Spelprogram - P14 G1

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2019-05-01 11:00 170335003 Storvreta IK P05 - Strömsbergs IF P05/06 2 - 1 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-05-01 11:00 170335004 Sunnersta AIF - Film/IFK D-Ö 2 - 1 Sävja IP Konstgräs
2019-05-01 15:00 170335002 FC Åland - Gamla Upsala SK P05 Gul 1 - 1 Rangsby Stadium 1
2019-05-01 17:00 170335005 Bälinge IF P05 - Månkarbo/Ullfors IK P05 12 - 4 Bälinge IP Konstgräs
2019-05-03 18:30 170335007 Film/IFK D-Ö - Bälinge IF P05 5 - 1 Björkparken 1
2019-05-04 14:00 170335009 Gamla Upsala SK P05 Gul - Storvreta IK P05 2 - 2 Yrsa IP 2
2019-05-04 16:00 170335051 FC Åland - IF VP Uppsala blå 3 - 0 Rangsby Stadium 1
2019-05-05 11:00 170335006 IF VP Uppsala blå - FC Åland 0 - 8 Ekebydalen IP 2
2019-05-05 14:00 170335008 Strömsbergs IF P05/06 - Sunnersta AIF 4 - 2 Hedens IP 2
2019-05-09 18:30 170335015 Månkarbo/Ullfors IK P05 - Film/IFK D-Ö 1 - 5 Ringvallen 1
2019-05-11 11:15 170335033 Månkarbo/Ullfors IK P05 - FC Åland 0 - 0 Tallparken 1
2019-05-12 10:00 170335013 Sunnersta AIF - Gamla Upsala SK P05 Gul 0 - 8 Granebergs IO 1
2019-05-12 15:00 170335014 Bälinge IF P05 - Strömsbergs IF P05/06 2 - 3 Bälinge IP Konstgräs
2019-05-17 18:30 170335018 Strömsbergs IF P05/06 - Månkarbo/Ullfors IK P05 5 - 1 Hedens IP 2
2019-05-19 10:30 170335016 IF VP Uppsala blå - Sunnersta AIF 2 - 3 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-05-19 12:00 170335019 Gamla Upsala SK P05 Gul - Bälinge IF P05 1 - 0 Yrsa IP 2
2019-05-19 15:00 170335017 FC Åland - Storvreta IK P05 2 - 0 Rangsby Stadium 1
2019-05-22 19:45 170335012 Storvreta IK P05 - IF VP Uppsala blå 5 - 0 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-05-24 19:00 170335024 Månkarbo/Ullfors IK P05 - Gamla Upsala SK P05 Gul 2 - 2 Tallparken 1
2019-05-25 13:00 170335025 Film/IFK D-Ö - Strömsbergs IF P05/06 4 - 2 Björkparken 1
2019-05-25 13:00 170335067 FC Åland - Sunnersta AIF 3 - 1 Rangsby Stadium 1
2019-05-26 09:30 170335023 Bälinge IF P05 - IF VP Uppsala blå 11 - 2 Bälinge IP 3
2019-05-26 10:00 170335022 Sunnersta AIF - FC Åland 1 - 1 Granebergs IO 1
2019-05-27 19:00 170335029 Gamla Upsala SK P05 Gul - Film/IFK D-Ö 2 - 6 Yrsa IP 2
2019-05-30 13:00 170335028 Storvreta IK P05 - Sunnersta AIF 3 - 0 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-05-30 15:00 170335027 FC Åland - Bälinge IF P05 0 - 8 Rangsby Stadium 1
Juni
2019-06-02 17:00 170335035 Strömsbergs IF P05/06 - Gamla Upsala SK P05 Gul 2 - 1 Hedens IP 2
2019-06-02 19:00 170335032 Bälinge IF P05 - Storvreta IK P05 6 - 3 Bälinge IP Konstgräs
2019-06-03 18:30 170335043 Film/IFK D-Ö - Storvreta IK P05 3 - 0 Björkparken 1
2019-06-06 10:00 170335039 Sunnersta AIF - Bälinge IF P05 1 - 2 Granebergs IO 1
2019-06-07 18:00 170335042 Månkarbo/Ullfors IK P05 - Sunnersta AIF 7 - 0 Tallparken 1
2019-06-08 11:15 170335044 Strömsbergs IF P05/06 - FC Åland 3 - 1 Hedens IP 2
2019-06-08 16:00 170335026 IF VP Uppsala blå - Månkarbo/Ullfors IK P05 3 - 6 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-06-10 19:00 170335045 Gamla Upsala SK P05 Gul - IF VP Uppsala blå 4 - 0 Yrsa IP 2
2019-06-11 19:00 170335036 IF VP Uppsala blå - Strömsbergs IF P05/06 0 - 4 Ekebyvallen IP 2
2019-06-12 19:00 170335049 Film/IFK D-Ö - Sunnersta AIF 7 - 0 Björkparken 1
2019-06-17 19:00 170335050 Månkarbo/Ullfors IK P05 - Bälinge IF P05 8 - 3 Ringvallen 1
2019-06-19 19:00 170335048 Strömsbergs IF P05/06 - Storvreta IK P05 3 - 1 Hedens IP 2
2019-06-28 20:00 170335038 Storvreta IK P05 - Månkarbo/Ullfors IK P05 2 - 4 Ärentunaskolans Konstgräs
Augusti
2019-08-11 10:00 170335053 Sunnersta AIF - Strömsbergs IF P05/06 0 - 5 Granebergs IO 1
2019-08-11 10:00 170335054 Storvreta IK P05 - Gamla Upsala SK P05 Gul 1 - 5 Skogsvallens IP 2
2019-08-11 17:00 170335052 Bälinge IF P05 - Film/IFK D-Ö 6 - 1 Bälinge IP Konstgräs
2019-08-16 18:00 170335060 Film/IFK D-Ö - Månkarbo/Ullfors IK P05 9 - 1 Björkparken 1
2019-08-17 10:00 170335059 Strömsbergs IF P05/06 - Bälinge IF P05 2 - 1 Hedens IP 2
2019-08-17 14:00 170335058 Gamla Upsala SK P05 Gul - Sunnersta AIF 5 - 4 Yrsa IP 2
2019-08-18 10:30 170335057 IF VP Uppsala blå - Storvreta IK P05 2 - 2 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-08-23 18:00 170335063 Månkarbo/Ullfors IK P05 - Strömsbergs IF P05/06 2 - 0 Tallparken 1
2019-08-23 18:30 170335061 Sunnersta AIF - IF VP Uppsala blå 5 - 5 Granebergs IO 1
2019-08-23 19:00 170335064 Bälinge IF P05 - Gamla Upsala SK P05 Gul 0 - 1 Bälinge IP Konstgräs
2019-08-24 11:00 170335062 Storvreta IK P05 - FC Åland 3 - 1 Skogsvallens IP 2
2019-08-30 18:30 170335070 Strömsbergs IF P05/06 - Film/IFK D-Ö 5 - 4 Hedens IP 2
2019-08-31 15:00 170335037 FC Åland - Film/IFK D-Ö 0 - 4 Rangsby Stadium 1
September
2019-09-01 10:30 170335068 IF VP Uppsala blå - Bälinge IF P05 1 - 4 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-09-01 11:00 170335047 Gamla Upsala SK P05 Gul - FC Åland 6 - 2 Yrsa IP 2
2019-09-03 18:15 170335034 Film/IFK D-Ö - IF VP Uppsala blå 6 - 0 Björkparken 1
2019-09-04 18:00 170335069 Gamla Upsala SK P05 Gul - Månkarbo/Ullfors IK P05 9 - 4 Yrsa IP 2
2019-09-07 11:00 170335074 Film/IFK D-Ö - Gamla Upsala SK P05 Gul 3 - 4 Björkparken 1
2019-09-07 15:30 170335071 Månkarbo/Ullfors IK P05 - IF VP Uppsala blå 5 - 3 Tallparken 1
2019-09-08 10:00 170335073 Sunnersta AIF - Storvreta IK P05 3 - 3 Granebergs IO 1
2019-09-08 11:00 170335072 Bälinge IF P05 - FC Åland 2 - 6 Bälinge IP Konstgräs
2019-09-15 10:30 170335079 IF VP Uppsala blå - Film/IFK D-Ö 0 - 3 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-09-15 15:00 170335078 FC Åland - Månkarbo/Ullfors IK P05 5 - 3 Rangsby Stadium 1
2019-09-15 16:00 170335080 Gamla Upsala SK P05 Gul - Strömsbergs IF P05/06 3 - 1 Yrsa IP 2
2019-09-21 10:30 170335081 Strömsbergs IF P05/06 - IF VP Uppsala blå 6 - 1 Hedens IP 2
2019-09-21 11:00 170335082 Film/IFK D-Ö - FC Åland 5 - 1 Björkparken 1
2019-09-21 14:00 170335083 Månkarbo/Ullfors IK P05 - Storvreta IK P05 1 - 4 Ringvallen 1
2019-09-22 19:00 170335084 Bälinge IF P05 - Sunnersta AIF 4 - 3 Bälinge IP Konstgräs
2019-09-25 18:00 170335077 Storvreta IK P05 - Bälinge IF P05 2 - 5 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-09-28 09:00 170335090 IF VP Uppsala blå - Gamla Upsala SK P05 Gul 1 - 1 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-09-28 10:00 170335088 Storvreta IK P05 - Film/IFK D-Ö 1 - 7 Skogsvallens IP 2
2019-09-28 12:00 170335087 Sunnersta AIF - Månkarbo/Ullfors IK P05 10 - 3 Granebergs IO 1
2019-09-29 15:00 170335089 FC Åland - Strömsbergs IF P05/06 5 - 5 Rangsby Stadium 1