Spelprogram - P10 (7mot7) 2 höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Forward Svart Ari Nouri Madjid 0765954566 Gul/Svart/Gul
IFK Hallsberg FK 1 Mats Ernkrans 0735094655 Blå/Blå/Blå
IFK Kumla Vit Pernilla Lodén Vit/Blå/Vit
IK Sturehov Blå Fredrik Krusell 0704197785 Röd/Blå/Röd
Karlslunds IF HFK Blå Mikael Edmundh 0736991320 Röd/Blå/Röd
Latorps IF Svart Mathias Ljungdahl Vit, Svart, Vit
Rynninge IK Anders Fröyseth 0706151744 Vit/Blå/Vit
Skyllbergs IK Skyllbergs IK(Föreningen) vit, blå, vit/blå
Örebro SK FK Vit 1 Fredrik Larsson Stigbäck 0768081383 Vit/Svart/Vit
Örebro SK FK Vit 2 Fredrik Larsson Stigbäck 0768081383 Vit/Svart/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-24 10:00 Örebro SK FK Vit 1 - IK Sturehov Blå Ekängs IP 7-3
2019-08-24 10:00 Rynninge IK - Örebro SK FK Vit 2 Ekängs IP 7-4
2019-08-24 11:20 IK Sturehov Blå - Rynninge IK Ekängs IP 7-3
2019-08-24 11:20 Örebro SK FK Vit 2 - BK Forward Svart Ekängs IP 7-4
2019-08-24 12:40 BK Forward Svart - Örebro SK FK Vit 1 Ekängs IP 7-3
Omgång 2
2019-08-24 13:00 IFK Hallsberg FK 1 - IFK Kumla Vit Transtensvallen 7-1
2019-08-24 13:00 Karlslunds IF HFK Blå - Latorps IF Svart Transtensvallen 7-2
2019-08-24 14:20 IFK Kumla Vit - Karlslunds IF HFK Blå Transtensvallen 7-1
2019-08-24 14:20 Latorps IF Svart - Skyllbergs IK Transtensvallen 7-2
2019-08-24 15:40 Skyllbergs IK - IFK Hallsberg FK 1 Transtensvallen 7-1
Omgång 3
2019-08-30 18:00 IFK Kumla Vit - Örebro SK FK Vit 2 Kumla IP 7-3
2019-08-30 18:00 IFK Hallsberg FK 1 - Örebro SK FK Vit 1 Kumla IP 7-4
2019-08-30 19:20 Örebro SK FK Vit 1 - IFK Kumla Vit Kumla IP 7-3
2019-08-30 19:20 Örebro SK FK Vit 2 - IFK Hallsberg FK 1 Kumla IP 7-4
Omgång 4
2019-09-01 10:00 Rynninge IK - Karlslunds IF HFK Blå Pettersbergs IP 7-3
2019-09-01 11:20 Karlslunds IF HFK Blå - Skyllbergs IK Pettersbergs IP 7-3
2019-09-01 12:40 Skyllbergs IK - Rynninge IK Pettersbergs IP 7-3
Omgång 5
2019-08-31 10:00 Latorps IF Svart - IK Sturehov Blå Björkvallen 7-1
2019-08-31 11:20 IK Sturehov Blå - BK Forward Svart Björkvallen 7-1
2019-08-31 12:40 BK Forward Svart - Latorps IF Svart Björkvallen 7-1
Omgång 6
2019-09-15 13:00 Örebro SK FK Vit 2 - Latorps IF Svart Ekängs IP 7-3
2019-09-15 13:00 Örebro SK FK Vit 1 - Karlslunds IF HFK Blå Ekängs IP 7-4
2019-09-15 14:20 Karlslunds IF HFK Blå - Örebro SK FK Vit 2 Ekängs IP 7-3
2019-09-15 14:20 Latorps IF Svart - Örebro SK FK Vit 1 Ekängs IP 7-4
Omgång 7
2019-09-14 10:00 Skyllbergs IK - IFK Kumla Vit Skyllbergsvallen 7-1
2019-09-14 11:20 IFK Kumla Vit - IK Sturehov Blå Skyllbergsvallen 7-1
2019-09-14 12:40 IK Sturehov Blå - Skyllbergs IK Skyllbergsvallen 7-1
Omgång 8
2019-09-15 10:00 BK Forward Svart - Rynninge IK Trängens IP 7-1
2019-09-15 11:20 Rynninge IK - IFK Hallsberg FK 1 Trängens IP 7-1
2019-09-15 12:40 IFK Hallsberg FK 1 - BK Forward Svart Trängens IP 7-1
Omgång 9
2019-09-28 14:00 IK Sturehov Blå - Rynninge IK Sörbyvallen Örebro 7-1
2019-09-28 14:00 Örebro SK FK Vit 1 - Skyllbergs IK Sörbyvallen Örebro 7-2
2019-09-28 15:20 Rynninge IK - Örebro SK FK Vit 1 Sörbyvallen Örebro 7-1
2019-09-28 15:20 Skyllbergs IK - Örebro SK FK Vit 2 Sörbyvallen Örebro 7-2
2019-09-28 16:40 Örebro SK FK Vit 2 - IK Sturehov Blå Sörbyvallen Örebro 7-1
Omgång 10
2019-09-28 10:00 Karlslunds IF HFK Blå - IFK Hallsberg FK 1 Rosta Gärde 7-7
2019-09-28 10:00 Latorps IF Svart - IFK Kumla Vit Rosta Gärde 7-8
2019-09-28 11:20 IFK Hallsberg FK 1 - Latorps IF Svart Rosta Gärde 7-7
2019-09-28 11:20 IFK Kumla Vit - BK Forward Svart Rosta Gärde 7-8
2019-09-28 12:40 BK Forward Svart - Karlslunds IF HFK Blå Rosta Gärde 7-7