Spelprogram - Div. 4 Damer

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Gideonsbergs IF 2 Carola Pettersson 0736489305 Ljusblå, Vit, Ljusblå
GSBK Jonas Bernström 0703756935 Röd-vit, vit-röd, vit-röd
IF Eker Örebro Tomas Fürsth 0706771124 Svart, Svart, Svart
IFK Askersund Anders Högqvist 0706017278 Blå/Blå/Blå
IK Sturehov Krister Österman 0705394518 Röd, Blå, Röd
Sala FF Mattias Falk 0705380428 Röd, Röd, Röd
Skultuna IS Kenneth Brinck 0763168004 Röd-svart, Svart, Svart
Sörstafors-Kolbäck FK Emelie Ahlström 0707865616 Grön, Grön, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-28 13:00 120210002 IK Sturehov - IFK Askersund 8 - 0 Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2019-04-28 16:00 120210005 Sala FF - GSBK 4 - 0 Lärkan (konstgräs)
2019-04-29 19:00 120210003 Skultuna IS - Gideonsbergs IF 2 0 - 5 Kvarnbackavallen
Maj
2019-05-04 11:00 120210007 GSBK - IF Eker Örebro 3 - 0 Råssvallen
2019-05-05 13:00 120210006 Sörstafors-Kolbäck FK - Sala FF 1 - 1 Trollebo IP (konstgräs)
2019-05-05 13:00 120210009 Gideonsbergs IF 2 - IK Sturehov 2 - 3 Önsta IP A
2019-05-12 13:00 120210013 Skultuna IS - GSBK 0 - 5 Kvarnbackavallen
2019-05-12 13:00 120210014 IF Eker Örebro - Sala FF 1 - 4 Lundby IP A
2019-05-12 13:00 120210015 IFK Askersund - Sörstafors-Kolbäck FK 1 - 2 Solberga IP
2019-05-19 13:00 120210016 Gideonsbergs IF 2 - IFK Askersund 1 - 0 Önsta IP A
2019-05-19 13:00 120210017 Sörstafors-Kolbäck FK - IF Eker Örebro 0 - 1 Kolbäcks IP 1
2019-05-19 13:00 120210019 GSBK - IK Sturehov 1 - 3 Fritidsbyn A
2019-05-20 19:00 120210018 Sala FF - Skultuna IS 5 - 0 Lärkans Sportfält
2019-05-26 13:00 120210022 IK Sturehov - Sala FF 4 - 1 Sörbyvallen Örebro
2019-05-26 13:00 120210023 Skultuna IS - IF Eker Örebro 1 - 1 Kvarnbackavallen
2019-05-26 13:00 120210024 Gideonsbergs IF 2 - Sörstafors-Kolbäck FK 3 - 1 Önsta IP A
Juni
2019-06-02 13:00 120210026 GSBK - IFK Askersund 8 - 2 Fritidsbyn A
2019-06-02 13:00 120210028 Sörstafors-Kolbäck FK - Skultuna IS 5 - 1 Kolbäcks IP 1
2019-06-02 15:00 120210029 IF Eker Örebro - IK Sturehov 1 - 10 Lundby IP A
2019-06-09 17:00 120210042 Sörstafors-Kolbäck FK - GSBK 1 - 3 Kolbäcks IP 1
2019-06-16 13:00 120210032 IK Sturehov - Skultuna IS 8 - 0 Sörbyvallen Örebro
2019-06-16 13:00 120210034 Gideonsbergs IF 2 - GSBK 0 - 3 Önsta IP A
2019-06-16 13:00 120210035 IFK Askersund - Sala FF 0 - 0 Solberga IP
2019-06-19 19:00 120210037 Sala FF - Gideonsbergs IF 2 1 - 0 Lärkans Sportfält
2019-06-19 19:00 120210039 IK Sturehov - Sörstafors-Kolbäck FK 9 - 1 Sörbyvallen Örebro
2019-06-26 19:00 120210036 IF Eker Örebro - IFK Askersund 3 - 5 Lundby IP A
2019-06-30 13:00 120210044 Gideonsbergs IF 2 - IF Eker Örebro WO (3 - 0) Önsta IP A
2019-06-30 15:00 120210045 IFK Askersund - Skultuna IS 6 - 2 Solberga IP
Augusti
2019-08-11 13:00 120210048 Gideonsbergs IF 2 - Skultuna IS 4 - 2 Önsta IP A
2019-08-11 17:00 120210050 GSBK - Sala FF 2 - 0 Råssvallen
2019-08-14 19:00 120210051 Sala FF - Sörstafors-Kolbäck FK 5 - 1 Lärkans Sportfält
2019-08-15 18:30 120210047 IFK Askersund - IK Sturehov 1 - 3 Solberga IP
2019-08-18 13:00 120210052 IF Eker Örebro - GSBK 0 - 4 Lundby IP A
2019-08-18 13:00 120210054 IK Sturehov - Gideonsbergs IF 2 2 - 1 Sörbyvallen Örebro
2019-08-25 13:00 120210060 Sörstafors-Kolbäck FK - IFK Askersund 3 - 3 Kolbäcks IP 1
2019-08-25 16:00 120210059 Sala FF - IF Eker Örebro 5 - 1 Lärkans Sportfält
2019-08-26 18:30 120210058 GSBK - Skultuna IS 7 - 1 Fritidsbyn A
September
2019-09-01 12:00 120210063 Skultuna IS - Sala FF 2 - 5 Kvarnbackavallen
2019-09-01 13:00 120210062 IF Eker Örebro - Sörstafors-Kolbäck FK 2 - 0 Lundby IP A
2019-09-01 13:00 120210064 IK Sturehov - GSBK 4 - 0 Sörbyvallen Örebro
2019-09-07 12:45 120210061 IFK Askersund - Gideonsbergs IF 2 3 - 0 Solberga IP
2019-09-08 11:00 120210069 Sörstafors-Kolbäck FK - Gideonsbergs IF 2 0 - 0 Kolbäcks IP 1
2019-09-08 13:00 120210067 Sala FF - IK Sturehov 3 - 5 Lärkans Sportfält
2019-09-08 13:00 120210068 IF Eker Örebro - Skultuna IS 4 - 1 Lundby IP A
2019-09-15 12:00 120210073 Skultuna IS - Sörstafors-Kolbäck FK 2 - 1 Kvarnbackavallen
2019-09-15 13:00 120210074 IK Sturehov - IF Eker Örebro 6 - 0 Sörbyvallen Örebro Konstgräs
2019-09-15 16:00 120210071 IFK Askersund - GSBK 1 - 1 Solberga IP
2019-09-21 11:00 120210079 GSBK - Gideonsbergs IF 2 3 - 2 Råssvallen
2019-09-22 13:00 120210077 Skultuna IS - IK Sturehov 2 - 6 Kvarnbackavallen
2019-09-22 16:00 120210080 Sala FF - IFK Askersund WO (3 - 0) Lärkans Sportfält
2019-09-29 12:00 120210084 Sörstafors-Kolbäck FK - IK Sturehov 0 - 10 Kolbäcks IP 1
2019-09-29 13:00 120210081 IFK Askersund - IF Eker Örebro 6 - 0 Solberga IP
2019-09-29 13:00 120210082 Gideonsbergs IF 2 - Sala FF 4 - 1 Önsta IP A
Oktober
2019-10-05 11:00 120210087 GSBK - Sörstafors-Kolbäck FK 2 - 0 Fritidsbyn A
2019-10-06 12:00 120210090 Skultuna IS - IFK Askersund 0 - 2 Kvarnbackavallen
2019-10-06 13:00 120210089 IF Eker Örebro - Gideonsbergs IF 2 0 - 5 Mellringe IP Konstgräs