Spelprogram - P 15-16 nivå 3 gr 1

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Athletic FC Eskilstuna P15:2 Aram Rajab 0707980520 Orange/Orange/Orange
Eskilstuna Södra FF P04 Shahin Nadem 0708962496 Gul/Svart/Svarta
Gnesta FF P0304 lag 2 Daniel Dworetsky 0709998996 Blå/Blå/Blå
Kvicksunds SK P04-06 Jesper Lundin 0704833347 Vit/Grön/Grön
Malmköpings IF Robert Kialt 015732222 0708339830 Svart/Svart/Gula
Nya Södertälje KFF P04/05 Elie Haddad 0765588170 0765588170 Svart/Svart/Svart
Syrianska FC P15 Gul Francisco Monzon Munoz 0735171466 Röd/GUL randig /Röd/Röd
Triangelns IK P04 Ola Bogg 0731435407 Grön/Svarta/Svarta
Trosa-Vagnhärad SK P-04/05 Rafael Fuentes Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 11:00 160312004 Nya Södertälje KFF P04/05 - Athletic FC Eskilstuna P15:2 2 - 3 Bårsta IP
2019-04-27 15:00 160312005 Triangelns IK P04 - Gnesta FF P0304 lag 2 1 - 4 Mesta IP
Maj
2019-05-04 11:00 160312008 Gnesta FF P0304 lag 2 - Trosa-Vagnhärad SK P-04/05 0 - 2 Hagstumosse Idrottsplats
2019-05-04 13:00 160312006 Eskilstuna Södra FF P04 - Malmköpings IF 3 - 5 Skogsängens IP
2019-05-05 10:00 160312009 Athletic FC Eskilstuna P15:2 - Triangelns IK P04 9 - 0 Skogsängens IP
2019-05-05 11:00 160312010 Kvicksunds SK P04-06 - Nya Södertälje KFF P04/05 1 - 9 Kvicksunds Idrottsplats
2019-05-11 11:00 160312012 Nya Södertälje KFF P04/05 - Malmköpings IF 2 - 5 Bårsta IP
2019-05-11 13:00 160312013 Triangelns IK P04 - Kvicksunds SK P04-06 2 - 4 Mesta IP
2019-05-12 13:00 160312014 Trosa-Vagnhärad SK P-04/05 - Athletic FC Eskilstuna P15:2 4 - 8 Häradsvallen A
2019-05-16 19:00 160312002 Malmköpings IF - Kvicksunds SK P04-06 6 - 3 Sparbanksvallen Malmahed
2019-05-18 14:00 160312019 Kvicksunds SK P04-06 - Trosa-Vagnhärad SK P-04/05 5 - 2 Kvicksunds Idrottsplats
2019-05-18 16:00 160312015 Syrianska FC P15 Gul - Gnesta FF P0304 lag 2 1 - 1 Geneta Sportfält KG
2019-05-19 10:00 160312020 Malmköpings IF - Triangelns IK P04 7 - 0 Sparbanksvallen Malmahed
2019-05-19 11:00 160312016 Eskilstuna Södra FF P04 - Nya Södertälje KFF P04/05 1 - 6 Skogsängens IP
2019-05-19 14:00 160312018 Athletic FC Eskilstuna P15:2 - Syrianska FC P15 Gul 16 - 0 Skogsängens IP
2019-05-25 13:00 160312023 Trosa-Vagnhärad SK P-04/05 - Eskilstuna Södra FF P04 3 - 3 Häradsvallen A
2019-05-25 17:00 160312024 Syrianska FC P15 Gul - Kvicksunds SK P04-06 7 - 2 Brunnsängs Idrottsplats
2019-05-26 15:00 160312022 Triangelns IK P04 - Nya Södertälje KFF P04/05 0 - 3 Mesta IP
2019-05-26 16:00 160312021 Gnesta FF P0304 lag 2 - Malmköpings IF 2 - 1 Hagstumosse Idrottsplats
Juni
2019-06-01 13:00 160312026 Eskilstuna Södra FF P04 - Triangelns IK P04 5 - 3 Skogsängens IP
2019-06-02 10:00 160312028 Athletic FC Eskilstuna P15:2 - Gnesta FF P0304 lag 2 5 - 1 Skogsängens IP
2019-06-02 13:00 160312027 Nya Södertälje KFF P04/05 - Trosa-Vagnhärad SK P-04/05 1 - 4 Bårsta IP
2019-06-08 10:00 160312032 Gnesta FF P0304 lag 2 - Kvicksunds SK P04-06 4 - 3 Hagstumosse Idrottsplats
2019-06-08 10:00 160312035 Syrianska FC P15 Gul - Nya Södertälje KFF P04/05 4 - 3 Brunnsängs Idrottsplats
2019-06-08 16:30 160312043 Athletic FC Eskilstuna P15:2 - Malmköpings IF 7 - 1 Skogsängens IP
2019-06-09 13:00 160312033 Athletic FC Eskilstuna P15:2 - Eskilstuna Södra FF P04 4 - 0 Skogsängens IP
2019-06-09 13:00 160312034 Trosa-Vagnhärad SK P-04/05 - Triangelns IK P04 4 - 1 Häradsvallen A
2019-06-13 19:00 160312046 Malmköpings IF - Athletic FC Eskilstuna P15:2 0 - 3 Sparbanksvallen Malmahed
2019-06-14 18:00 160312037 Kvicksunds SK P04-06 - Athletic FC Eskilstuna P15:2 2 - 5 Kvicksunds Idrottsplats
2019-06-15 13:00 160312036 Eskilstuna Södra FF P04 - Gnesta FF P0304 lag 2 8 - 2 Skogsängens IP
2019-06-16 10:00 160312038 Malmköpings IF - Trosa-Vagnhärad SK P-04/05 2 - 5 Sparbanksvallen Malmahed
2019-06-18 18:30 160312044 Kvicksunds SK P04-06 - Eskilstuna Södra FF P04 3 - 8 Kvicksunds Idrottsplats
2019-06-20 19:00 160312042 Gnesta FF P0304 lag 2 - Nya Södertälje KFF P04/05 0 - 1 Hagstumosse Idrottsplats
2019-06-23 16:00 160312001 Syrianska FC P15 Gul - Eskilstuna Södra FF P04 2 - 2 Geneta Sportfält KG
2019-06-25 18:30 160312050 Trosa-Vagnhärad SK P-04/05 - Syrianska FC P15 Gul 3 - 3 Häradsvallen
2019-06-25 19:00 160312047 Eskilstuna Södra FF P04 - Kvicksunds SK P04-06 6 - 0 Skogsängens IP
2019-06-26 19:00 160312048 Nya Södertälje KFF P04/05 - Gnesta FF P0304 lag 2 3 - 4 Bårsta IP
Augusti
2019-08-11 16:30 160312040 Triangelns IK P04 - Syrianska FC P15 Gul 3 - 3 Mesta IP
2019-08-14 19:00 160312045 Syrianska FC P15 Gul - Trosa-Vagnhärad SK P-04/05 7 - 1 Brunnsängs Idrottsplats
2019-08-17 11:00 160312051 Syrianska FC P15 Gul - Triangelns IK P04 9 - 0 Brunnsängs Idrottsplats
2019-08-17 15:00 160312052 Trosa-Vagnhärad SK P-04/05 - Malmköpings IF 0 - 1 Häradsvallen A
2019-08-18 12:00 160312053 Athletic FC Eskilstuna P15:2 - Kvicksunds SK P04-06 13 - 0 Skogsängens IP
2019-08-24 11:00 160312057 Nya Södertälje KFF P04/05 - Syrianska FC P15 Gul 7 - 1 Bårsta IP
2019-08-24 15:00 160312056 Triangelns IK P04 - Trosa-Vagnhärad SK P-04/05 4 - 0 Mesta IP
2019-08-24 16:00 160312059 Kvicksunds SK P04-06 - Gnesta FF P0304 lag 2 3 - 3 Kvicksunds Idrottsplats
2019-08-25 11:00 160312060 Eskilstuna Södra FF P04 - Athletic FC Eskilstuna P15:2 1 - 1 Skogsängens IP
2019-08-31 13:00 160312061 Syrianska FC P15 Gul - Malmköpings IF 5 - 0 Brunnsängs Idrottsplats
2019-08-31 15:00 160312063 Triangelns IK P04 - Eskilstuna Södra FF P04 2 - 3 Mesta IP
September
2019-09-01 13:00 160312062 Trosa-Vagnhärad SK P-04/05 - Nya Södertälje KFF P04/05 4 - 0 Häradsvallen A
2019-09-01 16:00 160312064 Gnesta FF P0304 lag 2 - Athletic FC Eskilstuna P15:2 4 - 4 Hagstumosse Idrottsplats
2019-09-05 19:00 160312067 Malmköpings IF - Gnesta FF P0304 lag 2 1 - 1 Sparbanksvallen Malmahed
2019-09-07 10:00 160312068 Kvicksunds SK P04-06 - Syrianska FC P15 Gul 2 - 0 Kvicksunds Idrottsplats
2019-09-07 15:00 160312070 Eskilstuna Södra FF P04 - Trosa-Vagnhärad SK P-04/05 8 - 3 Skogsängens IP
2019-09-14 11:00 160312071 Syrianska FC P15 Gul - Athletic FC Eskilstuna P15:2 3 - 2 Brunnsängs Idrottsplats
2019-09-14 11:00 160312074 Nya Södertälje KFF P04/05 - Eskilstuna Södra FF P04 9 - 0 Bårsta IP
2019-09-15 11:00 160312072 Trosa-Vagnhärad SK P-04/05 - Kvicksunds SK P04-06 8 - 1 Häradsvallen A
2019-09-15 11:00 160312073 Triangelns IK P04 - Malmköpings IF 3 - 3 Mesta IP
2019-09-20 19:00 160312079 Gnesta FF P0304 lag 2 - Syrianska FC P15 Gul 5 - 1 Hagstumosse Idrottsplats
2019-09-21 11:00 160312078 Athletic FC Eskilstuna P15:2 - Trosa-Vagnhärad SK P-04/05 8 - 1 Skogsängens IP
2019-09-22 12:00 160312076 Malmköpings IF - Nya Södertälje KFF P04/05 1 - 6 Sparbanksvallen Malmahed
2019-09-22 14:00 160312077 Kvicksunds SK P04-06 - Triangelns IK P04 4 - 3 Kvicksunds Idrottsplats
2019-09-28 11:00 160312084 Nya Södertälje KFF P04/05 - Kvicksunds SK P04-06 5 - 3 Bårsta IP
2019-09-28 13:00 160312082 Trosa-Vagnhärad SK P-04/05 - Gnesta FF P0304 lag 2 2 - 2 Häradsvallen A
2019-09-29 10:00 160312085 Malmköpings IF - Eskilstuna Södra FF P04 3 - 0 Sparbanksvallen Malmahed
2019-09-29 11:00 160312083 Triangelns IK P04 - Athletic FC Eskilstuna P15:2 0 - 6 Mesta IP
Oktober
2019-10-03 19:00 160312029 Malmköpings IF - Syrianska FC P15 Gul 1 - 3 Sparbanksvallen Malmahed
2019-10-04 19:00 160312088 Gnesta FF P0304 lag 2 - Triangelns IK P04 5 - 0 Hagstumosse Idrottsplats
2019-10-05 11:00 160312086 Kvicksunds SK P04-06 - Malmköpings IF 3 - 4 Kvicksunds Idrottsplats
2019-10-05 11:00 160312087 Athletic FC Eskilstuna P15:2 - Nya Södertälje KFF P04/05 2 - 1 Skogsängens IP
2019-10-05 13:00 160312090 Eskilstuna Södra FF P04 - Syrianska FC P15 Gul 4 - 4 Skogsängens IP
2019-10-13 11:00 160312054 Gnesta FF P0304 lag 2 - Eskilstuna Södra FF P04 1 - 3 Hagstumosse Idrottsplats
2019-10-20 13:00 160312066 Nya Södertälje KFF P04/05 - Triangelns IK P04 9 - 1 Geneta Sportfält