Spelprogram - P16 Nationell Grupp 3

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-06 14:00 IFK Göteborg - IF Elfsborg 3 - 6 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-04-06 14:15 IK Zenith - Karlstads BK 3 - 2 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-04-07 15:00 Skoftebyns IF - Jönköpings Södra IF 2 - 0 67 Nysätra IP
2019-04-07 15:00 FBK Karlstad - Skultorps IF 6 - 1 92 Örsholmens IP, Coop Arena
2019-04-11 19:15 BK Häcken - Skoftebyns IF 6 - 0 30 Gothia Park konstgräs
2019-04-13 14:00 Skultorps IF - IK Zenith 1 - 0 Orkanvallen A
2019-04-13 14:00 IF Elfsborg - Degerfors IF 2 - 1 Borås Arena 2
2019-04-14 14:00 Jönköpings Södra IF - FBK Karlstad 3 - 3 Jordbrovallen
2019-04-14 15:00 Karlstads BK - IFK Göteborg 1 - 7 50 Karlstad Airdome
2019-04-22 14:00 FBK Karlstad - BK Häcken 4 - 4 103 Örsholmens IP, Coop Arena
2019-04-22 16:00 Skoftebyns IF - IF Elfsborg 2 - 1 70 Nysätra IP
2019-04-23 19:00 IFK Göteborg - IK Zenith 6 - 2 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-04-24 18:30 Skultorps IF - Jönköpings Södra IF 3 - 1 68 Orkanvallen A
2019-04-24 19:00 Degerfors IF - Karlstads BK 1 - 1 Stora Valla
2019-04-27 14:00 BK Häcken - Skultorps IF 3 - 0 30 Gothia Park konstgräs
2019-04-27 14:00 IFK Göteborg - Degerfors IF 3 - 2 Kviberg 5 konstgräs
2019-04-27 14:15 IK Zenith - Jönköpings Södra IF 2 - 4 30 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-04-28 15:00 Karlstads BK - Skoftebyns IF 3 - 4 80 Karlstad Airdome
Maj
2019-05-01 15:00 FBK Karlstad - IF Elfsborg 3 - 3 140 Örsholmens IP, Coop Arena
2019-05-03 19:30 Skoftebyns IF - IFK Göteborg 1 - 5 85 Nysätra IP
2019-05-04 15:00 Skultorps IF - IF Elfsborg 0 - 4 58 Orkanvallen A
2019-05-04 15:00 Degerfors IF - IK Zenith 1 - 2 32 Stora Valla
2019-05-05 14:00 Jönköpings Södra IF - BK Häcken 0 - 3 36 Jordbrovallen
2019-05-06 19:00 FBK Karlstad - Karlstads BK 3 - 2 78 Örsholmens IP Docero Arena
2019-05-11 13:00 Degerfors IF - Skoftebyns IF 2 - 4 50 Stora Valla
2019-05-12 14:00 Karlstads BK - Skultorps IF 1 - 1 Våxnäs IP
2019-05-12 14:00 IFK Göteborg - FBK Karlstad 1 - 4 Kviberg 5 konstgräs
2019-05-17 19:30 Skoftebyns IF - IK Zenith 2 - 0 63 Nysätra IP
2019-05-18 15:00 IF Elfsborg - FBK Karlstad 2 - 0 Borås Arena 2
2019-05-19 14:00 Skultorps IF - IFK Göteborg 1 - 7 Orkanvallen A
2019-05-19 14:00 Jönköpings Södra IF - Karlstads BK 5 - 1 Junebäckens IP - Konstgräs
2019-05-21 19:00 BK Häcken - IF Elfsborg 5 - 2 25 Gothia Park konstgräs
2019-05-25 13:00 Degerfors IF - Skultorps IF 1 - 6 40 Stora Valla
2019-05-25 14:00 Karlstads BK - BK Häcken 1 - 1 57 Våxnäs IP
2019-05-25 16:15 IK Zenith - IF Elfsborg 1 - 5 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-05-26 14:00 IFK Göteborg - Jönköpings Södra IF 4 - 0 Kviberg 5 konstgräs
2019-05-26 15:00 Skoftebyns IF - FBK Karlstad 3 - 0 40 Nysätra IP
2019-05-28 19:00 FBK Karlstad - Degerfors IF 2 - 3 Örsholmens IP Docero Arena
Juni
2019-06-01 13:00 IF Elfsborg - Karlstads BK 3 - 0 Borås Arena 2
2019-06-01 14:00 BK Häcken - IFK Göteborg 3 - 1 104 Gothia Park konstgräs
2019-06-01 14:15 IK Zenith - FBK Karlstad 3 - 2 30 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-06-02 14:00 Skultorps IF - Skoftebyns IF 1 - 4 102 Orkanvallen A
2019-06-02 14:00 Jönköpings Södra IF - Degerfors IF 0 - 1 41 Jordbrovallen
2019-06-06 14:00 BK Häcken - Degerfors IF 8 - 0 30 Gothia Park konstgräs
2019-06-08 13:00 IF Elfsborg - IFK Göteborg 2 - 2 Borås Arena 2
2019-06-09 14:00 Degerfors IF - BK Häcken 1 - 7 51 Stora Valla
2019-06-09 14:00 Skultorps IF - FBK Karlstad 3 - 1 Orkanvallen A
2019-06-09 14:00 Jönköpings Södra IF - Skoftebyns IF 2 - 5 23 Jordbrovallen
2019-06-09 14:00 Karlstads BK - IK Zenith 1 - 6 62 Våxnäs IP
2019-06-15 12:00 Skoftebyns IF - BK Häcken 3 - 7 Nysätra IP
2019-06-15 14:00 Degerfors IF - IF Elfsborg 0 - 2 68 Stora Valla
2019-06-15 16:15 IK Zenith - Skultorps IF 4 - 0 29 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-06-16 14:00 IFK Göteborg - Karlstads BK 2 - 2 Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-06-16 14:00 FBK Karlstad - Jönköpings Södra IF 10 - 2 61 Örsholmens IP Docero Arena
2019-06-19 19:00 IF Elfsborg - Skoftebyns IF 2 - 1 60 Borås Arena 2
2019-06-20 19:30 IK Zenith - IFK Göteborg 2 - 0 55 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-06-23 14:00 Jönköpings Södra IF - Skultorps IF 1 - 2 35 Jordbrovallen
2019-06-23 14:00 Karlstads BK - Degerfors IF 3 - 2 Våxnäs IP
2019-06-26 19:00 Degerfors IF - IFK Göteborg 1 - 4 34 Stora Valla
2019-06-30 15:00 Skoftebyns IF - Karlstads BK 1 - 7 Nysätra IP
Juli
2019-07-06 14:00 Skultorps IF - BK Häcken 2 - 2 74 Orkanvallen A
2019-07-11 19:30 IK Zenith - BK Häcken 2 - 2 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
Augusti
2019-08-03 13:00 IF Elfsborg - Skultorps IF 2 - 6 35 Borås Arena 2
2019-08-04 13:00 BK Häcken - Jönköpings Södra IF 3 - 2 Gothia Park konstgräs
2019-08-04 15:00 Karlstads BK - FBK Karlstad 3 - 4 100 Våxnäs IP
2019-08-07 19:00 BK Häcken - FBK Karlstad 9 - 1 30 Gothia Park konstgräs
2019-08-07 19:00 IFK Göteborg - Skoftebyns IF 2 - 2 29 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-08-08 14:00 IK Zenith - Degerfors IF 2 - 1 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-08-10 14:00 Jönköpings Södra IF - IF Elfsborg 4 - 4 55 Jordbrovallen
2019-08-11 14:00 Skultorps IF - Karlstads BK 5 - 2 Orkanvallen A
2019-08-11 14:00 FBK Karlstad - IFK Göteborg 1 - 5 55 Örsholmens IP Docero Arena
2019-08-13 19:00 Jönköpings Södra IF - IK Zenith 3 - 3 Jordbrovallen
2019-08-17 16:15 IK Zenith - Skoftebyns IF 1 - 2 42 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-08-18 15:00 Skoftebyns IF - Degerfors IF 6 - 0 50 Nysätra IP
2019-08-18 16:00 Karlstads BK - Jönköpings Södra IF 5 - 3 Våxnäs IP
2019-08-19 19:00 IFK Göteborg - Skultorps IF 2 - 1 43 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-08-19 19:30 IF Elfsborg - BK Häcken 5 - 1 Borås Arena 2 konstgräs
2019-08-22 19:00 Degerfors IF - FBK Karlstad 9 - 0 45 Stora Valla
2019-08-24 13:00 IF Elfsborg - IK Zenith 4 - 1 50 Borås Arena 2
2019-08-25 14:00 Jönköpings Södra IF - IFK Göteborg 6 - 3 50 Jordbrovallen
2019-08-25 14:00 BK Häcken - Karlstads BK 8 - 1 45 Gothia Park konstgräs
2019-08-25 15:00 FBK Karlstad - Skoftebyns IF 1 - 1 Örsholmens IP Docero Arena
2019-08-25 16:15 Skultorps IF - Degerfors IF 2 - 1 Orkanvallen A
2019-08-28 19:00 IF Elfsborg - Jönköpings Södra IF 2 - 1 Borås Arena 2
2019-08-28 19:00 BK Häcken - IK Zenith 7 - 2 54 Gothia Park konstgräs
September
2019-09-01 14:00 Degerfors IF - Jönköpings Södra IF 2 - 2 68 Stora Valla
2019-09-01 16:00 Karlstads BK - IF Elfsborg 0 - 5 19 Våxnäs IP
2019-09-01 16:00 IFK Göteborg - BK Häcken 4 - 1 Kviberg 5 konstgräs
2019-09-01 16:00 Skoftebyns IF - Skultorps IF 3 - 4 92 Nysätra IP
2019-09-01 16:00 FBK Karlstad - IK Zenith 6 - 1 34 Örsholmens IP