Spelprogram - Flickor 11v11 Blå Höst (VFF/ÖLFF)

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-14 18:45 213131004 IK Sturehov 0405 - Nora BK 5 - 0 Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2019-08-17 11:00 213131003 Skultuna IS F03/04 - KIF Dff04/Garphyttan 0 - 0 Kvarnbackavallen (konstgräs)
2019-08-18 12:00 213131001 Västerås BK 30 F15 - Västanfors IF FK F04-05 blå 0 - 0 Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-08-18 14:00 213131002 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF SMÅ/HOIF - Forsby FF F03-04 2 - 3 Tingstadsvallen
2019-08-22 18:00 213131007 Forsby FF F03-04 - Västerås BK 30 F15 1 - 3 Kristinelunds SF 1
2019-08-24 11:00 213131006 KIF Dff04/Garphyttan - Stora Mellösa-Åsbyvikens IF SMÅ/HOIF 2 - 4 Rosta Gärde B
2019-08-24 12:00 213131005 Västanfors IF FK F04-05 blå - IK Sturehov 0405 0 - 6 Fagerliden
2019-08-25 11:00 213131008 Nora BK - Skultuna IS F03/04 2 - 0 Norvalla
2019-08-30 18:30 213131012 Västanfors IF FK F04-05 blå - Nora BK 1 - 3 Fagerliden (konstgräs)
2019-08-31 11:15 213131009 IK Sturehov 0405 - Forsby FF F03-04 5 - 2 Sörbyvallen Örebro Konstgräs
September
2019-09-01 14:00 213131011 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF SMÅ/HOIF - Skultuna IS F03/04 2 - 0 Odenvallen 9-1
2019-09-07 11:00 213131015 Skultuna IS F03/04 - Västerås BK 30 F15 2 - 1 Kvarnbackavallen (konstgräs)
2019-09-07 14:15 213131014 Forsby FF F03-04 - Västanfors IF FK F04-05 blå 3 - 4 Kristinelunds SF 1
2019-09-08 11:00 213131010 Västerås BK 30 F15 - KIF Dff04/Garphyttan 5 - 2 Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-09-08 11:00 213131016 Nora BK - Stora Mellösa-Åsbyvikens IF SMÅ/HOIF 2 - 1 Norvalla
2019-09-14 13:00 213131018 IK Sturehov 0405 - Skultuna IS F03/04 6 - 0 Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2019-09-15 12:00 213131019 Västerås BK 30 F15 - Stora Mellösa-Åsbyvikens IF SMÅ/HOIF 2 - 1 Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-09-15 17:00 213131020 Nora BK - Forsby FF F03-04 3 - 2 Norvalla
2019-09-18 18:30 213131017 Västanfors IF FK F04-05 blå - KIF Dff04/Garphyttan 3 - 2 Fagerliden
2019-09-21 11:00 213131022 Skultuna IS F03/04 - Västanfors IF FK F04-05 blå 1 - 0 Kvarnbackavallen (konstgräs)
2019-09-21 11:00 213131023 KIF Dff04/Garphyttan - Forsby FF F03-04 0 - 5 Rosta Gärde B
2019-09-22 10:00 213131021 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF SMÅ/HOIF - IK Sturehov 0405 3 - 7 Tingstadsvallen
2019-09-24 18:45 213131013 KIF Dff04/Garphyttan - IK Sturehov 0405 0 - 6 Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2019-09-26 19:00 213131024 Västerås BK 30 F15 - Nora BK 5 - 1 Ringvallen 2 (FD)
2019-09-28 11:15 213131027 IK Sturehov 0405 - Västerås BK 30 F15 7 - 0 Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2019-09-28 14:15 213131025 Forsby FF F03-04 - Skultuna IS F03/04 3 - 1 Kristinelunds SF 1
2019-09-29 15:00 213131026 Västanfors IF FK F04-05 blå - Stora Mellösa-Åsbyvikens IF SMÅ/HOIF 3 - 3 Fagerliden
2019-09-29 16:00 213131028 Nora BK - KIF Dff04/Garphyttan 5 - 0 Norvalla