Spelprogram - P13 A2

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BKV Norrtälje P06 Röd Tobias Lindström 0736004733 Röd/Blå/Röd
Bälinge IF P06 Mikael Persson 0733604850 Gul/Svart/Gul
Danmarks IF P06 Henrik Nässén 0765439002 Röd/vit/röd/röd
Films SK/IFK D-Ö Kicki Löfström 0722361349 Blå/Blå/Blå
Gamla Upsala SK P06 Gul/Svart Johan Bergsten 0701902314 Gula/Svarta/Gula
IF VP Uppsala Joakim Lindberg Bohman Orange/Mörkblå/Mörkblå
IK Fyris P06 United Jonas Hillby 0730534148 Svart/Svart/Svart
Sunnersta AIF P06 Gul/Grön Joachim Ekman 0709300757 Grön/Svart/Svart/Svart/Grön
Unik FK P06 Martin Andersson 0722030211 röd/blå/röd
Upsala IF P06 Jimmy Eriksson 0704284818 Svart-vitrandiga/Svarta/Svarta
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
170346046 IF VP Uppsala - Upsala IF P06 Ekebydalen IP Konstgräs
Maj
2019-05-01 10:00 170346002 BKV Norrtälje P06 Röd - Gamla Upsala SK P06 Gul/Svart 0 - 5 Norrtälje Sportcentrum 3
2019-05-01 11:00 170346005 Unik FK P06 - IK Fyris P06 United 7 - 8 Valsätra Konstgräs
2019-05-01 13:00 170346003 Sunnersta AIF P06 Gul/Grön - Danmarks IF P06 1 - 5 Valsätra Konstgräs
2019-05-01 17:00 170346004 Films SK/IFK D-Ö - Bälinge IF P06 1 - 1 Björkparken 1
2019-05-04 10:30 170346006 Upsala IF P06 - BKV Norrtälje P06 Röd 6 - 2 Stenhagens IP Konstgräs
2019-05-04 14:00 170346008 Danmarks IF P06 - Films SK/IFK D-Ö 7 - 0 Danelid 4
2019-05-05 10:00 170346007 Bälinge IF P06 - Unik FK P06 4 - 2 Bälinge IP Konstgräs
2019-05-05 11:30 170346009 Gamla Upsala SK P06 Gul/Svart - Sunnersta AIF P06 Gul/Grön 1 - 1 Yrsa IP 2
2019-05-05 13:00 170346010 IF VP Uppsala - IK Fyris P06 United 8 - 6 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-05-10 18:30 170346013 Films SK/IFK D-Ö - Gamla Upsala SK P06 Gul/Svart 4 - 4 Björkparken 1
2019-05-11 10:00 170346011 BKV Norrtälje P06 Röd - IF VP Uppsala 3 - 3 Norrtälje Sportcentrum 3
2019-05-12 09:00 170346015 IK Fyris P06 United - Bälinge IF P06 5 - 4 Stenhagens IP Konstgräs
2019-05-12 09:30 170346014 Unik FK P06 - Danmarks IF P06 2 - 6 Valsätra Konstgräs
2019-05-12 12:30 170346012 Sunnersta AIF P06 Gul/Grön - Upsala IF P06 1 - 8 Granebergs IO 1
2019-05-18 10:30 170346016 Upsala IF P06 - Films SK/IFK D-Ö 10 - 0 Stenhagens IP Konstgräs
2019-05-18 14:00 170346018 Danmarks IF P06 - IK Fyris P06 United 13 - 0 Danelid 4
2019-05-18 16:00 170346020 IF VP Uppsala - Bälinge IF P06 1 - 4 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-05-19 10:00 170346017 BKV Norrtälje P06 Röd - Sunnersta AIF P06 Gul/Grön 3 - 4 Norrtälje Sportcentrum 3
2019-05-19 15:00 170346019 Gamla Upsala SK P06 Gul/Svart - Unik FK P06 6 - 1 Yrsa IP 2
2019-05-25 11:00 170346022 Films SK/IFK D-Ö - BKV Norrtälje P06 Röd 8 - 3 Björkparken 1
2019-05-26 08:30 170346023 Unik FK P06 - Upsala IF P06 2 - 6 Valsätra Konstgräs
2019-05-26 09:00 170346024 IK Fyris P06 United - Gamla Upsala SK P06 Gul/Svart 3 - 5 Stenhagens IP Konstgräs
2019-05-26 12:30 170346021 Sunnersta AIF P06 Gul/Grön - IF VP Uppsala 0 - 2 Granebergs IO 1
2019-05-26 17:30 170346025 Bälinge IF P06 - Danmarks IF P06 0 - 9 Bälinge IP Konstgräs
2019-05-28 18:00 170346026 Upsala IF P06 - IK Fyris P06 United 5 - 2 Stenhagens IP Konstgräs
2019-05-30 09:30 170346029 Gamla Upsala SK P06 Gul/Svart - Bälinge IF P06 1 - 1 Yrsa IP 2
2019-05-30 10:00 170346027 BKV Norrtälje P06 Röd - Unik FK P06 4 - 1 Norrtälje Sportcentrum 3
2019-05-30 10:00 170346030 IF VP Uppsala - Danmarks IF P06 1 - 6 Ekebyvallen IP 2
2019-05-30 11:00 170346028 Sunnersta AIF P06 Gul/Grön - Films SK/IFK D-Ö 2 - 1 Granebergs IO 1
Juni
2019-06-01 13:00 170346031 Films SK/IFK D-Ö - IF VP Uppsala 0 - 6 Björkparken 1
2019-06-01 14:00 170346035 Danmarks IF P06 - Gamla Upsala SK P06 Gul/Svart 5 - 3 Danelid 4
2019-06-01 16:00 170346034 Bälinge IF P06 - Upsala IF P06 4 - 3 Bälinge IP Konstgräs
2019-06-02 11:30 170346032 Unik FK P06 - Sunnersta AIF P06 Gul/Grön 12 - 3 Valsätra Konstgräs
2019-06-02 12:00 170346033 IK Fyris P06 United - BKV Norrtälje P06 Röd 7 - 11 Stenhagens IP Konstgräs
2019-06-05 18:30 170346039 Films SK/IFK D-Ö - Unik FK P06 3 - 0 Björkparken 1
2019-06-05 19:00 170346037 BKV Norrtälje P06 Röd - Bälinge IF P06 2 - 3 Norrtälje Sportcentrum 3
2019-06-06 12:00 170346040 IF VP Uppsala - Gamla Upsala SK P06 Gul/Svart 3 - 3 Ekebyvallen IP 2
2019-06-06 12:30 170346038 Sunnersta AIF P06 Gul/Grön - IK Fyris P06 United 4 - 3 Granebergs IO 1
2019-06-09 10:30 170346041 Unik FK P06 - IF VP Uppsala 1 - 2 Valsätra Konstgräs
2019-06-09 11:00 170346045 Gamla Upsala SK P06 Gul/Svart - Upsala IF P06 2 - 4 Yrsa IP 2
2019-06-09 12:00 170346042 IK Fyris P06 United - Films SK/IFK D-Ö 4 - 2 Stenhagens IP Konstgräs
2019-06-12 18:30 170346044 Danmarks IF P06 - BKV Norrtälje P06 Röd 3 - 4 Danelid 4
2019-06-13 19:00 170346043 Bälinge IF P06 - Sunnersta AIF P06 Gul/Grön 4 - 1 Bälinge IP 3
2019-06-16 13:30 170346050 IK Fyris P06 United - Unik FK P06 2 - 2 Stenhagens IP Konstgräs
2019-06-18 19:00 170346047 Gamla Upsala SK P06 Gul/Svart - BKV Norrtälje P06 Röd 1 - 3 Yrsa IP 2
2019-06-18 19:00 170346049 Bälinge IF P06 - Films SK/IFK D-Ö 6 - 1 Bälinge IP 3
Augusti
2019-08-07 19:00 170346053 Films SK/IFK D-Ö - Danmarks IF P06 1 - 3 Björkparken 1
2019-08-11 09:30 170346052 Unik FK P06 - Bälinge IF P06 2 - 5 Valsätra Konstgräs
2019-08-11 12:30 170346054 Sunnersta AIF P06 Gul/Grön - Gamla Upsala SK P06 Gul/Svart 4 - 6 Granebergs IO 1
2019-08-11 13:00 170346036 Upsala IF P06 - Danmarks IF P06 2 - 6 Stenhagens IP Konstgräs
2019-08-15 18:00 170346055 IK Fyris P06 United - IF VP Uppsala 3 - 9 Stenhagens IP Konstgräs
2019-08-17 09:30 170346056 IF VP Uppsala - BKV Norrtälje P06 Röd 1 - 2 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-08-17 13:00 170346060 Bälinge IF P06 - IK Fyris P06 United 11 - 0 Bälinge IP Konstgräs
2019-08-17 14:00 170346059 Danmarks IF P06 - Unik FK P06 5 - 3 Danelid 4
2019-08-18 11:00 170346058 Gamla Upsala SK P06 Gul/Svart - Films SK/IFK D-Ö 1 - 3 Yrsa IP 2
2019-08-18 12:00 170346048 Danmarks IF P06 - Sunnersta AIF P06 Gul/Grön 1 - 2 Danelid 4
2019-08-18 16:00 170346051 BKV Norrtälje P06 Röd - Upsala IF P06 1 - 5 Norrtälje Sportcentrum 3
2019-08-20 18:00 170346057 Upsala IF P06 - Sunnersta AIF P06 Gul/Grön 14 - 0 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-08-21 18:00 170346062 Sunnersta AIF P06 Gul/Grön - BKV Norrtälje P06 Röd 1 - 10 Granebergs IO 1
2019-08-22 18:00 170346063 IK Fyris P06 United - Danmarks IF P06 0 - 10 Stenhagens IP Konstgräs
2019-08-25 10:30 170346064 Unik FK P06 - Gamla Upsala SK P06 Gul/Svart 2 - 7 Valsätra Konstgräs
2019-08-25 13:00 170346061 Films SK/IFK D-Ö - Upsala IF P06 1 - 4 Björkparken 1
2019-08-25 17:00 170346065 Bälinge IF P06 - IF VP Uppsala 4 - 2 Bälinge IP Konstgräs
2019-08-27 18:00 170346001 Upsala IF P06 - IF VP Uppsala 9 - 0 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-08-31 09:00 170346066 IF VP Uppsala - Sunnersta AIF P06 Gul/Grön 6 - 3 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-08-31 10:00 170346068 Upsala IF P06 - Unik FK P06 11 - 0 Stenhagens IP Konstgräs
2019-08-31 14:00 170346070 Danmarks IF P06 - Bälinge IF P06 5 - 2 Danelid 4
2019-08-31 15:00 170346069 Gamla Upsala SK P06 Gul/Svart - IK Fyris P06 United 3 - 1 Yrsa IP 2
September
2019-09-01 10:00 170346067 BKV Norrtälje P06 Röd - Films SK/IFK D-Ö 7 - 2 Norrtälje Sportcentrum 3
2019-09-07 14:30 170346074 Bälinge IF P06 - Gamla Upsala SK P06 Gul/Svart 7 - 3 Bälinge IP Konstgräs
2019-09-08 10:00 170346075 Danmarks IF P06 - IF VP Uppsala 4 - 3 Sävja IP Konstgräs
2019-09-08 12:00 170346072 Unik FK P06 - BKV Norrtälje P06 Röd 2 - 9 Valsätra Konstgräs
2019-09-08 13:00 170346073 Films SK/IFK D-Ö - Sunnersta AIF P06 Gul/Grön 5 - 8 Björkparken 1
2019-09-10 18:00 170346071 IK Fyris P06 United - Upsala IF P06 2 - 8 Stenhagens IP Konstgräs
2019-09-14 09:30 170346076 IF VP Uppsala - Films SK/IFK D-Ö 6 - 2 Ekebyvallen IP 2
2019-09-14 10:30 170346079 Upsala IF P06 - Bälinge IF P06 1 - 1 Stenhagens IP Konstgräs
2019-09-14 14:00 170346078 BKV Norrtälje P06 Röd - IK Fyris P06 United 5 - 1 Norrtälje Sportcentrum 3
2019-09-15 12:30 170346077 Sunnersta AIF P06 Gul/Grön - Unik FK P06 4 - 5 Granebergs IO 1
2019-09-17 17:30 170346080 Gamla Upsala SK P06 Gul/Svart - Danmarks IF P06 2 - 5 Yrsa IP 2
2019-09-22 09:00 170346083 IK Fyris P06 United - Sunnersta AIF P06 Gul/Grön Stenhagens IP Konstgräs
2019-09-22 10:30 170346084 Unik FK P06 - Films SK/IFK D-Ö Valsätra Konstgräs
2019-09-22 11:00 170346085 Gamla Upsala SK P06 Gul/Svart - IF VP Uppsala Yrsa IP 2
2019-09-22 12:30 170346082 Bälinge IF P06 - BKV Norrtälje P06 Röd Bälinge IP Konstgräs
2019-09-22 14:00 170346081 Danmarks IF P06 - Upsala IF P06 Österängens IP
2019-09-27 18:30 170346087 Films SK/IFK D-Ö - IK Fyris P06 United Björkparken 1
2019-09-28 09:30 170346090 Upsala IF P06 - Gamla Upsala SK P06 Gul/Svart Stenhagens IP Konstgräs
2019-09-28 10:00 170346089 BKV Norrtälje P06 Röd - Danmarks IF P06 Norrtälje Sportcentrum 2
2019-09-28 13:00 170346086 IF VP Uppsala - Unik FK P06 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-09-29 12:30 170346088 Sunnersta AIF P06 Gul/Grön - Bälinge IF P06 Granebergs IO 1