Spelprogram - P 15-16 nivå 1

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-27 15:00 160310001 Syrianska FC P15 Röd - Syrianska Eskilstuna IF P-03 2 - 1 Geneta Sportfält
2019-04-28 11:00 160310004 IFK Eskilstuna P 04 - Jäders IF/BK Sport 6 - 3 Ekängens IP
2019-04-28 15:00 160310003 Torshälla-Nyby IS P03 - Assyriska FF P03 1 - 2 Torshargs Idrottsplats
2019-04-28 18:15 160310002 IFK Nyköping P 04 - Katrineholms SK FK P 04/Röd 2 - 6 Rosvalla IP KG B
Maj
2019-05-04 11:00 160310008 Katrineholms SK FK P 04/Röd - IFK Eskilstuna P 04 4 - 2 Backavallen
2019-05-05 11:00 160310007 Jäders IF/BK Sport - Torshälla-Nyby IS P03 2 - 4 Kungsvallen
2019-05-05 16:00 160310005 Syrianska Eskilstuna IF P-03 - IFK Nyköping P 04 8 - 1 Fröslunda IP
2019-05-05 16:30 160310006 Assyriska FF P03 - Syrianska FC P15 Röd 3 - 4 Geneta Sportfält
2019-05-11 11:00 160310010 IFK Eskilstuna P 04 - IFK Nyköping P 04 OW (0 - 3) Balsta IP
2019-05-11 14:00 160310012 Syrianska FC P15 Röd - Jäders IF/BK Sport 7 - 2 Geneta Sportfält
2019-05-12 15:00 160310011 Torshälla-Nyby IS P03 - Katrineholms SK FK P 04/Röd 7 - 5 Torshargs Idrottsplats
2019-05-19 11:00 160310013 Syrianska Eskilstuna IF P-03 - IFK Eskilstuna P 04 1 - 2 Fröslunda IP
2019-05-19 11:00 160310014 Jäders IF/BK Sport - Assyriska FF P03 1 - 7 Kungsvallen
2019-05-19 15:00 160310016 IFK Nyköping P 04 - Torshälla-Nyby IS P03 1 - 6 Rosvalla IP KG B
2019-05-20 19:00 160310015 Katrineholms SK FK P 04/Röd - Syrianska FC P15 Röd 9 - 2 Backavallen
2019-05-26 15:00 160310019 Torshälla-Nyby IS P03 - IFK Eskilstuna P 04 2 - 3 Torshargs Idrottsplats
2019-05-26 15:00 160310020 Syrianska FC P15 Röd - IFK Nyköping P 04 2 - 4 Geneta Sportfält
2019-05-26 15:30 160310017 Assyriska FF P03 - Katrineholms SK FK P 04/Röd 6 - 0 Södertälje Fotbollsarena
2019-05-28 19:00 160310024 IFK Eskilstuna P 04 - Syrianska FC P15 Röd 4 - 1 Balsta IP
2019-05-30 11:00 160310022 Katrineholms SK FK P 04/Röd - Jäders IF/BK Sport 1 - 3 Backavallen
2019-05-31 18:00 160310018 Jäders IF/BK Sport - Syrianska Eskilstuna IF P-03 1 - 2 Kungsvallen
Juni
2019-06-01 13:00 160310025 Syrianska FC P15 Röd - Torshälla-Nyby IS P03 3 - 3 Geneta Sportfält
2019-06-02 11:00 160310027 Katrineholms SK FK P 04/Röd - Syrianska Eskilstuna IF P-03 8 - 1 Backavallen
2019-06-02 15:00 160310026 Assyriska FF P03 - IFK Eskilstuna P 04 11 - 0 Geneta Sportfält
2019-06-06 11:00 160310048 IFK Nyköping P 04 - IFK Eskilstuna P 04 0 - 5 Rosvalla IP KG C
2019-06-08 14:00 160310021 Syrianska Eskilstuna IF P-03 - Torshälla-Nyby IS P03 1 - 3 Fröslunda IP
2019-06-09 11:00 160310029 Syrianska Eskilstuna IF P-03 - Katrineholms SK FK P 04/Röd 0 - 3 Fröslunda IP
2019-06-09 11:00 160310030 IFK Nyköping P 04 - Jäders IF/BK Sport 3 - 1 Rosvalla IP
2019-06-09 15:00 160310032 Torshälla-Nyby IS P03 - Syrianska FC P15 Röd 1 - 3 Torshargs Idrottsplats
2019-06-12 18:30 160310044 Syrianska FC P15 Röd - Katrineholms SK FK P 04/Röd 0 - 1 Brunnsängs Idrottsplats
2019-06-15 15:00 160310036 Syrianska FC P15 Röd - IFK Eskilstuna P 04 1 - 3 Geneta Sportfält
2019-06-15 17:00 160310033 Assyriska FF P03 - IFK Nyköping P 04 7 - 0 Geneta Sportfält
2019-06-18 19:00 160310035 Torshälla-Nyby IS P03 - Syrianska Eskilstuna IF P-03 13 - 2 Torshargs Idrottsplats
2019-06-23 12:00 160310039 IFK Nyköping P 04 - Syrianska FC P15 Röd 6 - 0 Rosvalla IP KG B
2019-06-23 16:00 160310037 Syrianska Eskilstuna IF P-03 - Jäders IF/BK Sport 2 - 2 Fröslunda IP
2019-06-24 19:00 160310038 Katrineholms SK FK P 04/Röd - Assyriska FF P03 6 - 1 Backavallen
2019-06-25 18:30 160310040 IFK Eskilstuna P 04 - Torshälla-Nyby IS P03 2 - 1 Balsta IP
2019-06-30 16:00 160310042 IFK Eskilstuna P 04 - Syrianska Eskilstuna IF P-03 4 - 4 Balsta IP
Juli
2019-07-02 19:00 160310043 Torshälla-Nyby IS P03 - IFK Nyköping P 04 3 - 3 Torshargs Idrottsplats
2019-07-05 18:30 160310047 Katrineholms SK FK P 04/Röd - Torshälla-Nyby IS P03 5 - 2 Backavallen
2019-07-06 16:00 160310045 Syrianska Eskilstuna IF P-03 - Assyriska FF P03 0 - 8 Fröslunda IP
Augusti
2019-08-04 18:00 160310041 Assyriska FF P03 - Jäders IF/BK Sport 26 - 1 Geneta Sportfält
2019-08-11 11:00 160310028 Jäders IF/BK Sport - IFK Nyköping P 04 4 - 3 Kungsvallen
2019-08-12 19:00 160310046 Jäders IF/BK Sport - Syrianska FC P15 Röd 0 - 1 Kungsvallen
2019-08-13 19:00 160310023 IFK Nyköping P 04 - Assyriska FF P03 0 - 5 Rosvalla IP KG A
2019-08-14 19:00 160310034 Jäders IF/BK Sport - Katrineholms SK FK P 04/Röd 2 - 3 Kungsvallen
2019-08-18 15:00 160310049 Syrianska FC P15 Röd - Assyriska FF P03 2 - 3 Geneta Sportfält
2019-08-18 15:00 160310050 Torshälla-Nyby IS P03 - Jäders IF/BK Sport 2 - 3 Torshargs Idrottsplats
2019-08-18 16:00 160310051 IFK Eskilstuna P 04 - Katrineholms SK FK P 04/Röd 0 - 4 Balsta IP
2019-08-24 13:00 160310056 Syrianska Eskilstuna IF P-03 - Syrianska FC P15 Röd 6 - 2 Fröslunda IP
2019-08-25 11:00 160310054 Jäders IF/BK Sport - IFK Eskilstuna P 04 2 - 2 Kungsvallen
September
2019-09-01 12:00 160310060 IFK Nyköping P 04 - Katrineholms SK FK P 04/Röd 0 - 2 Rosvalla IP
2019-09-01 15:00 160310058 Torshälla-Nyby IS P03 - Assyriska FF P03 2 - 4 Torshargs Idrottsplats
2019-09-01 15:00 160310059 IFK Eskilstuna P 04 - Jäders IF/BK Sport 2 - 7 Balsta IP
2019-09-04 18:00 160310062 Jäders IF/BK Sport - Torshälla-Nyby IS P03 2 - 2 Kungsvallen
2019-09-04 18:00 160310064 Syrianska Eskilstuna IF P-03 - IFK Nyköping P 04 5 - 4 Fröslunda IP
2019-09-04 18:30 160310061 Katrineholms SK FK P 04/Röd - IFK Eskilstuna P 04 2 - 1 Backavallen
2019-09-07 15:00 160310068 Assyriska FF P03 - Syrianska Eskilstuna IF P-03 5 - 4 Geneta Sportfält
2019-09-08 11:30 160310065 Syrianska FC P15 Röd - Jäders IF/BK Sport 2 - 4 Geneta Sportfält
2019-09-08 15:00 160310066 Torshälla-Nyby IS P03 - Katrineholms SK FK P 04/Röd 2 - 4 Torshargs Idrottsplats
2019-09-10 18:45 160310067 IFK Eskilstuna P 04 - IFK Nyköping P 04 1 - 1 Balsta IP
2019-09-13 19:00 160310055 Assyriska FF P03 - Torshälla-Nyby IS P03 8 - 0 Södertälje Fotbollsarena
2019-09-14 17:00 160310072 Syrianska Eskilstuna IF P-03 - IFK Eskilstuna P 04 6 - 1 Fröslunda IP
2019-09-15 11:00 160310071 Jäders IF/BK Sport - Assyriska FF P03 0 - 7 Kungsvallen
2019-09-15 12:00 160310069 IFK Nyköping P 04 - Torshälla-Nyby IS P03 2 - 3 Rosvalla IP
2019-09-15 15:00 160310070 Katrineholms SK FK P 04/Röd - Syrianska FC P15 Röd 4 - 2 Backavallen
2019-09-18 18:30 160310053 Katrineholms SK FK P 04/Röd - IFK Nyköping P 04 3 - 0 Backavallen KG
2019-09-22 13:00 160310076 Assyriska FF P03 - Katrineholms SK FK P 04/Röd 3 - 0 Geneta Sportfält
2019-09-22 15:00 160310073 Syrianska FC P15 Röd - IFK Nyköping P 04 8 - 1 Geneta Sportfält
2019-09-22 15:00 160310074 Torshälla-Nyby IS P03 - IFK Eskilstuna P 04 3 - 2 Torshargs Idrottsplats
2019-09-24 17:30 160310075 Jäders IF/BK Sport - Syrianska Eskilstuna IF P-03 1 - 7 Kungsvallen
2019-09-24 20:00 160310031 IFK Eskilstuna P 04 - Assyriska FF P03 1 - 6 Balsta IP
2019-09-25 18:30 160310057 Syrianska FC P15 Röd - Syrianska Eskilstuna IF P-03 1 - 3 Brunnsängs Idrottsplats
2019-09-28 11:00 160310077 IFK Eskilstuna P 04 - Syrianska FC P15 Röd 3 - 4 Balsta IP
2019-09-29 10:30 160310080 Syrianska Eskilstuna IF P-03 - Torshälla-Nyby IS P03 2 - 1 Fröslunda IP
Oktober
2019-10-01 18:30 160310078 IFK Nyköping P 04 - Assyriska FF P03 3 - 2 Rosvalla KGB
2019-10-01 20:00 160310009 Assyriska FF P03 - Syrianska Eskilstuna IF P-03 7 - 1 Brunnsängs IP KG
2019-10-02 19:00 160310079 Katrineholms SK FK P 04/Röd - Jäders IF/BK Sport 4 - 1 Backavallen KG
2019-10-05 15:00 160310084 Assyriska FF P03 - IFK Eskilstuna P 04 11 - 0 Geneta Sportfält KG
2019-10-06 15:00 160310081 Syrianska FC P15 Röd - Torshälla-Nyby IS P03 5 - 2 Geneta Sportfält
2019-10-06 16:00 160310083 Jäders IF/BK Sport - IFK Nyköping P 04 4 - 1 Kungsvallen
2019-10-08 20:00 160310063 Assyriska FF P03 - Syrianska FC P15 Röd 1 - 1 Geneta Sportfält KG
2019-10-09 18:15 160310052 IFK Nyköping P 04 - Syrianska Eskilstuna IF P-03 8 - 2 Rosvalla IP KG B
2019-10-19 10:15 160310082 Katrineholms SK FK P 04/Röd - Syrianska Eskilstuna IF P-03 1 - 2 Backavallen KG