Spelprogram - P 15 grundserie

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Degerfors IF Ungdom Urban Ljungberg 0703144010 Röd/Vit/Vit
Deje IK/Forshaga IF Deje IK(Föreningen) röd, blå, röda
FBK Karlstad Ingemar Andersson röd/vit/svarta
FBK Karlstad 2 Peter Jansson Ling 054157376 0709838345 röd/vit/svarta
Hertzöga BK Per Gummesson 054539072 0707956119 Gul/Grön/Gula
IFK Skoghall Andreas Christoffersen 054186218 0722117974 blå/blå/blå
IK Arvika Fotboll Kenneth Arnesen 057018773 +4797719801 Röd/Blå/Blå
KB Karlskoga Nicklas Karlsson 0702688721 blå/blå/blå
Storfors FF Louise Aspsäter 0730685632 gul/svart/gula
Säffle FF/SK Sifhälla Niclas Bertilsson 0705474917 0705474917 Grön/Svart/Grön
Ämterviks FF/IFK Sunne Marcus Palmberg 056550181 0706401396 röd/röda/röda
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-03 18:30 180321001 Ämterviks FF/IFK Sunne - IK Arvika Fotboll 1 - 1 Lövviksvallen
2019-05-04 11:00 180321003 Säffle FF/SK Sifhälla - Degerfors IF Ungdom 8 - 0 Sporthälla IP
2019-05-04 11:00 180321004 Storfors FF - KB Karlskoga 2 - 6 Rönningens IP
2019-05-05 11:00 180321002 FBK Karlstad - Deje IK/Forshaga IF 12 - 3 Örsholmens IP
2019-05-05 17:00 180321005 Hertzöga BK - IFK Skoghall 1 - 5 Ilanda IP
2019-05-11 12:00 180321009 KB Karlskoga - Säffle FF/SK Sifhälla 3 - 3 KEMAB Arena
2019-05-11 16:00 180321011 Deje IK/Forshaga IF - Ämterviks FF/IFK Sunne 1 - 5 Älvkroksvallen
2019-05-12 13:00 180321008 IFK Skoghall - Storfors FF 13 - 1 Mörmons IP
2019-05-12 16:00 180321007 FBK Karlstad 2 - Hertzöga BK 1 - 6 Örsholmens IP
2019-05-12 16:00 180321010 Degerfors IF Ungdom - FBK Karlstad 4 - 2 Stora Valla
2019-05-17 19:00 180321014 FBK Karlstad - KB Karlskoga 1 - 4 Örsholmens IP
2019-05-19 11:00 180321016 Storfors FF - FBK Karlstad 2 1 - 10 Rönningens IP
2019-05-21 19:00 180321021 IFK Skoghall - FBK Karlstad 11 - 0 Mörmons IP
2019-05-24 19:00 180321018 Deje IK/Forshaga IF - IK Arvika Fotboll 1 - 8 Älvkroksvallen A-plan
2019-05-24 19:00 180321020 FBK Karlstad 2 - Säffle FF/SK Sifhälla 2 - 0 Örsholmens IP
2019-05-26 16:00 180321023 Degerfors IF Ungdom - Deje IK/Forshaga IF 5 - 0 Stora Valla
2019-05-26 17:00 180321024 IK Arvika Fotboll - Hertzöga BK 6 - 0 IP Vik
2019-05-30 17:00 180321013 Ämterviks FF/IFK Sunne - Degerfors IF Ungdom 4 - 0 Lövviksvallen
2019-05-31 19:00 180321028 Storfors FF - Hertzöga BK 0 - 0 Rönningens IP
Juni
2019-06-01 15:00 180321030 Deje IK/Forshaga IF - KB Karlskoga 1 - 4 Ängevi A-plan
2019-06-02 15:00 180321025 Ämterviks FF/IFK Sunne - IFK Skoghall 3 - 4 Lövviksvallen
2019-06-02 15:00 180321029 Degerfors IF Ungdom - IK Arvika Fotboll 1 - 7 Stora Valla
2019-06-04 19:00 180321026 FBK Karlstad - FBK Karlstad 2 6 - 3 Örsholmens IP
2019-06-06 10:00 180321034 IFK Skoghall - Deje IK/Forshaga IF 12 - 0 Mörmons IP
2019-06-08 15:00 180321033 FBK Karlstad 2 - Ämterviks FF/IFK Sunne 3 - 3 Örsholmens IP
2019-06-08 15:00 180321035 KB Karlskoga - Degerfors IF Ungdom 3 - 3 KEMAB Arena
2019-06-09 15:00 180321031 Hertzöga BK - Säffle FF/SK Sifhälla 2 - 2 Ilanda IP
2019-06-09 15:00 180321036 IK Arvika Fotboll - Storfors FF 8 - 2 IP Vik
2019-06-15 14:30 180321042 Deje IK/Forshaga IF - FBK Karlstad 2 7 - 3 Ängevi A-plan
2019-06-19 19:00 180321038 FBK Karlstad - Hertzöga BK 3 - 2 Örsholmens IP
2019-06-23 16:00 180321046 FBK Karlstad 2 - Degerfors IF Ungdom 7 - 3 Örsholmens IP
2019-06-23 16:00 180321047 IFK Skoghall - KB Karlskoga 4 - 3 Mörmons IP
2019-06-23 17:00 180321048 IK Arvika Fotboll - Säffle FF/SK Sifhälla 2 - 4 IP Vik
2019-06-24 19:00 180321043 Storfors FF - FBK Karlstad Rönningens IP
2019-06-27 19:00 180321050 FBK Karlstad - Säffle FF/SK Sifhälla 0 - 5 Örsholmens IP
2019-06-28 18:00 180321044 Hertzöga BK - Ämterviks FF/IFK Sunne 1 - 2 Ilanda IP
2019-06-29 11:00 180321051 IFK Skoghall - IK Arvika Fotboll 3 - 2 Mörmons IP
2019-06-30 14:00 180321054 Deje IK/Forshaga IF - Hertzöga BK 1 - 1 Ängevi A-plan
Juli
2019-07-03 19:00 180321052 KB Karlskoga - FBK Karlstad 2 6 - 1 KEMAB Arena
2019-07-04 19:00 180321049 Ämterviks FF/IFK Sunne - Storfors FF 2 - 0 Lövviksvallen
2019-07-08 18:30 180321039 Säffle FF/SK Sifhälla - Storfors FF 9 - 0 Sporthälla IP
Augusti
2019-08-06 18:00 180321015 Säffle FF/SK Sifhälla - IFK Skoghall 3 - 4 Sporthälla IP
2019-08-10 17:30 180321057 Hertzöga BK - Degerfors IF Ungdom 6 - 1 Ilanda IP
2019-08-11 19:00 180321059 FBK Karlstad 2 - IFK Skoghall 1 - 5 Örsholmens IP
2019-08-13 18:00 180321055 Säffle FF/SK Sifhälla - Ämterviks FF/IFK Sunne 3 - 2 e.f. Sporthälla IP
2019-08-13 18:30 180321065 Degerfors IF Ungdom - Storfors FF 7 - 1 Stora Valla
2019-08-14 19:00 180321060 IK Arvika Fotboll - FBK Karlstad 7 - 0 IP Vik
2019-08-15 19:00 180321022 KB Karlskoga - Ämterviks FF/IFK Sunne WO (3 - 0) Nobelstadion
2019-08-16 18:30 180321056 Storfors FF - Deje IK/Forshaga IF 1 - 0 Rönningens IP
2019-08-17 11:00 180321066 Deje IK/Forshaga IF - Säffle FF/SK Sifhälla 0 - 6 Älvkroksvallen
2019-08-17 12:00 180321064 KB Karlskoga - Hertzöga BK 5 - 3 KEMAB Arena
2019-08-17 13:00 180321061 Ämterviks FF/IFK Sunne - FBK Karlstad 2 - 1 Lövviksvallen
2019-08-17 14:00 180321041 Degerfors IF Ungdom - IFK Skoghall 4 - 2 Stora Valla
2019-08-18 14:30 180321062 FBK Karlstad 2 - IK Arvika Fotboll 2 - 3 Örsholmens IP
2019-08-19 19:00 180321040 KB Karlskoga - IK Arvika Fotboll 2 - 6 KEMAB Arena