Spelprogram - Dam Div 5 Östra

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BKV Norrtälje Mikael Andersson 0702740788 0702740788 Röd/Blå/Röd
Brottby SK Sofia Ehrnström Vestlund 0707910721 Grön/Vit/Gröna
Häverödals SK Jimmy Lindkvist 017540511 0739648367 Blå/Blå/Blå
IF VP Uppsala Kjell Carlsson 018696599 0702224060 Orange/Blå/Blå
Jomala/Mariehamn/Åland United Ralf Karlsson +3584573823103
Riala GoIF Amanda Mattsson 0733888422 GulSvart/Svart/Svart
Roslagsbro IF Per Gunnarsson 0708230197 Röd (herr), Röd(dam)/Röd (herr), Röd (dam)/Röd (herr), Röd(dam)
Rådmansö SK Arvid Slätis 0707962630 Blå/Vit/Blå
SK Wigör/Knivsta IK Marianne Isoz Henriksson 0706210612 Vit/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 12:15 170207004 Häverödals SK - IF VP Uppsala 2 - 2 Sparbankens IP Konstgräs
2019-04-13 18:00 170207005 Rådmansö SK - Roslagsbro IF 6 - 1 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-04-14 15:00 170207006 Jomala/Mariehamn/Åland United - Riala GoIF 0 - 4 Vikingavallen 1
2019-04-17 18:30 170207007 Riala GoIF - Rådmansö SK 0 - 0 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-04-17 19:00 170207008 Roslagsbro IF - Häverödals SK 1 - 7 Vårlyckan Konstgräs
2019-04-25 20:15 170207010 SK Wigör/Knivsta IK - Brottby SK 0 - 5 Ansgarsvallen Konstgräs
2019-04-27 11:30 170207016 Häverödals SK - Riala GoIF 3 - 0 Sparbankens IP Konstgräs
2019-04-28 16:00 170207017 Rådmansö SK - Jomala/Mariehamn/Åland United 10 - 0 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-04-28 18:00 170207014 Brottby SK - IF VP Uppsala 2 - 2 Össeby IP 1
Maj
2019-05-01 11:30 170207021 Roslagsbro IF - Brottby SK 1 - 5 Vårlyckan 2
2019-05-01 15:00 170207019 Jomala/Mariehamn/Åland United - Häverödals SK 0 - 9 Vikingavallen 2
2019-05-04 12:00 170207028 Häverödals SK - Rådmansö SK 8 - 0 Lundåsvallen 1
2019-05-05 16:30 170207013 BKV Norrtälje - SK Wigör/Knivsta IK WO (3 - 0) Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-05-05 18:00 170207026 Brottby SK - Riala GoIF 1 - 0 Össeby IP 1
2019-05-10 19:00 170207033 Riala GoIF - BKV Norrtälje 1 - 1 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-05-12 15:00 170207032 Jomala/Mariehamn/Åland United - Brottby SK 1 - 3 Vikingavallen 2
2019-05-12 17:00 170207035 SK Wigör/Knivsta IK - IF VP Uppsala 0 - 9 Odensala IP 1
2019-05-15 18:30 170207025 BKV Norrtälje - Roslagsbro IF 6 - 1 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-05-17 19:15 170207022 IF VP Uppsala - BKV Norrtälje 2 - 0 Stenhagens IP Konstgräs
2019-05-19 11:00 170207037 BKV Norrtälje - Jomala/Mariehamn/Åland United 7 - 0 Norrtälje IP 1
2019-05-19 17:00 170207041 SK Wigör/Knivsta IK - Roslagsbro IF 3 - 1 Odensala IP 1
2019-05-19 18:00 170207038 Brottby SK - Rådmansö SK 1 - 0 Össeby IP 1
2019-05-25 12:00 170207047 Roslagsbro IF - IF VP Uppsala 0 - 5 Vårlyckan 2
2019-05-25 13:00 170207043 Häverödals SK - Brottby SK 2 - 1 Lundåsvallen 1
2019-05-25 14:00 170207046 Riala GoIF - SK Wigör/Knivsta IK 4 - 0 Lundbyvallen 1
2019-05-26 18:00 170207044 Rådmansö SK - BKV Norrtälje 3 - 1 Rådmansö Schakt Arena 1
2019-05-30 11:00 170207053 SK Wigör/Knivsta IK - Jomala/Mariehamn/Åland United 5 - 4 Odensala IP 1
2019-05-30 15:15 170207052 IF VP Uppsala - Riala GoIF 4 - 0 Ekebyvallen IP 1
2019-05-30 16:00 170207049 BKV Norrtälje - Häverödals SK 1 - 2 Norrtälje IP 1
Juni
2019-06-02 15:00 170207057 Rådmansö SK - SK Wigör/Knivsta IK 7 - 0 Rådmansö Schakt Arena 1
2019-06-06 14:00 170207059 Riala GoIF - Roslagsbro IF 4 - 0 Lundbyvallen 1
2019-06-08 13:00 170207065 SK Wigör/Knivsta IK - Häverödals SK 1 - 4 Odensala IP 1
2019-06-09 11:00 170207063 Roslagsbro IF - Jomala/Mariehamn/Åland United 4 - 0 Vårlyckan 2
2019-06-09 17:00 170207061 BKV Norrtälje - Brottby SK 1 - 4 Norrtälje IP 1
2019-06-12 19:45 170207076 Brottby SK - SK Wigör/Knivsta IK 2 - 1 Össeby IP 1
2019-06-15 11:00 170207072 Riala GoIF - Jomala/Mariehamn/Åland United 2 - 1 Lundbyvallen 1
2019-06-16 18:30 170207070 IF VP Uppsala - Häverödals SK 4 - 1 Ekebyvallen IP 1
2019-06-19 19:30 170207073 Rådmansö SK - Riala GoIF 2 - 0 Rådmansö Schakt Arena 1
2019-06-24 19:00 170207074 Häverödals SK - Roslagsbro IF 7 - 1 Lundåsvallen 1
2019-06-26 19:15 170207071 Roslagsbro IF - Rådmansö SK 2 - 4 Vårlyckan 2
Augusti
2019-08-04 15:00 170207058 Jomala/Mariehamn/Åland United - IF VP Uppsala 0 - 11 Vikingavallen 2
2019-08-10 14:00 170207082 Riala GoIF - Häverödals SK 0 - 7 Lundbyvallen 1
2019-08-10 15:00 170207083 Jomala/Mariehamn/Åland United - Rådmansö SK 0 - 1 Vikingavallen 2
2019-08-11 17:00 170207079 SK Wigör/Knivsta IK - BKV Norrtälje 1 - 8 Odensala IP 1
2019-08-17 11:30 170207085 Häverödals SK - Jomala/Mariehamn/Åland United 4 - 1 Lundåsvallen 1
2019-08-18 16:00 170207088 BKV Norrtälje - IF VP Uppsala 0 - 4 Norrtälje IP 1
2019-08-18 18:00 170207087 Brottby SK - Roslagsbro IF 10 - 2 Össeby IP 1
2019-08-21 19:15 170207092 Riala GoIF - Brottby SK 1 - 0 Lundbyvallen 1
2019-08-24 14:00 170207091 Roslagsbro IF - BKV Norrtälje 1 - 7 Vårlyckan 2
2019-08-25 18:00 170207094 Rådmansö SK - Häverödals SK 4 - 1 Rådmansö Schakt Arena 1
September
2019-09-01 16:00 170207098 Brottby SK - Jomala/Mariehamn/Åland United WO (3 - 0) Össeby IP 1
2019-09-01 16:00 170207099 BKV Norrtälje - Riala GoIF 1 - 4 Norrtälje IP 1
2019-09-01 16:15 170207101 IF VP Uppsala - SK Wigör/Knivsta IK 2 - 0 Ekebydalen IP Konstgräs
2019-09-08 15:00 170207103 Jomala/Mariehamn/Åland United - BKV Norrtälje 1 - 5 Vikingavallen 2
2019-09-08 16:00 170207104 Rådmansö SK - Brottby SK 2 - 1 Rådmansö Schakt Arena 1
2019-09-12 19:00 170207107 Roslagsbro IF - SK Wigör/Knivsta IK 1 - 3 Vårlyckan 2
2019-09-13 19:15 170207080 IF VP Uppsala - Brottby SK 4 - 0 Stenhagens IP Konstgräs
2019-09-14 13:00 170207112 SK Wigör/Knivsta IK - Riala GoIF 0 - 2 Odensala IP 1
2019-09-15 15:00 170207110 BKV Norrtälje - Rådmansö SK 2 - 1 Norrtälje IP 1
2019-09-15 15:15 170207113 IF VP Uppsala - Roslagsbro IF 6 - 0 Ekebyvallen IP 1
2019-09-15 18:00 170207109 Brottby SK - Häverödals SK 1 - 4 Össeby IP 1
2019-09-21 13:00 170207115 Häverödals SK - BKV Norrtälje Lundåsvallen 1
2019-09-21 14:00 170207118 Riala GoIF - IF VP Uppsala Lundbyvallen 1
2019-09-22 15:00 170207119 Jomala/Mariehamn/Åland United - SK Wigör/Knivsta IK Vikingavallen 2
2019-09-28 12:00 170207125 Roslagsbro IF - Riala GoIF Vårlyckan 2
2019-09-29 13:00 170207123 SK Wigör/Knivsta IK - Rådmansö SK Odensala IP 1
2019-09-29 15:15 170207124 IF VP Uppsala - Jomala/Mariehamn/Åland United Ekebyvallen IP 1
Oktober
2019-10-02 19:15 170207064 IF VP Uppsala - Rådmansö SK Ekebydalen IP Konstgräs
2019-10-06 14:00 170207127 Brottby SK - BKV Norrtälje Össeby IP 1
2019-10-06 14:00 170207130 Rådmansö SK - IF VP Uppsala Rådmansö Schakt Arena 1
2019-10-06 14:00 170207131 Häverödals SK - SK Wigör/Knivsta IK Lundåsvallen 1
2019-10-06 15:00 170207129 Jomala/Mariehamn/Åland United - Roslagsbro IF Vikingavallen 2