sim & Sporthall
2019-12-13 19:10 170920044 Film-IFK D/Ö P07 - Vaksala SK Svart 3 - 0 Österbybruks Sporthall
2019-12-14 18:30 170920043 Danmarks IF P07 - Upsala IF P07FB 3 - 1 Sävjaskolans Gymsal
2019-12-15 10:30 170920041 Rimbo IF P07 - Sunnersta AIF P07 0 - 5 Långsjö sporthall
2019-12-15 14:00 170920070 Film-IFK D/Ö P07 - Danmarks IF P07 9 - 0 Österbybruks Sporthall
2019-12-21 14:00 170920047 Märsta IK P07 gul - Vaksala SK Svart 2 - 1 Valsta Sim & Sporthall
2019-12-21 16:45 170920048 Film-IFK D/Ö P07 - Upsala IF P07FB 6 - 0 Österbybruks Sporthall
2019-12-22 09:00 170920050 Storvreta IK P07 blå - Rimbo IF P07 5 - 8 Ärentunaskolan Sporthall
2019-12-22 16:30 170920046 Sunnersta AIF P07 - Storvreta IK P07 vit 2 - 0 Gottsunda Sporthall
Januari
2020-01-05 10:30 170920052 Rimbo IF P07 - Danmarks IF P07 5 - 3 Sparbankshallen (Rimbo)
2020-01-05 11:30 170920054 Upsala IF P07FB - Märsta IK P07 gul 5 - 4 Lundellskaskolan
2020-01-05 18:15 170920051 Vaksala SK Svart - Storvreta IK P07 vit Bolandsskolan
2020-01-10 18:30 170920056 Sunnersta AIF P07 - Vaksala SK Svart 4 - 1 Gottsunda Sporthall
2020-01-10 19:10 170920059 Film-IFK D/Ö P07 - Rimbo IF P07 3 - 1 Österbybruks Sporthall
2020-01-11 16:30 170920057 Storvreta IK P07 vit - Upsala IF P07FB 6 - 2 Vattholma Sporthall
2020-01-11 17:00 170920060 Danmarks IF P07 - Storvreta IK P07 blå Sävjaskolans Gymsal
2020-01-18 17:30 170920065 Danmarks IF P07 - Sunnersta AIF P07 Sävjaskolans Gymsal
2020-01-19 09:00 170920063 Storvreta IK P07 blå - Film-IFK D/Ö P07 Ärentunaskolan Sporthall
2020-01-19 10:30 170920064 Rimbo IF P07 - Märsta IK P07 gul Sparbankshallen (Rimbo)
2020-01-20 18:00 170920062 Upsala IF P07FB - Vaksala SK Svart Ekeby Sporthall
2020-01-26 09:00 170920068 Storvreta IK P07 vit - Rimbo IF P07 Ärentunaskolan Sporthall
2020-01-26 15:30 170920069 Märsta IK P07 gul - Storvreta IK P07 blå Valsta Sim & Sporthall
2020-01-31 20:15 170920075 Film-IFK D/Ö P07 - Sunnersta AIF P07 Österbybruks Sporthall
Februari
2020-02-01 15:00 170920074 Danmarks IF P07 - Märsta IK P07 gul Sävjaskolans Gymsal
2020-02-02 09:00 170920071 Storvreta IK P07 blå - Storvreta IK P07 vit Ärentunaskolan Sporthall
2020-02-02 12:00 170920072 Rimbo IF P07 - Vaksala SK Svart Sparbankshallen (Rimbo)
2020-02-07 18:30 170920066 Sunnersta AIF P07 - Upsala IF P07FB Gottsunda Sporthall
2020-02-08 14:00 170920080 Märsta IK P07 gul - Film-IFK D/Ö P07 Valsta Sim & Sporthall
2020-02-09 09:00 170920079 Storvreta IK P07 vit - Danmarks IF P07 Ärentunaskolan Sporthall
2020-02-09 11:30 170920077 Upsala IF P07FB - Rimbo IF P07 Lundellskaskolan
2020-02-09 17:30 170920078 Vaksala SK Svart - Storvreta IK P07 blå Johannesbäcksskolan Gymsal
2020-02-14 19:10 170920081 Film-IFK D/Ö P07 - Storvreta IK P07 vit Österbybruks Sporthall
2020-02-15 17:30 170920082 Danmarks IF P07 - Vaksala SK Svart Sävjaskolans Gymsal
2020-02-16 09:00 170920083 Storvreta IK P07 blå - Upsala IF P07FB Ärentunaskolan Sporthall
2020-02-16 14:00 170920085 Märsta IK P07 gul - Sunnersta AIF P07 Valsta Sim & Sporthall
2020-02-21 18:30 170920086 Sunnersta AIF P07 - Rimbo IF P07 Gottsunda Sporthall
2020-02-23 09:00 170920090 Storvreta IK P07 vit - Märsta IK P07 gul Ärentunaskolan Sporthall
2020-02-23 11:30 170920088 Upsala IF P07FB - Danmarks IF P07 Lundellskaskolan
2020-02-23 17:30 170920089 Vaksala SK Svart - Film-IFK D/Ö P07 Johannesbäcksskolan Gymsal
2020-02-29 16:30 170920055 Storvreta IK P07 blå - Sunnersta AIF P07 Vattholma Sporthall