Spelprogram - F10/12 (7mot7) 2 vår

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Forward Tomas Furustam 0705529175 Gul/Svart/Gul
Fjugesta IF Mats Andersson 0705897046 Röd, Svart, Svart
Grythyttans IF Anna Hult 0704779094 Gul/Svart/Gul
GSBK Krister Karlsson 0761083117 Röd-vit, vit-röd, vit-röd
IFK Hallsberg FK 1 Mathilda Holm 0707317371 Blå, Blå, Blå
IK Sturehov 1 Blå Lina Frejd Bark 0736523529 Röd/Blå/Röd
KIF Örebro DFF 2 Therése Söderlund 0735402340 röd, röd, röd
Mosjö SK Peter Runesson 0703552792 Vit/Svart/Svart
Nora BK 1 Thomas Welander 0709924108 Röd/Röd/Röd
Sköllersta IF Emilia Lindström 0730437954 Blå/Svart/Blå
ÖrebroSyrianska IF Ungdom 2 Jakop Alp 0706269736 Röd/Gul/Röd/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-11 10:00 KIF Örebro DFF 2 - GSBK Rosta Gärde 7-5
2019-05-11 10:00 ÖrebroSyrianska IF Ungdom 2 - Mosjö SK Rosta Gärde 7-6
2019-05-11 11:20 Mosjö SK - KIF Örebro DFF 2 Rosta Gärde 7-5
2019-05-11 11:20 GSBK - ÖrebroSyrianska IF Ungdom 2 Rosta Gärde 7-6
Omgång 2
(Inst.) Sköllersta IF - Grythyttans IF
(Inst.) IK Sturehov 1 Blå - Sköllersta IF
2019-05-04 09:45 Grythyttans IF - IK Sturehov 1 Blå Transtensvallen 7-1
2019-05-11 10:45 IFK Hallsberg FK 1 - Grythyttans IF Transtensvallen 7-1
2019-05-11 11:45 IK Sturehov 1 Blå - IFK Hallsberg FK 1 Transtensvallen 7-1
Omgång 3
2019-05-11 10:00 Fjugesta IF - Nora BK 1 Bergavallen 7-1
2019-05-11 11:20 Nora BK 1 - BK Forward Bergavallen 7-1
2019-05-11 12:40 BK Forward - Fjugesta IF Bergavallen 7-1
Omgång 4
2019-05-18 10:00 Mosjö SK - IFK Hallsberg FK 1 Mosjövallen 7-1
2019-05-18 10:00 KIF Örebro DFF 2 - Fjugesta IF Mosjövallen 7-2
2019-05-18 11:20 Fjugesta IF - Mosjö SK Mosjövallen 7-1
2019-05-18 11:20 IFK Hallsberg FK 1 - KIF Örebro DFF 2 Mosjövallen 7-2
Omgång 5
2019-05-19 10:00 Sköllersta IF - BK Forward Sköllervallen IP 7-1
2019-05-19 10:00 IK Sturehov 1 Blå - ÖrebroSyrianska IF Ungdom 2 Sköllervallen IP 7-2
2019-05-19 11:20 ÖrebroSyrianska IF Ungdom 2 - Sköllersta IF Sköllervallen IP 7-1
2019-05-19 11:20 BK Forward - IK Sturehov 1 Blå Sköllervallen IP 7-2
Omgång 6
2019-05-18 10:00 Nora BK 1 - GSBK Nitrovallen 7-1
2019-05-18 11:20 GSBK - Grythyttans IF Nitrovallen 7-1
2019-05-18 12:40 Grythyttans IF - Nora BK 1 Nitrovallen 7-1
Omgång 7
2019-05-26 10:00 Grythyttans IF - KIF Örebro DFF 2 Grythyttans IP 7-1
2019-05-26 10:00 IK Sturehov 1 Blå - Fjugesta IF Grythyttans IP 7-2
2019-05-26 11:20 Fjugesta IF - Grythyttans IF Grythyttans IP 7-1
2019-05-26 11:20 KIF Örebro DFF 2 - IK Sturehov 1 Blå Grythyttans IP 7-2
Omgång 8
2019-05-24 18:00 ÖrebroSyrianska IF Ungdom 2 - Nora BK 1 Hedens IP 7-1
2019-05-24 18:00 Mosjö SK - BK Forward Hedens IP 7-2
2019-05-24 19:20 BK Forward - ÖrebroSyrianska IF Ungdom 2 Hedens IP 7-1
2019-05-24 19:20 Nora BK 1 - Mosjö SK Hedens IP 7-2
Omgång 9
2019-05-25 10:00 GSBK - Sköllersta IF Råssvallen 7-1
2019-05-25 11:20 Sköllersta IF - IFK Hallsberg FK 1 Råssvallen 7-1
2019-05-25 12:40 IFK Hallsberg FK 1 - GSBK Råssvallen 7-1
Omgång 10
2019-06-08 10:00 BK Forward - GSBK Trängens IP 7-1
2019-06-08 10:00 Fjugesta IF - ÖrebroSyrianska IF Ungdom 2 Trängens IP 7-2
2019-06-08 11:20 GSBK - Fjugesta IF Trängens IP 7-1
2019-06-08 11:20 ÖrebroSyrianska IF Ungdom 2 - IFK Hallsberg FK 1 Trängens IP 7-2
2019-06-08 12:40 IFK Hallsberg FK 1 - BK Forward Trängens IP 7-1
Omgång 11
2019-06-06 10:00 IK Sturehov 1 Blå - Nora BK 1 Sörbyvallen Örebro 7-3
2019-06-06 10:00 KIF Örebro DFF 2 - Sköllersta IF Sörbyvallen Örebro 7-4
2019-06-06 11:20 Nora BK 1 - KIF Örebro DFF 2 Sörbyvallen Örebro 7-3
2019-06-06 11:20 Mosjö SK - Grythyttans IF Sörbyvallen Örebro 7-4
2019-06-06 12:40 Grythyttans IF - IK Sturehov 1 Blå Sörbyvallen Örebro 7-3
2019-06-06 12:40 Sköllersta IF - Mosjö SK Sörbyvallen Örebro 7-4