Spelprogram - Herrar Utveckling B Skövde

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-01 13:00 200028004 IFK Falköping FF U2 - Fröjereds IF 8 - 1 Odenplan B-plan
2019-05-01 17:00 200028001 Norra Fågelås IF - Värsås U2/Vreten/Tibro U2 1 - 5 Landbyvallen
2019-05-01 19:00 200028003 Valtorps IF - Värings GoIF 2 - 2 Brovalla A
2019-05-02 18:45 200028002 Tomtens IF - Skövde AIK C 4 - 1 Klostervallen A
2019-05-06 19:00 200028005 Fröjereds IF - Valtorps IF 1 - 4 Fröjevi A
2019-05-06 20:00 200028007 Skövde AIK C - Norra Fågelås IF 5 - 2 Lillegårdens IP, B-plan
2019-05-08 18:30 200028008 Värsås U2/Vreten/Tibro U2 - IFK Falköping FF U2 3 - 2 Värsås IP B-plan
2019-05-08 19:00 200028006 Värings GoIF - Tomtens IF 2 - 3 Väringsvallen A-plan
2019-05-13 20:00 200028012 Skövde AIK C - Värsås U2/Vreten/Tibro U2 1 - 2 Lillegårdens IP, B-plan
2019-05-14 19:00 200028009 Norra Fågelås IF - Värings GoIF 2 - 1 Landbyvallen
2019-05-14 19:00 200028010 Tomtens IF - Fröjereds IF 9 - 2 Klostervallen A
2019-05-14 19:00 200028011 Valtorps IF - IFK Falköping FF U2 4 - 3 Brovalla A
2019-05-19 17:00 200028014 Fröjereds IF - Norra Fågelås IF 2 - 2 Fröjevi A
2019-05-21 19:00 200028016 Värsås U2/Vreten/Tibro U2 - Valtorps IF 3 - 5 Björkvallen, Vreten A-plan
2019-05-21 19:30 200028013 IFK Falköping FF U2 - Tomtens IF 5 - 1 Odenplan B-plan
2019-05-27 19:00 200028020 Fröjereds IF - Skövde AIK C 6 - 0 Fröjevi A
2019-05-28 19:00 200028017 Norra Fågelås IF - IFK Falköping FF U2 2 - 5 Landbyvallen
2019-05-28 19:00 200028018 Tomtens IF - Valtorps IF 0 - 1 Klostervallen A
2019-05-29 19:00 200028019 Värings GoIF - Värsås U2/Vreten/Tibro U2 2 - 4 Väringsvallen A-plan
Juni
2019-06-03 19:00 200028021 Valtorps IF - Norra Fågelås IF 3 - 2 Brovalla A
2019-06-03 19:30 200028022 IFK Falköping FF U2 - Skövde AIK C 2 - 0 Odenvi Konstgräs
2019-06-06 18:00 200028023 Fröjereds IF - Värings GoIF 0 - 1 Fröjevi A
2019-06-08 15:00 200028024 Värsås U2/Vreten/Tibro U2 - Tomtens IF 1 - 3 Värsås IP B-plan
2019-06-09 14:00 200028015 Värings GoIF - Skövde AIK C 4 - 1 Väringsvallen A-plan
2019-06-12 19:00 200028026 Fröjereds IF - Värsås U2/Vreten/Tibro U2 3 - 2 Fröjevi A
2019-06-17 20:00 200028028 Skövde AIK C - Valtorps IF 4 - 1 Lillegårdens IP, B-plan
2019-06-18 19:00 200028025 Norra Fågelås IF - Tomtens IF 1 - 2 Landbyvallen
2019-06-19 19:00 200028027 Värings GoIF - IFK Falköping FF U2 1 - 7 Väringsvallen A-plan
2019-06-24 18:30 200028032 Värsås U2/Vreten/Tibro U2 - Norra Fågelås IF 1 - 5 Björkvallen, Vreten A-plan
2019-06-24 19:00 200028029 Fröjereds IF - IFK Falköping FF U2 6 - 1 Fröjevi A
2019-06-24 20:00 200028031 Skövde AIK C - Tomtens IF 2 - 4 Lillegårdens IP, B-plan
2019-06-26 19:00 200028030 Värings GoIF - Valtorps IF 3 - 2 Väringsvallen A-plan
Augusti
2019-08-13 19:00 200028035 Valtorps IF - Fröjereds IF 7 - 1 Brovalla A
2019-08-15 18:45 200028034 Tomtens IF - Värings GoIF 0 - 4 Klostervallen A
2019-08-18 17:00 200028033 Norra Fågelås IF - Skövde AIK C 3 - 2 Landbyvallen
2019-08-19 18:45 200028038 Fröjereds IF - Tomtens IF 1 - 4 Fröjevi A
2019-08-20 18:30 200028040 Värsås U2/Vreten/Tibro U2 - Skövde AIK C 3 - 2 Värsås IP B-plan
2019-08-20 18:45 200028039 Värings GoIF - Norra Fågelås IF 3 - 2 Väringsvallen A-plan
2019-08-24 11:00 200028037 IFK Falköping FF U2 - Valtorps IF 2 - 4 Odenvi Konstgräs
2019-08-26 20:00 200028044 Skövde AIK C - Värings GoIF 3 - 8 Lillegårdens IP, B-plan
2019-08-27 18:15 200028042 Tomtens IF - IFK Falköping FF U2 2 - 3 Klostervallen A
2019-08-27 18:15 200028043 Valtorps IF - Värsås U2/Vreten/Tibro U2 5 - 3 Brovalla A
2019-08-27 18:30 200028041 Norra Fågelås IF - Fröjereds IF 1 - 3 Landbyvallen
September
2019-09-02 18:15 200028045 Valtorps IF - Tomtens IF 3 - 1 Brovalla A
2019-09-02 20:00 200028047 Skövde AIK C - Fröjereds IF 1 - 4 Lillegårdens IP, A-plan
2019-09-04 18:00 200028048 Värsås U2/Vreten/Tibro U2 - Värings GoIF 0 - 4 Värsås IP B-plan
2019-09-10 17:45 200028051 Värings GoIF - Fröjereds IF 3 - 4 Väringsvallen A-plan
2019-09-10 18:00 200028049 Norra Fågelås IF - Valtorps IF 0 - 6 Landbyvallen
2019-09-10 20:00 200028052 Skövde AIK C - IFK Falköping FF U2 1 - 10 Lillegårdens IP, B-plan
2019-09-14 11:00 200028046 IFK Falköping FF U2 - Norra Fågelås IF 5 - 0 Odenplan B-plan
2019-09-14 11:00 200028050 Tomtens IF - Värsås U2/Vreten/Tibro U2 0 - 4 Klostervallen A
2019-09-17 19:30 200028055 IFK Falköping FF U2 - Värings GoIF 3 - 2 Odenvi Konstgräs
2019-09-29 11:00 200028053 Tomtens IF - Norra Fågelås IF 4 - 2 Klostervallen A
2019-09-29 11:00 200028056 Värsås U2/Vreten/Tibro U2 - Fröjereds IF 1 - 2 Björkvallen, Vreten A-plan
Oktober
2019-10-02 19:00 200028036 IFK Falköping FF U2 - Värsås U2/Vreten/Tibro U2 8 - 1 Odenvi Konstgräs
2019-10-13 16:00 200028054 Valtorps IF - Skövde AIK C WO (3 - 0) Brovalla A