Spelprogram - Div 3 Norra Svealand, herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 13:00 Brottby SK - Vaksala SK 3 - 1 149 Össeby IP Konstgräs
2019-04-13 15:00 Fanna BK - IFK Österåker FK 2 - 0 Fanna IP B-plan
2019-04-13 16:00 Västerås IK - Märsta IK 0 - 0 Solid Park Arena
2019-04-13 16:00 IFK Uppsala - BKV Norrtälje 1 - 2 133 Österängens IP
2019-04-14 13:30 Syrianska IF Kerburan - Värtans IK 0 - 3 Wenströmska IP
2019-04-14 14:00 Vallentuna BK - IK Franke 2 - 3 Vallentuna IP 3
2019-04-18 19:30 Vaksala SK - Vallentuna BK 4 - 2 80 Årsta IP Konstgräs
2019-04-18 20:00 Märsta IK - Fanna BK 0 - 2 97 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-04-18 20:00 Värtans IK - Brottby SK 4 - 0 Hjorthagens IP 1
2019-04-19 14:00 BKV Norrtälje - Västerås IK 2 - 0 189 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-04-20 14:00 IK Franke - IFK Uppsala 1 - 0 128 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-04-22 14:00 IFK Österåker FK - Syrianska IF Kerburan 1 - 0 162 Åkersberga IP 2
2019-04-26 19:00 Västerås IK - IK Franke 1 - 1 Solid Park Arena
2019-04-26 19:45 Värtans IK - IFK Österåker FK 2 - 1 134 Hjorthagens IP 1
2019-04-27 14:00 IFK Uppsala - Vaksala SK 2 - 2 130 Österängens IP
2019-04-27 14:00 Vallentuna BK - Brottby SK 2 - 3 473 Vallentuna IP 2
2019-04-27 15:00 Fanna BK - BKV Norrtälje 3 - 2 89 Fanna IP B-plan
2019-04-27 16:00 Syrianska IF Kerburan - Märsta IK 0 - 2 58 Wenströmska IP
Maj
2019-05-03 19:45 Värtans IK - Vallentuna BK 1 - 1 50 Hjorthagens IP 1
2019-05-04 13:00 Brottby SK - IFK Uppsala 3 - 0 70 Össeby IP Konstgräs
2019-05-04 14:00 IK Franke - Fanna BK 1 - 0 75 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-05-04 15:00 BKV Norrtälje - Syrianska IF Kerburan 4 - 1 65 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-05-05 14:00 Märsta IK - IFK Österåker FK 0 - 0 101 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-05-05 16:00 Vaksala SK - Västerås IK 2 - 0 137 Årsta IP Konstgräs
2019-05-11 13:00 Västerås IK - Brottby SK 1 - 0 Solid Park Arena
2019-05-11 14:00 IFK Uppsala - Vallentuna BK 1 - 1 101 Österängens IP
2019-05-11 14:00 Märsta IK - Värtans IK 1 - 2 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-05-11 14:00 IFK Österåker FK - BKV Norrtälje 3 - 0 420 Österåkers Friidrottsarena
2019-05-11 15:00 Fanna BK - Vaksala SK 5 - 1 135 Fanna IP B-plan
2019-05-13 19:00 Syrianska IF Kerburan - IK Franke 1 - 1 Wenströmska IP
2019-05-18 13:00 Brottby SK - Fanna BK 2 - 7 89 Össeby IP Konstgräs
2019-05-18 13:00 Vaksala SK - Syrianska IF Kerburan 3 - 2 100 Årsta IP Konstgräs
2019-05-18 14:00 Vallentuna BK - Västerås IK 1 - 1 Vallentuna IP 1
2019-05-18 14:00 IK Franke - IFK Österåker FK 0 - 3 150 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-05-18 14:00 Värtans IK - IFK Uppsala 0 - 1 70 Hjorthagens IP 1
2019-05-20 19:30 BKV Norrtälje - Märsta IK 2 - 0 115 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2019-05-24 19:30 BKV Norrtälje - Värtans IK 1 - 1 200 Norrtälje IP 1
2019-05-25 14:00 Märsta IK - IK Franke 4 - 3 56 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-05-25 14:00 IFK Österåker FK - Vaksala SK 2 - 1 100 Österåkers Friidrottsarena
2019-05-25 15:00 Fanna BK - Vallentuna BK 3 - 1 133 Fanna IP B-plan
2019-05-25 16:00 Västerås IK - IFK Uppsala 3 - 2 52 Apalby 1
2019-05-26 13:30 Syrianska IF Kerburan - Brottby SK 3 - 0 98 Wenströmska IP
2019-05-29 19:30 Vaksala SK - Märsta IK 2 - 3 94 Årsta IP Konstgräs
2019-05-30 14:00 Värtans IK - Västerås IK 3 - 0 43 Hjorthagens IP 1
Juni
2019-06-01 13:00 Brottby SK - IFK Österåker FK 1 - 6 53 Össeby IP Konstgräs
2019-06-01 14:00 IFK Uppsala - Fanna BK 1 - 3 91 Österängens IP
2019-06-01 14:00 Vallentuna BK - Syrianska IF Kerburan 0 - 2 100 Vallentuna IP 1
2019-06-01 14:00 IK Franke - BKV Norrtälje 3 - 3 112 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-06-05 19:45 Värtans IK - Syrianska IF Kerburan 4 - 1 Hjorthagens IP 1
2019-06-08 14:00 IK Franke - Värtans IK 4 - 3 65 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-06-08 14:00 Märsta IK - Brottby SK 0 - 2 50 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-06-08 14:00 IFK Österåker FK - Vallentuna BK 2 - 1 180 Österåkers Friidrottsarena
2019-06-08 15:00 Fanna BK - Västerås IK 2 - 0 150 Fanna IP B-plan
2019-06-09 13:30 Syrianska IF Kerburan - IFK Uppsala 0 - 2 53 Wenströmska IP
2019-06-11 19:30 BKV Norrtälje - Vaksala SK 3 - 2 109 Norrtälje IP 1
2019-06-14 19:00 Västerås IK - Syrianska IF Kerburan 3 - 0 273 Apalby 1
2019-06-14 20:00 Vaksala SK - IK Franke 2 - 2 169 Årsta IP Konstgräs
2019-06-15 11:00 IFK Uppsala - IFK Österåker FK 1 - 2 70 Österängens IP
2019-06-15 13:00 Brottby SK - BKV Norrtälje 3 - 3 70 Össeby IP Konstgräs
2019-06-15 14:00 Vallentuna BK - Märsta IK 2 - 1 83 Vallentuna IP 1
2019-06-15 15:00 Fanna BK - Värtans IK 3 - 1 269 Fanna IP B-plan
2019-06-19 19:30 BKV Norrtälje - Vallentuna BK 3 - 1 129 Norrtälje IP 1
2019-06-19 19:30 Märsta IK - IFK Uppsala 0 - 2 57 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-06-19 20:00 Värtans IK - Vaksala SK 1 - 3 37 Hjorthagens IP 1
2019-06-19 20:00 IK Franke - Brottby SK 3 - 0 73 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-06-19 20:00 IFK Österåker FK - Västerås IK 0 - 1 240 Österåkers Friidrottsarena
2019-06-20 19:00 Syrianska IF Kerburan - Fanna BK 1 - 3 Wenströmska IP
2019-06-25 20:00 Vaksala SK - Brottby SK 2 - 1 137 Årsta IP Konstgräs
2019-06-25 20:00 IK Franke - Vallentuna BK 3 - 5 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-06-25 20:00 IFK Österåker FK - Fanna BK 0 - 1 200 Österåkers Friidrottsarena
2019-06-29 13:00 Brottby SK - Värtans IK 2 - 4 87 Össeby IP Konstgräs
2019-06-29 14:00 IFK Uppsala - IK Franke 0 - 0 50 Österängens IP
2019-06-29 14:00 Vallentuna BK - Vaksala SK 1 - 0 72 Vallentuna IP 1
2019-06-29 15:00 Fanna BK - Märsta IK 4 - 1 100 Fanna IP B-plan
2019-06-29 16:00 Västerås IK - BKV Norrtälje 2 - 0 147 Apalby 1
2019-06-30 13:30 Syrianska IF Kerburan - IFK Österåker FK 1 - 3 Wenströmska IP
Juli
2019-07-03 19:30 BKV Norrtälje - IFK Uppsala 3 - 0 Norrtälje IP 1
2019-07-03 19:30 Märsta IK - Västerås IK 1 - 0 66 Midgårdsvallen Konstgräs
Augusti
2019-08-03 14:00 Märsta IK - Syrianska IF Kerburan 0 - 0 53 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-08-05 19:00 Vaksala SK - IFK Uppsala 1 - 4 Årsta IP Konstgräs
2019-08-06 19:00 IK Franke - Västerås IK 1 - 1 253 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-08-06 20:00 BKV Norrtälje - Fanna BK 3 - 2 176 Norrtälje IP 1
2019-08-06 20:00 IFK Österåker FK - Värtans IK 6 - 2 160 Österåkers Friidrottsarena
2019-08-10 14:00 IFK Uppsala - Brottby SK 6 - 0 44 Österängens IP
2019-08-10 14:00 IFK Österåker FK - Märsta IK 3 - 2 Österåkers Friidrottsarena
2019-08-10 15:00 Fanna BK - IK Franke 4 - 3 106 Fanna IP B-plan
2019-08-10 16:00 Västerås IK - Vaksala SK 0 - 1 93 Apalby 1
2019-08-10 16:30 Vallentuna BK - Värtans IK 3 - 4 45 Vallentuna IP 1
2019-08-11 13:30 Syrianska IF Kerburan - BKV Norrtälje 4 - 2 35 Wenströmska IP
2019-08-16 19:00 IK Franke - Syrianska IF Kerburan 0 - 0 Råby IP 3 (konstgräs)
2019-08-16 19:45 Värtans IK - Märsta IK 0 - 0 65 Hjorthagens IP 1
2019-08-17 12:00 Vaksala SK - Fanna BK 1 - 8 90 Årsta IP Konstgräs
2019-08-17 13:00 Brottby SK - Västerås IK 2 - 3 80 Össeby IP Konstgräs
2019-08-17 14:00 Vallentuna BK - IFK Uppsala 3 - 0 100 Vallentuna IP 1
2019-08-19 19:30 BKV Norrtälje - IFK Österåker FK 0 - 2 237 Norrtälje IP 1
2019-08-24 14:00 Västerås IK - Vallentuna BK 2 - 5 61 Apalby 1
2019-08-24 14:00 IFK Uppsala - Värtans IK 2 - 2 68 Österängens IP
2019-08-24 14:00 Märsta IK - BKV Norrtälje 1 - 1 42 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-08-24 15:00 Fanna BK - Brottby SK 5 - 1 222 Fanna IP B-plan
2019-08-25 13:30 Syrianska IF Kerburan - Vaksala SK 4 - 0 185 Wenströmska IP
2019-08-25 16:00 IFK Österåker FK - IK Franke 2 - 0 200 Österåkers Friidrottsarena
2019-08-28 19:30 Brottby SK - Vallentuna BK 4 - 4 300 Össeby IP Konstgräs
2019-08-30 19:45 Värtans IK - BKV Norrtälje 0 - 5 52 Hjorthagens IP 1
2019-08-31 13:00 Brottby SK - Syrianska IF Kerburan 1 - 4 39 Össeby IP Konstgräs
2019-08-31 13:00 Vaksala SK - IFK Österåker FK 0 - 3 102 Årsta IP Konstgräs
2019-08-31 14:00 IFK Uppsala - Västerås IK 5 - 0 66 Österängens IP
2019-08-31 14:00 Vallentuna BK - Fanna BK 3 - 3 117 Vallentuna IP 1
2019-08-31 14:00 IK Franke - Märsta IK 3 - 2 75 Råby IP 3 (konstgräs)
September
2019-09-07 14:00 Fanna BK - IFK Uppsala 2 - 0 95 Fanna IP B-plan
2019-09-07 14:00 Västerås IK - Värtans IK 2 - 4 67 Apalby 1
2019-09-07 14:00 Märsta IK - Vaksala SK 0 - 3 Midgårdsvallen Konstgräs
2019-09-07 14:00 IFK Österåker FK - Brottby SK 2 - 0 100 Österåkers Friidrottsarena
2019-09-07 15:00 BKV Norrtälje - IK Franke 2 - 2 Norrtälje IP 1
2019-09-08 13:30 Syrianska IF Kerburan - Vallentuna BK 2 - 2 89 Wenströmska IP
2019-09-12 19:30 Vaksala SK - BKV Norrtälje 2 - 3 80 Årsta IP Konstgräs
2019-09-13 20:00 Värtans IK - IK Franke 4 - 1 43 Hjorthagens IP 1
2019-09-14 13:00 Brottby SK - Märsta IK 1 - 2 77 Össeby IP Konstgräs
2019-09-14 14:00 Västerås IK - Fanna BK 1 - 0 152 Apalby 1
2019-09-14 14:00 IFK Uppsala - Syrianska IF Kerburan 2 - 3 81 Österängens IP
2019-09-14 14:00 Vallentuna BK - IFK Österåker FK 1 - 0 189 Vallentuna IP 1
2019-09-21 14:00 Värtans IK - Fanna BK Hjorthagens IP 1
2019-09-21 14:00 IK Franke - Vaksala SK Råby IP 3 (konstgräs)
2019-09-21 14:00 BKV Norrtälje - Brottby SK Norrtälje IP 1
2019-09-21 14:00 IFK Österåker FK - IFK Uppsala Österåkers Friidrottsarena
2019-09-21 16:45 Märsta IK - Vallentuna BK Midgårdsvallen Konstgräs
2019-09-22 13:30 Syrianska IF Kerburan - Västerås IK Wenströmska IP
2019-09-28 14:00 Fanna BK - Syrianska IF Kerburan Fanna IP B-plan
2019-09-28 14:00 Västerås IK - IFK Österåker FK Apalby 1
2019-09-28 14:00 IFK Uppsala - Märsta IK Österängens IP
2019-09-28 14:00 Vallentuna BK - BKV Norrtälje Vallentuna IP 1
2019-09-28 14:00 Brottby SK - IK Franke Össeby IP Konstgräs
2019-09-28 14:00 Vaksala SK - Värtans IK Årsta IP 1