Spelprogram - P13/14 (9mot9) 4S vår

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
IF Eker Örebro Stefan Ärnsved 0732611699 Svart/Svart/Svart
IFK Askersund Göran Sjöberg 0708647750 Vit/blå/blå
IFK Hallsberg FK 2 Patrik Sundström 0762462368 Blå/Blå/Blå
IFK Örebro Gunnar Hörhammer 0704781090 Blå, Blå, Blå
IK Sturehov 2 Blå Linda Hammarström 0704982615 Röd/Blå/Röd
Latorps IF 2 Niclas Källberg 0708454778 Vit, Svart, Vit
Mariebergs IK 2 Anders Öbrink 0702599313 Blå/Vit/Blå
Östansjö IF Per Malmcrona 0730233359 grön, grön, grön
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-22 09:30 120365004 IK Sturehov 2 Blå - IFK Örebro 4 - 2 Sörbyvallen Örebro 9-1
2019-04-24 18:30 120365003 IFK Askersund - Östansjö IF 6 - 1 Solberga IP 9-1
2019-04-27 10:00 120365002 IF Eker Örebro - Latorps IF 2 1 - 2 Mellringe IP 9-3
2019-05-11 11:00 120365001 IFK Hallsberg FK 2 - Mariebergs IK 2 1 - 0 Transtensvallen 9-1
Omgång 2
2019-05-01 13:00 120365007 IFK Örebro - IFK Hallsberg FK 2 2 - 3 Brickebackens IP 9-1
2019-05-01 18:30 120365005 Latorps IF 2 - IFK Askersund 5 - 0 Trängens IP C
2019-05-01 18:30 120365006 Mariebergs IK 2 - IF Eker Örebro 3 - 1 Mariebergs IP 9-1
2019-05-11 10:00 120365008 Östansjö IF - IK Sturehov 2 Blå 1 - 5 Bäcksjövallen 9-1
Omgång 3
2019-05-08 18:30 120365009 IF Eker Örebro - IFK Örebro 2 - 14 Mellringe IP 9-3
2019-05-08 18:30 120365010 IFK Askersund - Mariebergs IK 2 4 - 1 Solberga IP 9-1
2019-05-08 18:30 120365011 Östansjö IF - Latorps IF 2 0 - 8 Bäcksjövallen 9-2
2019-05-08 18:30 120365012 IFK Hallsberg FK 2 - IK Sturehov 2 Blå 4 - 4 Transtensvallen 9-1
Omgång 4
2019-05-22 18:30 120365013 Mariebergs IK 2 - Östansjö IF 2 - 5 Mariebergs IP 9-1
2019-05-22 18:30 Matchen avbruten pga vädret. TK har fastställt slutresultatet vid avbrottet. 120365014 IFK Örebro - IFK Askersund 2 - 3 Brickebackens IP 9-1
2019-05-23 18:30 120365016 IK Sturehov 2 Blå - Latorps IF 2 1 - 4 Sörbyvallen Örebro 9-1
2019-06-15 11:00 120365015 IFK Hallsberg FK 2 - IF Eker Örebro 8 - 1 Transtensvallen 9-1
Omgång 5
2019-05-27 18:30 120365019 Latorps IF 2 - Mariebergs IK 2 0 - 0 Björkvallen 9-1
2019-05-29 18:30 120365017 IFK Askersund - IFK Hallsberg FK 2 3 - 2 Solberga IP 9-1
2019-05-29 18:30 120365018 Östansjö IF - IFK Örebro 4 - 3 Bäcksjövallen 9-2
2019-05-29 18:30 120365020 IF Eker Örebro - IK Sturehov 2 Blå 1 - 8 Mellringe IP 9-3
Omgång 6
2019-06-12 18:30 120365021 IFK Örebro - Latorps IF 2 4 - 3 Brickebackens IP 9-1
2019-06-12 18:30 120365023 IF Eker Örebro - IFK Askersund 1 - 8 Mellringe IP 9-3
2019-06-13 18:30 120365024 IK Sturehov 2 Blå - Mariebergs IK 2 3 - 1 Sörbyvallen Örebro 9-1
2019-06-14 18:30 120365022 IFK Hallsberg FK 2 - Östansjö IF 4 - 1 Transtensvallen 9-1
Omgång 7
2019-06-11 18:30 120365026 Latorps IF 2 - IFK Hallsberg FK 2 0 - 4 Björkvallen 9-1
2019-06-19 18:30 120365025 Östansjö IF - IF Eker Örebro WO (3 - 0) Bäcksjövallen 9-1
2019-06-19 18:30 120365027 Mariebergs IK 2 - IFK Örebro 2 - 5 Mariebergs IP 9-1
2019-06-19 18:30 120365028 IFK Askersund - IK Sturehov 2 Blå 1 - 3 Solberga IP 9-1