Spelprogram - P13/14 (9mot9) 2N höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Adolfsbergs IK 3 Sofia Engström 0703342800 Svart, Svart, Svart
Glanshammar/Lillkyrka Gul Björn Gunnar Törnqvist 0708333100 Gul/Svart/Gul
Hovsta IF Johan Skog 0707125309 Orange/Svart/svart
Hällefors AIF Harry Hansson 0730545955 Grön/vit/Grön
IK Sturehov 1 Zeljko Suman 0704977106 Röd/Blå/Röd
Lillån FK 2 Fredrik Wennerlund 0760097380 Grön/grön/Grön/Grön
Örebro SK FK 2 Vit 1 Johan Melander 0706081268 Vit/Svart/Vit
ÖrebroSyrianska IF Ungdom Sharbel Chabo 0761664888 Röd/Gul, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-19 18:30 120369001 Glanshammar/Lillkyrka Gul - Hovsta IF 6 - 4 Skölvboslätt IP 9-1
2019-08-19 18:30 120369002 Lillån FK 2 - IK Sturehov 1 8 - 4 Lillåvallen 9-1
2019-08-19 18:30 120369003 Örebro SK FK 2 Vit 1 - ÖrebroSyrianska IF Ungdom 5 - 6 Grönpepparparkens IP 9-1
2019-08-19 19:00 120369004 Adolfsbergs IK 3 - Hällefors AIF 1 - 4 Lugnets IP 9-2
2019-08-26 18:30 120369007 Hällefors AIF - Glanshammar/Lillkyrka Gul 8 - 3 Hällevi 9-1
2019-08-26 18:45 120369005 IK Sturehov 1 - Örebro SK FK 2 Vit 1 0 - 6 Sörbyvallen Örebro 9-2
September
2019-09-01 18:00 120369006 Hovsta IF - Lillån FK 2 2 - 5 Hovsta IP 9-1
2019-09-02 18:00 120369011 ÖrebroSyrianska IF Ungdom - IK Sturehov 1 6 - 3 Hedens IP 9-1
2019-09-02 18:30 120369009 Lillån FK 2 - Hällefors AIF 5 - 5 Lillåvallen 9-1
2019-09-02 18:30 120369012 Glanshammar/Lillkyrka Gul - Adolfsbergs IK 3 10 - 4 Skölvboslätt IP 9-1
2019-09-06 18:30 120369008 ÖrebroSyrianska IF Ungdom - Adolfsbergs IK 3 13 - 1 Hedens IP 9-1
2019-09-08 10:00 120369010 Örebro SK FK 2 Vit 1 - Hovsta IF 4 - 2 Ekängs IP 9-1
2019-09-10 18:00 120369015 Glanshammar/Lillkyrka Gul - Lillån FK 2 5 - 2 Kärsta IP
2019-09-14 11:00 120369014 Hällefors AIF - Örebro SK FK 2 Vit 1 3 - 2 Hällevi 9-1
2019-09-15 16:00 120369013 Hovsta IF - ÖrebroSyrianska IF Ungdom 2 - 6 Hovsta IP 9-1
2019-09-19 19:30 120369016 Adolfsbergs IK 3 - IK Sturehov 1 1 - 5 Lugnets IP 9-1
2019-09-21 11:00 120369018 ÖrebroSyrianska IF Ungdom - Hällefors AIF 4 - 3 Hedens IP 9-1
2019-09-21 13:00 120369017 Örebro SK FK 2 Vit 1 - Glanshammar/Lillkyrka Gul 4 - 1 Ekängs IP 9-1
2019-09-23 17:30 120369019 IK Sturehov 1 - Hovsta IF 5 - 6 Sörbyvallen Örebro 9-1
2019-09-23 18:00 120369020 Lillån FK 2 - Adolfsbergs IK 3 12 - 0 Lillåvallen 9-1
2019-09-28 11:00 120369021 Hällefors AIF - IK Sturehov 1 11 - 2 Hällevi 9-1
2019-09-28 11:00 120369022 Glanshammar/Lillkyrka Gul - ÖrebroSyrianska IF Ungdom 5 - 6 Kärsta IP
2019-09-28 16:00 120369024 Adolfsbergs IK 3 - Hovsta IF 1 - 3 Lugnets IP 9-1
2019-09-29 11:00 120369023 Lillån FK 2 - Örebro SK FK 2 Vit 1 2 - 7 Lillåvallen 9-1
Oktober
2019-10-04 17:30 120369026 IK Sturehov 1 - Glanshammar/Lillkyrka Gul 2 - 3 Sörbyvallen Örebro 9-2
2019-10-04 18:30 120369028 Örebro SK FK 2 Vit 1 - Adolfsbergs IK 3 8 - 2 Ekängs IP 9-1
2019-10-05 11:00 120369025 ÖrebroSyrianska IF Ungdom - Lillån FK 2 5 - 4 Hedens IP 9-1
2019-10-06 13:00 120369027 Hovsta IF - Hällefors AIF 3 - 6 Hovsta IP 9-1