Spelprogram - F13 G1

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-29 18:30 170450003 Östervåla IF - SK Iron 0 - 4 Lundavallen 1
Maj
2019-05-01 09:00 170450004 Storvreta IK F06 - Upsala IF F06/07 2 - 4 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-05-01 15:00 170450002 Tierps IF F13 - Tobo-Örbyhus/IK Rex 05-06 1 - 3 Vegavallen 2
2019-05-01 15:00 170450005 Bälinge IF F06 - Östhammars SK F 13 Röd 2 - 0 Bälinge IP Konstgräs
2019-05-04 14:00 170450008 SK Iron - Storvreta IK F06 2 - 3 Björkvallen 1
2019-05-04 15:00 170450006 Vaksala SK Gul - Tierps IF F13 1 - 2 Årsta IP Konstgräs
2019-05-05 16:00 170450007 Upsala IF F06/07 - Bälinge IF F06 2 - 1 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-05-05 16:00 170450009 Tobo-Örbyhus/IK Rex 05-06 - Östervåla IF 2 - 0 Ottarsborg 1
2019-05-10 18:30 170450015 Östhammars SK F 13 Röd - Upsala IF F06/07 0 - 3 Frösåkersvallen 1
2019-05-10 19:00 170450012 Östervåla IF - Vaksala SK Gul 3 - 6 Lundavallen 1
2019-05-11 10:00 170450013 Storvreta IK F06 - Tobo-Örbyhus/IK Rex 05-06 2 - 3 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-05-11 10:00 170450014 Bälinge IF F06 - SK Iron 1 - 1 Bälinge IP Konstgräs
2019-05-18 13:30 170450016 Vaksala SK Gul - Storvreta IK F06 4 - 3 Årsta IP 1
2019-05-19 13:00 170450018 SK Iron - Östhammars SK F 13 Röd 3 - 1 Björkvallen 1
2019-05-19 16:00 170450019 Tobo-Örbyhus/IK Rex 05-06 - Bälinge IF F06 1 - 1 Ottarsborg 1
2019-05-19 17:00 170450017 Östervåla IF - Tierps IF F13 1 - 2 Lundavallen 1
2019-05-22 18:30 170450028 Östervåla IF - Storvreta IK F06 0 - 3 Lundavallen 1
2019-05-26 10:00 170450022 Storvreta IK F06 - Tierps IF F13 1 - 1 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-05-26 13:30 170450023 Bälinge IF F06 - Vaksala SK Gul 4 - 3 Bälinge IP 3
2019-05-26 14:00 170450024 Östhammars SK F 13 Röd - Tobo-Örbyhus/IK Rex 05-06 6 - 0 Östhammars IP 1
2019-05-26 18:30 170450025 Upsala IF F06/07 - SK Iron 0 - 1 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-05-27 18:30 170450029 Tobo-Örbyhus/IK Rex 05-06 - Upsala IF F06/07 3 - 3 Ottarsborg 1
2019-05-30 13:00 170450026 Vaksala SK Gul - Östhammars SK F 13 Röd 2 - 5 Årsta IP Konstgräs
2019-05-30 15:00 170450027 Tierps IF F13 - Bälinge IF F06 1 - 0 Vegavallen 2
Juni
2019-06-01 14:00 170450032 Bälinge IF F06 - Östervåla IF 6 - 0 Bälinge IP Konstgräs
2019-06-02 13:00 170450034 Upsala IF F06/07 - Vaksala SK Gul 4 - 1 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-06-02 13:00 170450035 SK Iron - Tobo-Örbyhus/IK Rex 05-06 6 - 0 Björkvallen 1
2019-06-02 13:30 170450033 Östhammars SK F 13 Röd - Tierps IF F13 1 - 0 Östhammars IP 1
2019-06-03 19:00 170450038 Östervåla IF - Östhammars SK F 13 Röd 0 - 2 Lundavallen 1
2019-06-06 13:00 170450036 Vaksala SK Gul - SK Iron 3 - 3 Årsta IP Konstgräs
2019-06-06 16:00 170450037 Tierps IF F13 - Upsala IF F06/07 0 - 2 Vegavallen 2
2019-06-08 12:00 170450050 Östhammars SK F 13 Röd - Bälinge IF F06 1 - 2 Östhammars IP 1
2019-06-09 14:30 170450044 SK Iron - Tierps IF F13 6 - 0 Björkvallen 1
2019-06-09 16:00 170450045 Tobo-Örbyhus/IK Rex 05-06 - Vaksala SK Gul 3 - 3 Ottarsborg 1
2019-06-11 18:00 170450043 Upsala IF F06/07 - Östervåla IF 3 - 0 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-06-12 17:45 170450039 Storvreta IK F06 - Bälinge IF F06 0 - 1 Skogsvallens IP 2
2019-06-15 12:30 170450049 Upsala IF F06/07 - Storvreta IK F06 4 - 1 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-06-16 14:00 170450048 SK Iron - Östervåla IF 6 - 0 Björkvallen 1
2019-06-18 18:30 170450042 Östhammars SK F 13 Röd - Storvreta IK F06 0 - 0 Östhammars IP 1
2019-06-25 18:30 170450047 Tobo-Örbyhus/IK Rex 05-06 - Tierps IF F13 2 - 3 Ottarsborg 1
Augusti
2019-08-10 16:00 170450054 Östervåla IF - Tobo-Örbyhus/IK Rex 05-06 1 - 4 Lundavallen 1
2019-08-11 16:00 170450051 Tierps IF F13 - Vaksala SK Gul 4 - 2 Vegavallen 2
2019-08-17 15:00 170450053 Storvreta IK F06 - SK Iron 2 - 1 Skogsvallens IP 2
2019-08-18 10:30 170450059 SK Iron - Bälinge IF F06 3 - 1 Björkvallen 1
2019-08-18 13:00 170450057 Vaksala SK Gul - Östervåla IF 7 - 4 Årsta IP Konstgräs
2019-08-18 16:00 170450058 Tobo-Örbyhus/IK Rex 05-06 - Storvreta IK F06 2 - 2 Ottarsborg 1
2019-08-18 16:00 170450060 Upsala IF F06/07 - Östhammars SK F 13 Röd 3 - 2 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-08-21 18:00 170450052 Bälinge IF F06 - Upsala IF F06/07 1 - 3 Bälinge IP 3
2019-08-24 15:00 170450062 Tierps IF F13 - Östervåla IF 2 - 0 Vegavallen 2
2019-08-25 10:00 170450061 Storvreta IK F06 - Vaksala SK Gul 2 - 3 Skogsvallens IP 2
2019-08-25 14:00 170450063 Östhammars SK F 13 Röd - SK Iron 1 - 2 Östhammars IP 1
2019-08-25 15:00 170450064 Bälinge IF F06 - Tobo-Örbyhus/IK Rex 05-06 2 - 1 Bälinge IP Konstgräs
2019-08-31 11:00 170450070 SK Iron - Upsala IF F06/07 1 - 0 Björkvallen 1
September
2019-09-01 13:00 170450068 Vaksala SK Gul - Bälinge IF F06 2 - 3 Årsta IP Konstgräs
2019-09-01 15:00 170450067 Tierps IF F13 - Storvreta IK F06 2 - 3 Vegavallen 2
2019-09-01 16:00 170450069 Tobo-Örbyhus/IK Rex 05-06 - Östhammars SK F 13 Röd 0 - 1 Ottarsborg 1
2019-09-07 12:00 170450071 Östhammars SK F 13 Röd - Vaksala SK Gul 4 - 8 Östhammars IP 1
2019-09-07 16:00 170450074 Upsala IF F06/07 - Tobo-Örbyhus/IK Rex 05-06 9 - 2 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-09-07 16:30 170450072 Bälinge IF F06 - Tierps IF F13 0 - 0 Bälinge IP Konstgräs
2019-09-08 14:00 170450073 Storvreta IK F06 - Östervåla IF 2 - 0 Skogsvallens IP 2
2019-09-15 10:00 170450077 Östervåla IF - Bälinge IF F06 1 - 5 Lundavallen 1
2019-09-15 13:00 170450079 Vaksala SK Gul - Upsala IF F06/07 1 - 2 Årsta IP Konstgräs
2019-09-15 14:00 170450080 Tobo-Örbyhus/IK Rex 05-06 - SK Iron 0 - 2 Ottarsborg 1
2019-09-15 15:00 170450078 Tierps IF F13 - Östhammars SK F 13 Röd 2 - 1 Vegavallen 2
2019-09-21 10:00 170450084 Bälinge IF F06 - Storvreta IK F06 2 - 2 Bälinge IP Konstgräs
2019-09-22 11:00 170450083 Östhammars SK F 13 Röd - Östervåla IF 1 - 1 Östhammars IP 1
2019-09-22 12:00 170450082 Upsala IF F06/07 - Tierps IF F13 0 - 0 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-09-22 14:30 170450081 SK Iron - Vaksala SK Gul 5 - 3 Björkvallen 1
2019-09-27 18:30 170450090 Vaksala SK Gul - Tobo-Örbyhus/IK Rex 05-06 4 - 3 Årsta IP Konstgräs
2019-09-28 12:00 170450088 Östervåla IF - Upsala IF F06/07 0 - 2 Lundavallen 1
2019-09-28 14:00 170450087 Storvreta IK F06 - Östhammars SK F 13 Röd 0 - 1 Skogsvallens IP 2
2019-09-29 15:00 170450089 Tierps IF F13 - SK Iron 3 - 5 Vegavallen 2