Spelprogram - F13/14 (9mot9) 2 vår

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Adolfsbergs IK 2 Malin Bohlin 0768792040 Svart/Svart/Svart
Garphyttans IF Blå Christian Lundell 0705522573 Röd/Blå/Röd
Grythyttans IF Anna Hult 0704779094 Gul/Svart/Gul
IFK Hallsberg FK 2 Robert Qvarsell 0724549901 Blå/Blå/Blå
IFK Kumla Röd Henrik Kjaempe 0765655138 Vit/Blå/Vit
KIF Örebro DFF 2 Pernilla Saf 0703638228 röd/blå/röd
Rynninge IK/Glanshammar Håkan Lundbom 0725642210 Vit/Blå/Vit
ÖSK Söder 2 Svart Joakim Dubbelman 0736224222 Vit/Svart/Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-02 18:30 120717005 Grythyttans IF - ÖSK Söder 2 Svart 0 - 3 Grythyttans IP 9-1
2019-05-02 18:30 120717007 Garphyttans IF Blå - IFK Kumla Röd 2 - 3 Kilsbergsvallen 9-1
2019-05-02 18:30 120717008 KIF Örebro DFF 2 - IFK Hallsberg FK 2 0 - 2 Rosta Gärde 9-1
2019-05-02 19:15 120717006 Adolfsbergs IK 2 - Rynninge IK/Glanshammar 0 - 3 Lugnets IP 9-1
2019-05-05 17:00 120717003 ÖSK Söder 2 Svart - KIF Örebro DFF 2 2 - 0 Ekängs IP 9-1
2019-05-09 18:30 120717002 Rynninge IK/Glanshammar - Grythyttans IF 7 - 0 Pettersbergs IP 9-2
2019-05-09 19:00 120717001 IFK Kumla Röd - Adolfsbergs IK 2 1 - 1 Kumla IP 9-2
2019-05-10 18:30 120717004 IFK Hallsberg FK 2 - Garphyttans IF Blå 1 - 3 Transtensvallen 9-1
2019-05-16 18:30 120717009 Rynninge IK/Glanshammar - Garphyttans IF Blå 1 - 0 Pettersbergs IP 9-2
2019-05-16 18:30 120717011 KIF Örebro DFF 2 - Grythyttans IF 3 - 0 Rosta Gärde 9-1
2019-05-16 19:00 120717012 IFK Kumla Röd - IFK Hallsberg FK 2 3 - 3 Kumla IP 9-2
2019-05-19 13:00 120717010 ÖSK Söder 2 Svart - Adolfsbergs IK 2 1 - 1 Grönpepparparkens IP 9-1
2019-05-23 18:30 120717014 Garphyttans IF Blå - ÖSK Söder 2 Svart 0 - 3 Kilsbergsvallen 9-1
2019-05-23 19:00 120717015 IFK Kumla Röd - Rynninge IK/Glanshammar 2 - 5 Kumla IP 9-2
2019-05-23 19:15 120717013 Adolfsbergs IK 2 - KIF Örebro DFF 2 2 - 2 Lugnets IP 9-1
2019-05-30 15:00 120717019 Grythyttans IF - Adolfsbergs IK 2 2 - 2 Grythyttans IP 9-1
Juni
2019-06-02 17:00 120717018 KIF Örebro DFF 2 - Garphyttans IF Blå 3 - 0 Rosta Gärde 9-1
2019-06-03 19:00 120717016 IFK Hallsberg FK 2 - Grythyttans IF 5 - 0 Transtensvallen 9-1
2019-06-06 11:00 120717020 Rynninge IK/Glanshammar - IFK Hallsberg FK 2 2 - 1 Pettersbergs IP 9-1
2019-06-06 19:15 120717017 ÖSK Söder 2 Svart - IFK Kumla Röd 7 - 1 Ekängs IP, Konstgräs
2019-06-10 18:30 120717024 IFK Hallsberg FK 2 - Adolfsbergs IK 2 3 - 2 Transtensvallen 9-1
2019-06-13 18:30 120717023 Rynninge IK/Glanshammar - ÖSK Söder 2 Svart 2 - 0 Pettersbergs IP 9-1
2019-06-13 19:00 120717022 IFK Kumla Röd - KIF Örebro DFF 2 1 - 0 Kumla IP 9-2
2019-06-15 11:00 120717021 Garphyttans IF Blå - Grythyttans IF 5 - 3 Kilsbergsvallen 9-1
2019-06-17 18:30 120717025 KIF Örebro DFF 2 - Rynninge IK/Glanshammar 0 - 13 Rosta Gärde 9-1
2019-06-19 18:30 120717026 Grythyttans IF - IFK Kumla Röd 0 - 5 Grythyttans IP 9-1
2019-06-20 18:30 120717027 Adolfsbergs IK 2 - Garphyttans IF Blå 1 - 1 Lugnets IP 9-1
2019-06-20 18:30 120717028 ÖSK Söder 2 Svart - IFK Hallsberg FK 2 1 - 0 Grönpepparparkens IP 9-1