Spelprogram - F16-17 G2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Fanna BK Andreas Carlström 0706316967 Svart/Svart/Svart
Gamla Upsala SK F19 Carlos Sarmiento Pallarés 0704132529 Gula/Svarta/Gula
Håbo FF Röd Jonas Karlsson 017156480 0702247419 röd/röd/vit
Rosersberg/Sigtuna IF FK Fredrik Pihl 0707820229 Blå/Blå/Blå
Upsala IF Magnus Wallberg 0706100314 Svart-vitrandiga/Svarta/Svarta
Åsunda IF/Nordia/ESK F16 Urban Jansson 0709816330 röd/röd/röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-05 10:00 170411002 Åsunda IF/Nordia/ESK F16 - Håbo FF Röd 0 - 1 Borgvallen 1
2019-05-05 12:00 170411003 Fanna BK - Rosersberg/Sigtuna IF FK 0 - 2 Fanna IP B-plan
2019-05-12 15:30 170411007 Håbo FF Röd - Fanna BK 5 - 0 Futurum Konstgräs
2019-05-12 16:15 170411005 Upsala IF - Åsunda IF/Nordia/ESK F16 5 - 0 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-05-19 12:00 170411010 Fanna BK - Upsala IF 0 - 2 Fanna IP A-plan
2019-05-20 19:15 170411012 Gamla Upsala SK F19 - Rosersberg/Sigtuna IF FK 4 - 0 Yrsa IP 1
2019-05-25 11:00 170411015 Håbo FF Röd - Gamla Upsala SK F19 2 - 1 Futurum Konstgräs
2019-05-26 11:00 170411014 Åsunda IF/Nordia/ESK F16 - Fanna BK 0 - 0 Borgvallen 1
Juni
2019-06-02 16:30 170411020 Rosersberg/Sigtuna IF FK - Håbo FF Röd 1 - 0 Råbergsvallen Konstgräs
2019-06-02 17:00 170411019 Gamla Upsala SK F19 - Upsala IF 5 - 1 Yrsa IP 1
2019-06-09 11:00 170411022 Åsunda IF/Nordia/ESK F16 - Gamla Upsala SK F19 1 - 4 Skogsvallen 1
2019-06-13 19:00 170411026 Fanna BK - Gamla Upsala SK F19 1 - 2 Fanna IP A-plan
2019-06-15 16:00 170411028 Håbo FF Röd - Upsala IF 5 - 2 Futurum Konstgräs
2019-06-16 16:00 170411027 Rosersberg/Sigtuna IF FK - Åsunda IF/Nordia/ESK F16 6 - 0 Ansgarsvallen Konstgräs
2019-06-19 19:30 170411021 Upsala IF - Rosersberg/Sigtuna IF FK 1 - 4 Ekebydalen IP 2
Augusti
2019-08-17 12:00 170411031 Rosersberg/Sigtuna IF FK - Fanna BK 2 - 0 Råbergsvallen Konstgräs
2019-08-17 12:30 170411030 Håbo FF Röd - Åsunda IF/Nordia/ESK F16 5 - 1 Björkvallen 1
2019-08-25 11:00 170411033 Åsunda IF/Nordia/ESK F16 - Upsala IF 2 - 8 Borgvallen 1
2019-08-25 12:00 170411035 Fanna BK - Håbo FF Röd 3 - 2 Fanna IP A-plan
2019-08-31 12:00 170411040 Rosersberg/Sigtuna IF FK - Gamla Upsala SK F19 0 - 0 Ansgarsvallen Konstgräs
September
2019-09-01 18:15 170411038 Upsala IF - Fanna BK 0 - 5 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-09-06 19:00 170411042 Fanna BK - Åsunda IF/Nordia/ESK F16 4 - 1 Fanna IP B-plan
2019-09-07 11:00 170411043 Gamla Upsala SK F19 - Håbo FF Röd 2 - 0 Yrsa IP 1
2019-09-19 20:30 170411048 Håbo FF Röd - Rosersberg/Sigtuna IF FK 1 - 2 Futurum Konstgräs
2019-09-21 12:00 170411049 Rosersberg/Sigtuna IF FK - Upsala IF Ansgarsvallen Konstgräs
2019-09-22 11:30 170411050 Gamla Upsala SK F19 - Åsunda IF/Nordia/ESK F16 14 - 1 Yrsa IP 1
2019-09-28 11:00 170411055 Åsunda IF/Nordia/ESK F16 - Rosersberg/Sigtuna IF FK Skogsvallen 1
2019-09-28 14:30 170411054 Gamla Upsala SK F19 - Fanna BK Stenhagens IP Konstgräs
2019-09-29 10:15 170411056 Upsala IF - Håbo FF Röd Ekebydalen IP Konstgräs
Oktober
2019-10-05 10:00 170411047 Upsala IF - Gamla Upsala SK F19 Stenhagens IP Konstgräs