Spelprogram - F10/12 (7mot7) 2 höst

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Ett Fyra Maryan Abdi 0790731654 Gul, Blå, Gul
BK Forward 1 Tomas Furustam 0705529175 Gul/Svart/Gul
Fjugesta IF Mats Andersson 0705897046 Röd, Svart, Svart
Frövi IK Robert Ekblom 0762506118 Blå/Blå/Blå
Grythyttans IF Anna Hult 0704779094 Gul/Svart/Gul
GSBK Krister Karlsson 0761083117 Röd-vit, vit-röd, vit-röd
IFK Hallsberg FK 2 Mathilda Holm 0707317371 Blå, Blå, Blå
IFK Kumla Blå Roberth Göran Segerberg Vit, Blå, Vit
KIF Örebro DFF 2 Therése Söderlund 0735402340 röd, röd, röd
Lillån FK 1 Markus Long 0703923608 Grön/Grön/Grön
Mosjö SK Peter Runesson 0703552792 Vit/Svart/Svart
Nora BK 1 Thomas Welander 0709924108 Röd/Röd/Röd
Sköllersta IF Emilia Lindström 0730437954 Blå/Svart/Blå
ÖrebroSyrianska IF Ungdom 2 Jakop Alp 0706269736 Röd/Gul/Röd/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-24 10:00 BK Ett Fyra - BK Forward 1 Vivalla IP 7-1
2019-08-24 10:00 Grythyttans IF - KIF Örebro DFF 2 Vivalla IP 7-2
2019-08-24 11:20 KIF Örebro DFF 2 - BK Ett Fyra Vivalla IP 7-1
2019-08-24 11:20 BK Forward 1 - Grythyttans IF Vivalla IP 7-2
Omgång 2
2019-08-24 10:00 IFK Hallsberg FK 2 - Fjugesta IF Transtensvallen 7-1
2019-08-24 10:00 Sköllersta IF - Nora BK 1 Transtensvallen 7-2
2019-08-24 11:20 Nora BK 1 - IFK Hallsberg FK 2 Transtensvallen 7-1
2019-08-24 11:20 Fjugesta IF - Sköllersta IF Transtensvallen 7-2
Omgång 3
2019-08-24 10:00 GSBK - Frövi IK Råssvallen 7-1
2019-08-24 11:20 Frövi IK - Mosjö SK Råssvallen 7-1
2019-08-24 12:40 Mosjö SK - GSBK Råssvallen 7-1
Omgång 4
2019-08-24 10:00 Lillån FK 1 - ÖrebroSyrianska IF Ungdom 2 Lillåvallen 7-1
2019-08-24 11:20 ÖrebroSyrianska IF Ungdom 2 - IFK Kumla Blå Lillåvallen 7-1
2019-08-24 12:40 IFK Kumla Blå - Lillån FK 1 Lillåvallen 7-1
Omgång 5
2019-09-01 10:00 IFK Kumla Blå - Frövi IK Kumla IP 7-1
2019-09-01 10:00 BK Forward 1 - Fjugesta IF Kumla IP 7-2
2019-09-01 11:20 Fjugesta IF - IFK Kumla Blå Kumla IP 7-1
2019-09-01 11:20 Frövi IK - BK Forward 1 Kumla IP 7-2
Omgång 6
2019-09-01 10:00 KIF Örebro DFF 2 - IFK Hallsberg FK 2 Rosta Gärde 7-5
2019-09-01 10:00 Lillån FK 1 - Mosjö SK Rosta Gärde 7-6
2019-09-01 11:20 Mosjö SK - KIF Örebro DFF 2 Rosta Gärde 7-5
2019-09-01 11:20 IFK Hallsberg FK 2 - Lillån FK 1 Rosta Gärde 7-6
Omgång 7
2019-08-31 10:00 ÖrebroSyrianska IF Ungdom 2 - Sköllersta IF Hedens IP 7-1
2019-08-31 11:20 Sköllersta IF - Grythyttans IF Hedens IP 7-1
2019-08-31 12:40 Grythyttans IF - ÖrebroSyrianska IF Ungdom 2 Hedens IP 7-1
Omgång 8
2019-09-07 10:00 Nora BK 1 - GSBK Ängarna 7-1
2019-09-07 11:20 GSBK - BK Ett Fyra Ängarna 7-1
2019-09-07 12:40 BK Ett Fyra - Nora BK 1 Ängarna 7-1
Omgång 9
2019-09-15 10:00 Frövi IK - Lillån FK 1 Fröjevi IP 7-1
2019-09-15 10:00 Nora BK 1 - ÖrebroSyrianska IF Ungdom 2 Fröjevi IP 7-2
2019-09-15 11:20 Lillån FK 1 - Nora BK 1 Fröjevi IP 7-1
2019-09-15 11:20 ÖrebroSyrianska IF Ungdom 2 - KIF Örebro DFF 2 Fröjevi IP 7-2
2019-09-15 12:40 KIF Örebro DFF 2 - Frövi IK Fröjevi IP 7-1
Omgång 10
2019-09-14 10:00 BK Forward 1 - IFK Hallsberg FK 2 Trängens IP 7-1
2019-09-14 10:00 Grythyttans IF - GSBK Trängens IP 7-2
2019-09-14 11:20 IFK Hallsberg FK 2 - Grythyttans IF Trängens IP 7-1
2019-09-14 11:20 GSBK - IFK Kumla Blå Trängens IP 7-2
2019-09-14 12:40 IFK Kumla Blå - BK Forward 1 Trängens IP 7-1
Omgång 11
2019-09-14 10:00 Fjugesta IF - BK Ett Fyra Bergavallen 7-1
2019-09-14 10:00 Sköllersta IF - Mosjö SK Bergavallen 7-2
2019-09-14 11:20 Mosjö SK - Fjugesta IF Bergavallen 7-1
2019-09-14 11:20 BK Ett Fyra - Sköllersta IF Bergavallen 7-2
Omgång 12
2019-09-22 10:00 Grythyttans IF - Nora BK 1 Grythyttans IP 7-1
2019-09-22 10:00 Frövi IK - BK Ett Fyra Grythyttans IP 7-2
2019-09-22 11:20 Nora BK 1 - Frövi IK Grythyttans IP 7-1
2019-09-22 11:20 BK Ett Fyra - Lillån FK 1 Grythyttans IP 7-2
2019-09-22 12:40 Lillån FK 1 - Grythyttans IF Grythyttans IP 7-1
Omgång 13
2019-09-28 10:00 Mosjö SK - ÖrebroSyrianska IF Ungdom 2 Mosjövallen 7-1
2019-09-28 10:00 Fjugesta IF - GSBK Mosjövallen 7-2
2019-09-28 11:20 ÖrebroSyrianska IF Ungdom 2 - Fjugesta IF Mosjövallen 7-1
2019-09-28 11:20 GSBK - BK Forward 1 Mosjövallen 7-2
2019-09-28 12:40 BK Forward 1 - Mosjö SK Mosjövallen 7-1
Omgång 14
2019-09-28 10:00 Sköllersta IF - IFK Hallsberg FK 2 Sköllervallen IP 7-1
2019-09-28 10:00 IFK Kumla Blå - KIF Örebro DFF 2 Sköllervallen IP 7-2
2019-09-28 11:20 KIF Örebro DFF 2 - Sköllersta IF Sköllervallen IP 7-1
2019-09-28 11:20 IFK Hallsberg FK 2 - IFK Kumla Blå Sköllervallen IP 7-2