Spelprogram - P11 Röd:4

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enköpings SK UK P08 Gul Fredrik Holm 0763984679 Grön/Svart/Grön
Fanna BK P08 Vit Maria Wrangensten Svart/Svart/Svart
Fjärdhundra SK P11 Elouise Fröjd Röd/Grön/Vit
Hagby IK P08 Röd Stina Lasu röd/svart/svart
Heby AIF P08 Andreas Ahlin 0705373783 Gul/Svart/Gul
Håbo FF 1 Carina Andersson röd/röd/vit
Morgongåva SK Linda Hallgren 0707877677 Grön-vit randig/Grön/Grön
Sunnersta AIF Grön David Syrenquist Grön/Svart/Svart/Svart/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-05-01 11:00 Hagby IK P08 Röd - Fjärdhundra SK P11 Hagby IP 1
2019-05-01 11:00 Enköpings SK UK P08 Gul - Morgongåva SK Enavallen teknikcenter
2019-05-01 11:00 Heby AIF P08 - Fanna BK P08 Vit Tegelvallen Konstgräs
Omgång 2
2019-05-04 10:00 Sunnersta AIF Grön - Hagby IK P08 Röd Granebergs IO 1
2019-05-04 11:00 Morgongåva SK - Heby AIF P08 Ramsjövallen 1
2019-05-04 12:00 Fanna BK P08 Vit - Håbo FF 1 Fanna IP C-plan
2019-05-05 10:00 Fjärdhundra SK P11 - Enköpings SK UK P08 Gul Mellevi IP 1
Omgång 3
2019-05-11 14:00 Enköpings SK UK P08 Gul - Sunnersta AIF Grön Enavallen teknikcenter
2019-05-12 12:20 Håbo FF 1 - Morgongåva SK Futurum 2
2019-05-12 12:30 Heby AIF P08 - Fjärdhundra SK P11 Tegelvallen Konstgräs
Omgång 4
2019-05-19 10:00 Fjärdhundra SK P11 - Håbo FF 1 Mellevi IP 1
2019-05-19 13:00 Hagby IK P08 Röd - Enköpings SK UK P08 Gul Hagby IP 2
2019-05-19 16:00 Sunnersta AIF Grön - Heby AIF P08 Granebergs IO 1
Omgång 5
2019-05-25 10:00 Fanna BK P08 Vit - Morgongåva SK Fanna IP C-plan
2019-05-26 11:00 Heby AIF P08 - Hagby IK P08 Röd Tegelvallen Konstgräs
2019-05-26 14:10 Håbo FF 1 - Sunnersta AIF Grön Futurum 2
Omgång 6
2019-05-30 10:00 Fjärdhundra SK P11 - Fanna BK P08 Vit Mellevi IP 1
2019-05-30 12:30 Enköpings SK UK P08 Gul - Heby AIF P08 Enavallen teknikcenter
2019-06-01 13:00 Hagby IK P08 Röd - Håbo FF 1 Hagby IP 1
Omgång 7
2019-06-02 14:00 Fanna BK P08 Vit - Sunnersta AIF Grön Fanna IP C-plan
2019-06-02 14:10 Håbo FF 1 - Enköpings SK UK P08 Gul Futurum 2
2019-06-04 18:15 Morgongåva SK - Fjärdhundra SK P11 Ramsjövallen 1
Omgång 8
2019-05-15 18:30 Hagby IK P08 Röd - Fanna BK P08 Vit Hagby IP 1
2019-06-06 11:00 Heby AIF P08 - Håbo FF 1 Tegelvallen Konstgräs
2019-06-06 16:00 Sunnersta AIF Grön - Morgongåva SK Granebergs IO 1
Omgång 9
2019-05-14 18:30 Morgongåva SK - Hagby IK P08 Röd Ramsjövallen 1
2019-06-08 12:00 Fanna BK P08 Vit - Enköpings SK UK P08 Gul Fanna IP C-plan
2019-06-09 10:00 Fjärdhundra SK P11 - Sunnersta AIF Grön Mellevi IP 1
Omgång 10
2019-06-15 11:00 Morgongåva SK - Enköpings SK UK P08 Gul Ramsjövallen 1
2019-06-15 12:00 Fanna BK P08 Vit - Heby AIF P08 Fanna IP C-plan
2019-06-16 10:00 Fjärdhundra SK P11 - Hagby IK P08 Röd Mellevi IP 1
Omgång 11
2019-08-10 13:00 Hagby IK P08 Röd - Sunnersta AIF Grön Hagby IP 1
2019-08-11 11:00 Heby AIF P08 - Morgongåva SK Tegelvallen Konstgräs
2019-08-13 18:30 Enköpings SK UK P08 Gul - Fjärdhundra SK P11 Enavallen teknikcenter
2019-08-24 13:30 Håbo FF 1 - Fanna BK P08 Vit Futurum 2
Omgång 12
2019-08-18 10:00 Fjärdhundra SK P11 - Heby AIF P08 Mellevi IP 1
2019-08-18 13:00 Morgongåva SK - Håbo FF 1 Ramsjövallen 1
2019-08-18 16:00 Sunnersta AIF Grön - Enköpings SK UK P08 Gul Granebergs IO 1
Omgång 13
2019-08-22 18:00 Heby AIF P08 - Sunnersta AIF Grön Tegelvallen Konstgräs
2019-08-24 10:00 Enköpings SK UK P08 Gul - Hagby IK P08 Röd Enavallen teknikcenter
2019-08-25 10:30 Håbo FF 1 - Fjärdhundra SK P11 Futurum 2
Omgång 14
2019-08-31 11:00 Morgongåva SK - Fanna BK P08 Vit Ramsjövallen 1
2019-08-31 13:00 Hagby IK P08 Röd - Heby AIF P08 Hagby IP 1
2019-09-01 16:00 Sunnersta AIF Grön - Håbo FF 1 Granebergs IO 1
Omgång 15
2019-09-07 12:00 Fanna BK P08 Vit - Fjärdhundra SK P11 Fanna IP C-plan
2019-09-07 13:00 Håbo FF 1 - Hagby IK P08 Röd Futurum 2
2019-09-08 11:00 Heby AIF P08 - Enköpings SK UK P08 Gul Tegelvallen Konstgräs
Omgång 16
2019-09-14 11:30 Enköpings SK UK P08 Gul - Håbo FF 1 Enavallen teknikcenter
2019-09-15 10:00 Fjärdhundra SK P11 - Morgongåva SK Mellevi IP 1
2019-09-15 16:00 Sunnersta AIF Grön - Fanna BK P08 Vit Granebergs IO 1
Omgång 17
2019-09-07 11:00 Morgongåva SK - Sunnersta AIF Grön Ramsjövallen 1
2019-09-22 14:00 Fanna BK P08 Vit - Hagby IK P08 Röd Fanna IP C-plan
2019-09-22 14:10 Håbo FF 1 - Heby AIF P08 Futurum 2
Omgång 18
2019-08-28 18:30 Hagby IK P08 Röd - Morgongåva SK Hagby IP 1
2019-09-27 19:00 Enköpings SK UK P08 Gul - Fanna BK P08 Vit Enavallen teknikcenter
2019-09-29 16:00 Sunnersta AIF Grön - Fjärdhundra SK P11 Granebergs IO 1