Spelprogram - P13/14 (9mot9) 4N höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Forward Röd Klas Östman 0703091976 Gul/Svart/Gul
IFK Lindesberg 2 Patrik Sedell 0702000258 Blå/Blå/Blå
IFK Örebro Gunnar Hörhammer 0704781090 Bl��, Blå, Blå
IK Sturehov 2 Vit Linda Hammarström 0704982615 Röd/Blå/Röd
Karlslunds IF HFK 2 Blå Ola Nordberg 0709467022 Röd/Blå/Röd
Lillån FK 4 Björn Bratt 0729972281 Vit/grön, Grön, Vit
Mariebergs IK 1 Anders Öbrink 0702599313 Blå/Vit/Blå
Örebro SK FK 2 Vit 2 Johan Melander 0706081268 Vit/Svart/Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-15 18:30 120373001 IFK Örebro - IFK Lindesberg 2 5 - 4 Brickebackens IP 9-1
2019-08-15 18:30 120373004 Lillån FK 4 - Örebro SK FK 2 Vit 2 6 - 3 Lillåvallen 9-1
2019-08-15 18:45 120373002 IK Sturehov 2 Vit - BK Forward Röd 2 - 7 Sörbyvallen Örebro 9-1
2019-08-15 19:00 120373003 Karlslunds IF HFK 2 Blå - Mariebergs IK 1 3 - 2 Rosta Gärde 9-1
2019-08-22 19:00 120373005 BK Forward Röd - Karlslunds IF HFK 2 Blå 3 - 0 Trängens IP 9-2
2019-08-23 18:30 120373006 IFK Lindesberg 2 - IK Sturehov 2 Vit 2 - 2 Fritidsbyn 9-2
2019-08-25 11:00 120373008 Mariebergs IK 1 - Lillån FK 4 3 - 1 Mariebergs IP 9-1
2019-08-25 12:30 120373007 Örebro SK FK 2 Vit 2 - IFK Örebro 3 - 5 Ekängs IP 9-1
2019-08-31 11:00 120373009 IK Sturehov 2 Vit - Örebro SK FK 2 Vit 2 4 - 1 Sörbyvallen Örebro 9-1
2019-08-31 11:00 120373010 Karlslunds IF HFK 2 Blå - IFK Lindesberg 2 1 - 7 Rosta Gärde 9-1
2019-08-31 11:00 120373011 Mariebergs IK 1 - BK Forward Röd 5 - 2 Mariebergs IP 9-1
2019-08-31 11:00 120373012 IFK Örebro - Lillån FK 4 4 - 0 Brickebackens IP 9-1
September
2019-09-07 11:00 120373013 IFK Lindesberg 2 - Mariebergs IK 1 2 - 1 Fritidsbyn 9-2
2019-09-07 11:00 120373015 IFK Örebro - IK Sturehov 2 Vit 1 - 3 Brickebackens IP 9-1
2019-09-07 11:00 120373016 Lillån FK 4 - BK Forward Röd 4 - 6 Lillåvallen 9-1
2019-09-07 13:15 120373014 Örebro SK FK 2 Vit 2 - Karlslunds IF HFK 2 Blå 0 - 9 Ekängs IP 9-1
2019-09-14 11:00 120373017 Karlslunds IF HFK 2 Blå - IFK Örebro 2 - 3 Rosta Gärde 9-1
2019-09-14 11:00 120373018 Mariebergs IK 1 - Örebro SK FK 2 Vit 2 7 - 1 Mariebergs IP 9-1
2019-09-14 11:00 120373020 IK Sturehov 2 Vit - Lillån FK 4 1 - 1 Sörbyvallen Örebro 9-1
2019-09-15 11:00 120373019 BK Forward Röd - IFK Lindesberg 2 1 - 4 Trängens IP 9-1
2019-09-21 11:00 120373022 IFK Örebro - Mariebergs IK 1 2 - 9 Brickebackens IP 9-1
2019-09-22 13:00 120373021 Örebro SK FK 2 Vit 2 - BK Forward Röd 3 - 2 Ekängs IP 9-1
2019-09-22 14:00 120373023 IK Sturehov 2 Vit - Karlslunds IF HFK 2 Blå 0 - 2 Sörbyvallen Örebro 9-2
2019-09-22 14:00 120373024 Lillån FK 4 - IFK Lindesberg 2 2 - 1 Lillåvallen 9-1
2019-09-28 11:00 120373025 Mariebergs IK 1 - IK Sturehov 2 Vit 2 - 2 Mariebergs IP 9-1
2019-09-28 11:00 120373028 Karlslunds IF HFK 2 Blå - Lillån FK 4 9 - 1 Rosta Gärde 9-1
2019-09-29 11:00 120373026 BK Forward Röd - IFK Örebro 9 - 3 Trängens IP 9-1
2019-09-29 14:00 120373027 IFK Lindesberg 2 - Örebro SK FK 2 Vit 2 2 - 3 Fritidsbyn 9-2