Spelprogram - P13 A1

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-28 13:30 170345005 Rosersbergs IK Blå - IFK Uppsala 6 - 1 Råbergsvallen Konstgräs
Maj
2019-05-01 11:30 170345002 BKV Norrtälje P06 Blå - Knivsta IK Svart 8 - 1 Norrtälje Sportcentrum 3
2019-05-01 11:30 170345003 FC Arlanda Vit - Hagby IK P06 A 4 - 5 Midgårdsvallen 3 Amerikanska Plan
2019-05-04 10:00 170345008 Hagby IK P06 A - Alsike IF P06 Gul 2 - 7 Hagby IP 1
2019-05-04 15:15 170345009 Knivsta IK Svart - FC Arlanda Vit 1 - 4 Alsike Konstgräs
2019-05-05 13:30 170345006 Sigtuna IF FK U13 - BKV Norrtälje P06 Blå 2 - 0 Ansgarsvallen Konstgräs
2019-05-11 08:45 170345013 Alsike IF P06 Gul - Knivsta IK Svart 4 - 4 Alsike Konstgräs
2019-05-11 11:30 170345012 FC Arlanda Vit - Sigtuna IF FK U13 5 - 3 Midgårdsvallen 3 Amerikanska Plan
2019-05-11 11:30 170345014 Rosersbergs IK Blå - Hagby IK P06 A 2 - 1 Råbergsvallen Konstgräs
2019-05-18 11:30 170345017 BKV Norrtälje P06 Blå - FC Arlanda Vit 5 - 0 Norrtälje Sportcentrum 3
2019-05-18 13:00 170345016 Sigtuna IF FK U13 - Alsike IF P06 Gul 4 - 2 Ansgarsvallen Konstgräs
2019-05-19 10:00 170345018 Hagby IK P06 A - IFK Uppsala 4 - 1 Hagby IP 1
2019-05-19 12:00 170345019 Knivsta IK Svart - Rosersbergs IK Blå 4 - 3 Engvallen IP 1
2019-05-25 11:10 170345024 IFK Uppsala - Knivsta IK Svart 1 - 4 Österängens IP
2019-05-25 11:30 170345023 Rosersbergs IK Blå - Sigtuna IF FK U13 3 - 8 Råbergsvallen Konstgräs
2019-05-26 10:30 170345022 Alsike IF P06 Gul - BKV Norrtälje P06 Blå 1 - 3 Brunnbyvallen 1
2019-05-30 10:00 170345027 BKV Norrtälje P06 Blå - Rosersbergs IK Blå 4 - 2 Norrtälje Sportcentrum 3
2019-05-30 15:00 170345026 Sigtuna IF FK U13 - IFK Uppsala 10 - 0 Ansgarsvallen Konstgräs
Juni
2019-06-01 09:30 170345028 FC Arlanda Vit - Alsike IF P06 Gul 2 - 9 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-06-01 13:00 170345035 Hagby IK P06 A - Knivsta IK Svart 1 - 4 Hagby IP 1
2019-06-02 09:45 170345033 IFK Uppsala - BKV Norrtälje P06 Blå 0 - 4 Österängens IP
2019-06-06 10:00 170345038 FC Arlanda Vit - IFK Uppsala 13 - 1 Råbergsvallen Konstgräs
2019-06-08 10:00 170345044 Hagby IK P06 A - BKV Norrtälje P06 Blå 1 - 3 Hagby IP 1
2019-06-08 10:00 170345045 Knivsta IK Svart - Sigtuna IF FK U13 4 - 5 Engvallen IP 1
2019-06-09 09:15 170345042 IFK Uppsala - Alsike IF P06 Gul 1 - 11 Österängens IP
2019-06-09 10:00 170345036 Sigtuna IF FK U13 - Hagby IK P06 A 5 - 2 Ansgarsvallen 2
2019-06-11 19:15 170345039 Alsike IF P06 Gul - Rosersbergs IK Blå 2 - 1 Brunnbyvallen 1
2019-06-15 13:00 170345048 Hagby IK P06 A - FC Arlanda Vit 2 - 3 Hagby IP 1
2019-06-16 10:15 170345050 IFK Uppsala - Rosersbergs IK Blå 2 - 8 Österängens IP
2019-06-17 19:00 170345047 Knivsta IK Svart - BKV Norrtälje P06 Blå 2 - 5 Fröängen/Pizzavallen 1
Augusti
2019-08-11 10:30 170345051 BKV Norrtälje P06 Blå - Sigtuna IF FK U13 3 - 3 Norrtälje Sportcentrum 3
2019-08-11 16:30 170345053 Alsike IF P06 Gul - Hagby IK P06 A 8 - 1 Brunnbyvallen 1
2019-08-17 10:00 170345058 Knivsta IK Svart - Alsike IF P06 Gul 0 - 2 Engvallen IP 1
2019-08-17 10:00 170345059 Hagby IK P06 A - Rosersbergs IK Blå 3 - 4 Hagby IP 1
2019-08-18 13:30 170345057 Sigtuna IF FK U13 - FC Arlanda Vit 0 - 0 Ansgarsvallen Konstgräs
2019-08-24 10:00 170345061 Alsike IF P06 Gul - Sigtuna IF FK U13 2 - 4 Brunnbyvallen 1
2019-08-24 11:30 170345062 FC Arlanda Vit - BKV Norrtälje P06 Blå 2 - 8 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-08-25 10:15 170345063 IFK Uppsala - Hagby IK P06 A 2 - 6 Österängens IP
2019-08-25 16:15 170345064 Rosersbergs IK Blå - Knivsta IK Svart 1 - 3 Råbergsvallen Konstgräs
September
2019-09-01 10:00 170345069 Knivsta IK Svart - IFK Uppsala 12 - 2 Engvallen IP 1
2019-09-01 12:00 170345067 BKV Norrtälje P06 Blå - Alsike IF P06 Gul 0 - 3 Norrtälje Sportcentrum 3
2019-09-01 12:00 170345068 Sigtuna IF FK U13 - Rosersbergs IK Blå 5 - 1 Ansgarsvallen Konstgräs
2019-09-07 14:00 170345073 Alsike IF P06 Gul - FC Arlanda Vit 4 - 5 Brunnbyvallen 1
2019-09-08 10:00 170345072 Rosersbergs IK Blå - BKV Norrtälje P06 Blå 0 - 7 Råbergsvallen Konstgräs
2019-09-08 10:45 170345071 IFK Uppsala - Sigtuna IF FK U13 0 - 3 Österängens IP
2019-09-13 18:30 170345054 FC Arlanda Vit - Knivsta IK Svart 2 - 2 Råbergsvallen Konstgräs
2019-09-14 12:00 170345078 BKV Norrtälje P06 Blå - IFK Uppsala 1 - 5 Norrtälje Sportcentrum 2
2019-09-14 15:30 170345080 Knivsta IK Svart - Hagby IK P06 A 6 - 1 Engvallen IP 1
2019-09-20 18:30 170345032 Rosersbergs IK Blå - FC Arlanda Vit 0 - 7 Råbergsvallen Konstgräs
2019-09-21 10:00 170345081 Hagby IK P06 A - Sigtuna IF FK U13 1 - 2 Hagby IP 1
2019-09-22 10:00 170345084 Rosersbergs IK Blå - Alsike IF P06 Gul 0 - 8 Råbergsvallen Konstgräs
2019-09-22 10:15 170345083 IFK Uppsala - FC Arlanda Vit 8 - 2 Österängens IP
2019-09-28 09:25 170345077 FC Arlanda Vit - Rosersbergs IK Blå 6 - 5 Midgårdsvallen 3 Amerikanska Plan
2019-09-28 10:00 170345087 Alsike IF P06 Gul - IFK Uppsala 3 - 2 Brunnbyvallen 1
2019-09-28 14:00 170345090 Sigtuna IF FK U13 - Knivsta IK Svart 0 - 2 Ansgarsvallen 2
2019-09-29 11:00 170345089 BKV Norrtälje P06 Blå - Hagby IK P06 A 2 - 0 Norrtälje Sportcentrum 3