Spelprogram - P15 A1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BKV Norrtälje P04 Anna Atsouli 0707795301 Röd/Blå/Röd
Enköpings SK FK P05 Ashkan Assadi 0736995511 Grön/svart/Svart/Grön
Fenix FK Katarina Sundqvist 0707786625 Mörkblå/Gul/Mörkblå
IFK Mariehamn Maria Hellström +358400617032
IFK Uppsala Mathias Semiti Remiggio 0707477276 Vit/Vit/Vit
IK Nordia/Örsundsbro IF Göran Lundqvist +46722217073 vit/röd/röd
IK Sirius FK P04B Max Svensson 0709687747 Blå/Svart randig/Svart/Svart
IK Sirius FK U14 Conny Sveijer 0708470569 Blå/Svart randig/Svart/Svart
Jomala IK Björn Andersson-Dahlgren 00358405259808
Unik FK Janne Egemalm 0706779676 röd/blå/röd
Upsala IF U15 David Hollinggård Svart-vitrandiga/Svarta/Svarta
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 14:25 170320003 Jomala IK - Fenix FK 3 - 1 Vikingavallen 1
2019-04-28 09:00 170320004 IK Sirius FK U14 - IK Sirius FK P04B 1 - 10 Lötens IP Konstgräs
2019-04-28 18:30 170320002 Unik FK - Enköpings SK FK P05 13 - 1 Valsätra Konstgräs
Maj
2019-05-01 11:15 170320008 IFK Uppsala - IK Sirius FK U14 5 - 4 Österängens IP
2019-05-01 14:00 170320011 Enköpings SK FK P05 - Upsala IF U15 0 - 7 Korsängen D
2019-05-01 15:00 170320012 BKV Norrtälje P04 - IK Nordia/Örsundsbro IF 0 - 2 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-05-01 16:00 170320010 Fenix FK - Unik FK 1 - 7 Stenhagens IP Konstgräs
2019-05-05 11:00 170320016 IK Sirius FK U14 - IFK Mariehamn 8 - 0 Österängens IP
2019-05-05 12:00 170320018 Enköpings SK FK P05 - BKV Norrtälje P04 2 - 8 Korsängen A Konstgräs
2019-05-05 15:25 170320013 Upsala IF U15 - Fenix FK 1 - 5 Österängens IP
2019-05-09 19:00 170320020 IFK Mariehamn - Jomala IK 2 - 3 Wiklöf Holding Arena 1
2019-05-12 12:15 170320019 IK Nordia/Örsundsbro IF - IK Sirius FK U14 6 - 2 Fanna IP B-plan
2019-05-12 14:00 170320015 Jomala IK - IFK Uppsala 3 - 0 Vikingavallen 1
2019-05-15 20:00 170320023 Fenix FK - Enköpings SK FK P05 13 - 0 Alsike Konstgräs
2019-05-16 20:00 170320022 IK Sirius FK P04B - Upsala IF U15 2 - 4 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-05-18 10:55 170320025 Upsala IF U15 - IFK Uppsala 2 - 7 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-05-18 11:15 170320009 IK Sirius FK P04B - Jomala IK 2 - 5 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-05-18 14:00 170320029 Fenix FK - BKV Norrtälje P04 2 - 3 Furuvallen 1
2019-05-19 12:00 170320030 Enköpings SK FK P05 - IK Sirius FK P04B 3 - 5 Korsängen A Konstgräs
2019-05-19 15:00 170320027 Jomala IK - IK Nordia/Örsundsbro IF 0 - 1 Vikingavallen 1
2019-05-20 19:30 170320021 IFK Uppsala - Unik FK 1 - 9 Österängens IP
2019-05-25 11:00 170320032 IK Nordia/Örsundsbro IF - Unik FK 1 - 2 Skogsvallen 1
2019-05-25 11:00 170320035 IK Sirius FK P04B - Fenix FK 2 - 1 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-05-26 11:45 170320034 IFK Uppsala - Enköpings SK FK P05 6 - 1 Österängens IP
2019-05-26 14:00 170320033 IFK Mariehamn - Upsala IF U15 4 - 1 Wiklöf Holding Arena 1
2019-05-26 14:00 170320036 BKV Norrtälje P04 - IK Sirius FK U14 6 - 2 Norrtälje Sportcentrum 2
2019-05-30 10:00 170320041 Fenix FK - IFK Uppsala 3 - 3 Alsike Konstgräs
2019-05-30 16:00 170320026 Unik FK - IFK Mariehamn 10 - 0 Valsätra Konstgräs
Juni
2019-06-01 11:00 170320043 IK Sirius FK U14 - Unik FK 5 - 5 Österängens IP
2019-06-01 11:00 170320048 BKV Norrtälje P04 - Jomala IK 4 - 2 Norrtälje Sportcentrum 2
2019-06-02 11:15 170320047 IFK Uppsala - IK Sirius FK P04B 4 - 6 Österängens IP
2019-06-02 15:00 170320046 IFK Mariehamn - Fenix FK 3 - 7 Wiklöf Holding Arena 1
2019-06-02 15:25 170320037 Upsala IF U15 - IK Nordia/Örsundsbro IF 0 - 2 Stenhagens IP Konstgräs
2019-06-03 18:30 170320001 Upsala IF U15 - BKV Norrtälje P04 2 - 6 Ekebydalen IP 2
2019-06-06 15:30 170320050 Jomala IK - Unik FK 4 - 2 Vikingavallen 1
2019-06-08 11:30 170320052 IK Sirius FK P04B - IFK Mariehamn 5 - 0 Österängens IP
2019-06-08 16:00 170320056 IK Sirius FK U14 - Enköpings SK FK P05 7 - 0 Lötens IP Konstgräs
2019-06-09 14:00 170320059 IFK Mariehamn - IFK Uppsala 5 - 1 Wiklöf Holding Arena 1
2019-06-09 14:00 170320060 BKV Norrtälje P04 - Unik FK 2 - 1 Norrtälje Sportcentrum 2
2019-06-11 19:00 170320065 Fenix FK - IK Sirius FK U14 8 - 2 Furuvallen 1
2019-06-12 18:15 170320051 IFK Uppsala - BKV Norrtälje P04 1 - 5 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-06-13 19:00 170320053 Fenix FK - IK Nordia/Örsundsbro IF 1 - 2 Furuvallen 1
2019-06-15 14:30 170320062 IFK Mariehamn - BKV Norrtälje P04 3 - 2 Backeberg 1
2019-06-15 15:25 170320061 Upsala IF U15 - Unik FK 0 - 3 Stenhagens IP Konstgräs
2019-06-16 11:30 170320014 Unik FK - IK Sirius FK P04B 5 - 2 Valsätra Konstgräs
2019-06-17 19:30 170320063 IFK Uppsala - IK Nordia/Örsundsbro IF 2 - 1 Österängens IP
2019-06-18 19:00 170320049 Upsala IF U15 - IK Sirius FK U14 3 - 1 Ekebyvallen IP 1
2019-06-23 14:00 170320067 BKV Norrtälje P04 - Upsala IF U15 3 - 1 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-06-23 15:00 170320072 IFK Mariehamn - IK Nordia/Örsundsbro IF 1 - 2 Wiklöf Holding Arena 1
2019-06-29 11:15 170320066 Enköpings SK FK P05 - Jomala IK 2 - 4 Korsängen A Konstgräs
2019-06-30 14:00 170320042 Enköpings SK FK P05 - IFK Mariehamn 2 - 0 Korsängen A Konstgräs
Juli
2019-07-06 11:15 170320006 IK Nordia/Örsundsbro IF - IFK Mariehamn 3 - 0 Skogsvallen 1
Augusti
2019-08-07 18:30 170320045 IK Nordia/Örsundsbro IF - Enköpings SK FK P05 1 - 1 Skogsvallen 1
2019-08-11 15:00 170320075 Jomala IK - IK Sirius FK P04B 2 - 2 Vikingavallen 2
2019-08-14 19:00 170320058 IK Nordia/Örsundsbro IF - IK Sirius FK P04B 4 - 3 Skogsvallen 1
2019-08-14 19:00 170320079 Fenix FK - Upsala IF U15 1 - 3 Furuvallen 1
2019-08-17 11:15 170320081 IFK Uppsala - Jomala IK 2 - 6 Sävja IP Konstgräs
2019-08-17 12:15 170320080 IK Sirius FK P04B - Unik FK 2 - 5 Lötens IP Konstgräs
2019-08-18 14:00 170320082 IFK Mariehamn - IK Sirius FK U14 3 - 4 Wiklöf Holding Arena 1
2019-08-18 14:00 170320084 BKV Norrtälje P04 - Enköpings SK FK P05 5 - 2 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-08-19 18:00 170320077 Upsala IF U15 - Enköpings SK FK P05 0 - 7 Ekebydalen IP 2
2019-08-21 16:15 170320085 IK Sirius FK U14 - IK Nordia/Örsundsbro IF 2 - 3 Lötens IP Konstgräs
2019-08-21 17:55 170320088 Upsala IF U15 - IK Sirius FK P04B 0 - 1 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-08-21 18:00 170320086 Jomala IK - IFK Mariehamn 2 - 3 Vikingavallen 1
2019-08-21 19:00 170320089 Enköpings SK FK P05 - Fenix FK 2 - 4 Korsängen A Konstgräs
2019-08-22 17:50 170320087 Unik FK - IFK Uppsala 5 - 3 Valsätra Konstgräs
2019-08-24 11:15 170320093 IK Nordia/Örsundsbro IF - Jomala IK 1 - 2 Skogsvallen 1
2019-08-24 14:00 170320092 IFK Mariehamn - Unik FK 1 - 4 Backeberg 1
2019-08-24 14:00 170320095 BKV Norrtälje P04 - Fenix FK 1 - 1 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-08-25 10:15 170320091 IFK Uppsala - Upsala IF U15 5 - 5 Österängens IP
2019-08-27 18:30 170320078 IK Nordia/Örsundsbro IF - BKV Norrtälje P04 2 - 4 Skogsvallen 1
2019-08-28 19:30 170320096 IK Sirius FK P04B - Enköpings SK FK P05 6 - 1 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-08-31 12:00 170320100 Enköpings SK FK P05 - IFK Uppsala 5 - 7 Korsängen A Konstgräs
2019-08-31 14:00 170320039 Jomala IK - IK Sirius FK U14 7 - 4 Vikingavallen 1
2019-08-31 16:00 170320098 Unik FK - IK Nordia/Örsundsbro IF WO (3 - 0) Valsätra Konstgräs
September
2019-09-01 11:15 170320069 Fenix FK - Jomala IK 0 - 4 Alsike Konstgräs
2019-09-01 14:15 170320102 IK Sirius FK U14 - BKV Norrtälje P04 1 - 3 Ärentunaskolans Konstgräs
2019-09-01 15:00 170320099 Upsala IF U15 - IFK Mariehamn 1 - 3 Bälinge IP Konstgräs
2019-09-03 18:00 170320070 IK Sirius FK P04B - IK Sirius FK U14 8 - 4 Lötens IP 2
2019-09-05 19:00 170320068 Enköpings SK FK P05 - Unik FK 0 - 2 Korsängen A Konstgräs
2019-09-07 11:00 170320103 IK Nordia/Örsundsbro IF - Upsala IF U15 2 - 1 Skogsvallen 1
2019-09-07 11:00 170320105 IK Sirius FK U14 - Jomala IK 2 - 5 Lötens IP Konstgräs
2019-09-08 12:15 170320107 IFK Uppsala - Fenix FK 6 - 1 Österängens IP
2019-09-08 14:00 170320106 BKV Norrtälje P04 - IK Sirius FK P04B 2 - 4 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-09-08 14:00 170320108 IFK Mariehamn - Enköpings SK FK P05 5 - 4 Wiklöf Holding Arena 1
2019-09-13 17:45 170320074 IK Sirius FK U14 - IFK Uppsala 4 - 4 Lötens IP 2
2019-09-14 11:00 170320112 Fenix FK - IFK Mariehamn 4 - 1 Alsike Konstgräs
2019-09-14 15:00 170320055 Jomala IK - Upsala IF U15 Vikingavallen 1
2019-09-14 16:00 170320109 Unik FK - IK Sirius FK U14 4 - 2 Valsätra Konstgräs
2019-09-15 14:05 170320114 Jomala IK - BKV Norrtälje P04 0 - 3 Vikingavallen 1
2019-09-16 19:00 170320113 IK Sirius FK P04B - IFK Uppsala Ärentunaskolans Konstgräs
2019-09-17 19:00 170320111 Enköpings SK FK P05 - IK Nordia/Örsundsbro IF Korsängen A Konstgräs
2019-09-19 19:30 170320040 IK Sirius FK P04B - BKV Norrtälje P04 Sävja IP Konstgräs
2019-09-21 11:30 170320116 Unik FK - Jomala IK Valsätra Konstgräs
2019-09-21 11:30 170320119 IK Nordia/Örsundsbro IF - Fenix FK Skogsvallen 1
2019-09-21 12:00 170320115 IK Sirius FK U14 - Upsala IF U15 Lötens IP Konstgräs
2019-09-22 14:00 170320117 BKV Norrtälje P04 - IFK Uppsala Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-09-22 14:00 170320118 IFK Mariehamn - IK Sirius FK P04B Wiklöf Holding Arena 1
2019-09-26 19:00 170320124 IK Sirius FK P04B - IK Nordia/Örsundsbro IF Ärentunaskolans Konstgräs
2019-09-28 11:15 170320101 Fenix FK - IK Sirius FK P04B Alsike Konstgräs
2019-09-28 11:25 170320121 Upsala IF U15 - Jomala IK Ekebydalen IP Konstgräs
2019-09-28 12:00 170320122 Enköpings SK FK P05 - IK Sirius FK U14 Korsängen A Konstgräs
2019-09-29 11:15 170320125 IFK Uppsala - IFK Mariehamn Österängens IP
2019-09-29 13:30 170320126 Unik FK - BKV Norrtälje P04 Valsätra Konstgräs
2019-09-29 16:00 170320131 IK Sirius FK U14 - Fenix FK Stenhagens IP Konstgräs
Oktober
2019-10-05 11:00 170320129 IK Nordia/Örsundsbro IF - IFK Uppsala Skogsvallen 1
2019-10-05 16:00 170320076 Unik FK - Fenix FK Valsätra Konstgräs
2019-10-06 14:00 170320128 BKV Norrtälje P04 - IFK Mariehamn Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-10-06 14:30 170320127 Unik FK - Upsala IF U15 Valsätra Konstgräs
2019-10-06 15:00 170320132 Jomala IK - Enköpings SK FK P05 Vikingavallen 1