Kristinehamn Arena (plan 1)

Anläggning
Kristinehamn Arena
Adress
Arenavägen 3, 68154 Kristinehamn
Zon
Kristinehamn
Kommun
Kristinehamn
Plantyp
11 mot 11 
Underlag
Konstgräs 
Belysning
Okänd
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps

Kristinehamn Arena

Arenavägen 3, 68154 Kristinehamn
59.31150, 14.08790
 
Kommande matcher på hela anläggningen
Datum Tävling Match Plan
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
2020-01-18 08:30 Hallvärmländskan damer grupp 2 IFK Skoghall DF - Årjängs IF Kristinehamn Arena
2020-01-18 08:30 Hallvärmländskan damer grupp 1 Hertzöga BK U - IF Kil Kristinehamn Arena
2020-01-18 09:00 Hallvärmländskan damer grupp 1 Degerfors IF - Norrstrands IF Kristinehamn Arena
2020-01-18 09:00 Hallvärmländskan damer grupp 2 Hertzöga BK A - Råtorps IK Kristinehamn Arena
2020-01-18 09:30 Hallvärmländskan damer grupp 2 Torsby IF - IFK Skoghall DF Kristinehamn Arena
2020-01-18 09:30 Hallvärmländskan damer grupp 1 Lysviks IF - Hertzöga BK U Kristinehamn Arena
2020-01-18 10:00 Hallvärmländskan damer grupp 1 IF Kil - Degerfors IF Kristinehamn Arena
2020-01-18 10:00 Hallvärmländskan damer grupp 2 Årjängs IF - Hertzöga BK A Kristinehamn Arena
2020-01-18 10:30 Hallvärmländskan damer grupp 2 Råtorps IK - Rävåsens IK Karlskoga B Kristinehamn Arena
2020-01-18 10:30 Hallvärmländskan damer grupp 1 Norrstrands IF - IFK Kristinehamn Kristinehamn Arena
2020-01-18 11:00 Hallvärmländskan damer grupp 1 Rävåsens IK Karlskoga - Lysviks IF Kristinehamn Arena
2020-01-18 11:00 Hallvärmländskan damer grupp 2 IK Arvika Fotboll - Torsby IF Kristinehamn Arena
2020-01-18 11:30 Hallvärmländskan damer grupp 2 Rävåsens IK Karlskoga B - Årjängs IF Kristinehamn Arena
2020-01-18 11:30 Hallvärmländskan damer grupp 1 IFK Kristinehamn - IF Kil Kristinehamn Arena
2020-01-18 12:00 Hallvärmländskan damer grupp 1 Degerfors IF - Lysviks IF Kristinehamn Arena
2020-01-18 12:00 Hallvärmländskan damer grupp 2 Hertzöga BK A - Torsby IF Kristinehamn Arena
2020-01-18 12:30 Hallvärmländskan damer grupp 2 IK Arvika Fotboll - IFK Skoghall DF Kristinehamn Arena
2020-01-18 12:30 Hallvärmländskan damer grupp 1 Rävåsens IK Karlskoga - Hertzöga BK U Kristinehamn Arena
2020-01-18 13:00 Hallvärmländskan F 14 Rävåsens IK Karlskoga - IFK Kristinehamn Kristinehamn Arena
2020-01-18 13:00 Hallvärmländskan F 17-19 Hertzöga BK - Norrstrands IF Kristinehamn Arena
2020-01-18 13:30 Hallvärmländskan F 17-19 Rävåsens IK Karlskoga - IFK Skoghall DF Kristinehamn Arena
2020-01-18 13:30 Hallvärmländskan F 14 Hertzöga BK - Norrstrands IF Kristinehamn Arena
2020-01-18 14:00 Hallvärmländskan F 14 IFK Kristinehamn - QBIK Kristinehamn Arena
2020-01-18 14:00 Hallvärmländskan F 17-19 Torsby IF - Hertzöga BK Kristinehamn Arena
2020-01-18 14:30 Hallvärmländskan F 17-19 Norrstrands IF - IFK Skoghall DF Kristinehamn Arena
2020-01-18 14:30 Hallvärmländskan F 14 Rävåsens IK Karlskoga - Hertzöga BK Kristinehamn Arena
2020-01-18 15:00 Hallvärmländskan F 14 Norrstrands IF - QBIK Kristinehamn Arena
2020-01-18 15:00 Hallvärmländskan F 17-19 Torsby IF - Rävåsens IK Karlskoga Kristinehamn Arena
2020-01-18 15:30 Hallvärmländskan P 15 Lesjöfors IF - IFK Sunne Fotboll Kristinehamn Arena
2020-01-18 15:30 Hallvärmländskan P 15 Hertzöga BK - Töcksfors IF Kristinehamn Arena
2020-01-18 16:00 Hallvärmländskan P 15 Säffle SK - IFK Kristinehamn Kristinehamn Arena
2020-01-18 16:00 Hallvärmländskan P 15 Karlstads BK - KB Karlskoga FF/KSK Kristinehamn Arena
2020-01-18 16:30 Hallvärmländskan P 15 IFK Sunne Fotboll - Degerfors IF Ungdom Kristinehamn Arena
2020-01-18 16:30 Hallvärmländskan P 15 Töcksfors IF - IFK Skoghall Kristinehamn Arena
2020-01-18 17:00 Hallvärmländskan P 15 Hertzöga BK - Lesjöfors IF Kristinehamn Arena
2020-01-18 17:00 Hallvärmländskan P 15 Karlstads BK - Säffle SK Kristinehamn Arena
2020-01-18 17:30 Hallvärmländskan P 15 IFK Kristinehamn - IFK Sunne Fotboll Kristinehamn Arena
2020-01-18 17:30 Hallvärmländskan P 15 KB Karlskoga FF/KSK - Töcksfors IF Kristinehamn Arena
2020-01-18 18:00 Hallvärmländskan P 15 Degerfors IF Ungdom - Hertzöga BK Kristinehamn Arena
2020-01-18 18:00 Hallvärmländskan P 15 IFK Skoghall - Lesjöfors IF Kristinehamn Arena
2020-01-18 18:30 Hallvärmländskan P 15 Säffle SK - IFK Sunne Fotboll Kristinehamn Arena
2020-01-18 18:30 Hallvärmländskan P 15 Töcksfors IF - Karlstads BK Kristinehamn Arena
2020-01-18 19:00 Hallvärmländskan P 15 Hertzöga BK - IFK Kristinehamn Kristinehamn Arena
2020-01-18 19:00 Hallvärmländskan P 15 Lesjöfors IF - KB Karlskoga FF/KSK Kristinehamn Arena
2020-01-18 19:30 Hallvärmländskan P 15 IFK Skoghall - Degerfors IF Ungdom Kristinehamn Arena
2020-01-18 19:30 Hallvärmländskan P 15 Töcksfors IF - Säffle SK Kristinehamn Arena
2020-01-18 20:00 Hallvärmländskan P 15 IFK Sunne Fotboll - Hertzöga BK Kristinehamn Arena
2020-01-18 20:00 Hallvärmländskan P 15 Karlstads BK - Lesjöfors IF Kristinehamn Arena
2020-01-18 20:30 Hallvärmländskan P 15 IFK Kristinehamn - IFK Skoghall Kristinehamn Arena
2020-01-18 20:30 Hallvärmländskan P 15 KB Karlskoga FF/KSK - Degerfors IF Ungdom Kristinehamn Arena
2020-01-19 08:00 Hallvärmländskan F 15-16 IFK Skoghall DF - IFK Kristinehamn Kristinehamn Arena
2020-01-19 08:00 Hallvärmländskan F 15-16 Bråtens IK - QBIK Kristinehamn Arena
2020-01-19 08:30 Hallvärmländskan F 15-16 Norrstrands IF - Rävåsens IK Karlskoga Kristinehamn Arena
2020-01-19 08:30 Hallvärmländskan F 15-16 Hertzöga BK - Mallbackens IF Sunne Kristinehamn Arena
2020-01-19 09:00 Hallvärmländskan F 15-16 IFK Kristinehamn - Årjängs IF Kristinehamn Arena
2020-01-19 09:00 Hallvärmländskan F 15-16 QBIK - IFK Skoghall DF Kristinehamn Arena
2020-01-19 09:30 Hallvärmländskan F 15-16 Bråtens IK - Mallbackens IF Sunne Kristinehamn Arena
2020-01-19 09:30 Hallvärmländskan F 15-16 Rävåsens IK Karlskoga - Hertzöga BK Kristinehamn Arena
2020-01-19 10:00 Hallvärmländskan F 15-16 Årjängs IF - Norrstrands IF Kristinehamn Arena
2020-01-19 10:00 Hallvärmländskan F 15-16 QBIK - IFK Kristinehamn Kristinehamn Arena
2020-01-19 10:30 Hallvärmländskan F 15-16 Mallbackens IF Sunne - IFK Skoghall DF Kristinehamn Arena
2020-01-19 10:30 Hallvärmländskan F 15-16 Bråtens IK - Rävåsens IK Karlskoga Kristinehamn Arena
2020-01-19 11:00 Hallvärmländskan F 15-16 Hertzöga BK - Årjängs IF Kristinehamn Arena
2020-01-19 11:00 Hallvärmländskan F 15-16 IFK Kristinehamn - Norrstrands IF Kristinehamn Arena
2020-01-19 11:30 Hallvärmländskan F 15-16 IFK Skoghall DF - Rävåsens IK Karlskoga Kristinehamn Arena
2020-01-19 11:30 Hallvärmländskan F 15-16 QBIK - Mallbackens IF Sunne Kristinehamn Arena
2020-01-19 12:00 Hallvärmländskan F 15-16 Årjängs IF - Bråtens IK Kristinehamn Arena
2020-01-19 12:00 Hallvärmländskan F 15-16 Norrstrands IF - Hertzöga BK Kristinehamn Arena
2020-01-19 12:30 Hallvärmländskan P 16-17 IFK Kristinehamn - KB Karlskoga FF/KSK Kristinehamn Arena
2020-01-19 12:30 Hallvärmländskan P 16-17 IK Arvika Fotboll - Hertzöga BK Kristinehamn Arena
2020-01-19 13:00 Hallvärmländskan P 16-17 Säffle SK - KB Karlskoga FF/KSK Kristinehamn Arena
2020-01-19 13:00 Hallvärmländskan herrar grupp 1 Bråtens IK - IFK Kristinehamn Kristinehamn Arena
2020-01-19 13:30 Hallvärmländskan herrar grupp 1 Lesjöfors IF - FBK Karlstad Kristinehamn Arena
2020-01-19 13:30 Hallvärmländskan P 16-17 Karlstads BK - Hertzöga BK Kristinehamn Arena
2020-01-19 14:00 Hallvärmländskan P 16-17 IFK Skoghall - IFK Kristinehamn Kristinehamn Arena
2020-01-19 14:00 Hallvärmländskan herrar grupp 1 IFK Kristinehamn - Västanviks AIF Kristinehamn Arena
2020-01-19 14:30 Hallvärmländskan herrar grupp 1 Torsby IF U - Bråtens IK Kristinehamn Arena
2020-01-19 14:30 Hallvärmländskan P 16-17 Säffle SK - IK Arvika Fotboll Kristinehamn Arena
2020-01-19 15:00 Hallvärmländskan P 16-17 IFK Kristinehamn - Karlstads BK Kristinehamn Arena
2020-01-19 15:00 Hallvärmländskan herrar grupp 1 FBK Karlstad - Västanviks AIF Kristinehamn Arena
2020-01-19 15:30 Hallvärmländskan herrar grupp 1 Bråtens IK - Lesjöfors IF Kristinehamn Arena
2020-01-19 15:30 Hallvärmländskan P 16-17 IFK Skoghall - KB Karlskoga FF/KSK Kristinehamn Arena
2020-01-19 16:00 Hallvärmländskan P 16-17 Hertzöga BK - Säffle SK Kristinehamn Arena
2020-01-19 16:00 Hallvärmländskan herrar grupp 1 Torsby IF U - IFK Kristinehamn Kristinehamn Arena
2020-01-19 16:30 Hallvärmländskan herrar grupp 2 Råtorps IK - KB Karlskoga FF U21 Kristinehamn Arena
2020-01-19 16:30 Hallvärmländskan P 16-17 Karlstads BK - IK Arvika Fotboll Kristinehamn Arena
2020-01-19 17:00 Hallvärmländskan herrar grupp 2 Karlskoga SK - Villastadens IF Kristinehamn Arena
2020-01-19 17:00 Hallvärmländskan herrar grupp 3 IK Arvika Fotboll - Hertzöga BK Kristinehamn Arena
2020-01-19 17:30 Hallvärmländskan herrar grupp 3 Norrstrands IF 2 - Woodys FC Kristinehamn Arena
2020-01-19 17:30 Hallvärmländskan herrar grupp 2 KB Karlskoga FF U21 - Norrstrands IF A Kristinehamn Arena
2020-01-19 18:00 Hallvärmländskan herrar grupp 3 Hertzöga BK - Grums IK Kristinehamn Arena
2020-01-19 18:30 Hallvärmländskan herrar grupp 3 Strömtorps IK - IK Arvika Fotboll Kristinehamn Arena
2020-01-19 18:30 Hallvärmländskan herrar grupp 2 Villastadens IF - Norrstrands IF A Kristinehamn Arena
2020-01-19 19:00 Hallvärmländskan herrar grupp 2 Råtorps IK - Karlskoga SK Kristinehamn Arena
2020-01-19 19:00 Hallvärmländskan herrar grupp 3 Woodys FC - Grums IK Kristinehamn Arena
2020-01-19 19:30 Hallvärmländskan herrar grupp 3 IK Arvika Fotboll - Norrstrands IF 2 Kristinehamn Arena
2020-01-19 19:30 Hallvärmländskan herrar grupp 2 Torsby IF A - KB Karlskoga FF U21 Kristinehamn Arena
2020-01-19 20:00 Hallvärmländskan herrar grupp 3 Strömtorps IK - Hertzöga BK Kristinehamn Arena
2020-01-24 17:30 Hallvärmländskan P 14 B-slutspel Lag 5 - Lag 6 Kristinehamn Arena
2020-01-24 17:30 Hallvärmländskan P 14 B-slutspel Lag 7 - Lag 8 Kristinehamn Arena
2020-01-24 18:00 Hallvärmländskan P 15 C-slutspel Lag 9 - Lag 10 Kristinehamn Arena
2020-01-24 18:00 Hallvärmländskan P 16-17 B-slutspel Lag 7 - Lag 6 Kristinehamn Arena
2020-01-24 18:30 Hallvärmländskan P 15 B-slutspel Lag 5 - Lag 6 Kristinehamn Arena
2020-01-24 18:30 Hallvärmländskan P 15 B-slutspel Lag 7 - Lag 8 Kristinehamn Arena
2020-01-24 19:00 Hallvärmländskan P 15 C-slutspel Lag 10 - Lag 9 Kristinehamn Arena
2020-01-24 19:00 Hallvärmländskan P 16-17 B-slutspel Lag 6 - Lag 5 Kristinehamn Arena
2020-01-24 19:30 Hallvärmländskan P 14 B-slutspel Lag 6 - Lag 8 Kristinehamn Arena
2020-01-24 19:30 Hallvärmländskan P 14 B-slutspel Lag 7 - Lag 5 Kristinehamn Arena
2020-01-24 20:00 Hallvärmländskan P 15 B-slutspel Lag 6 - Lag 8 Kristinehamn Arena
2020-01-24 20:00 Hallvärmländskan P 15 B-slutspel Lag 7 - Lag 5 Kristinehamn Arena
2020-01-24 20:30 Hallvärmländskan P 14 B-slutspel Lag 8 - Lag 5 Kristinehamn Arena
2020-01-24 20:30 Hallvärmländskan P 16-17 B-slutspel Lag 5 - Lag 7 Kristinehamn Arena
2020-01-24 21:00 Hallvärmländskan P 15 B-slutspel Lag 8 - Lag 5 Kristinehamn Arena
2020-01-24 21:00 Hallvärmländskan P 15 B-slutspel Lag 6 - Lag 7 Kristinehamn Arena
2020-01-24 21:30 Hallvärmländskan P 14 B-slutspel Lag 6 - Lag 7 Kristinehamn Arena
2020-01-25 08:00 Hallvärmländskan P 15 A-slutspel Lag 1 - Lag 4 Kristinehamn Arena
2020-01-25 08:00 Hallvärmländskan P 15 A-slutspel Lag 3 - Lag 2 Kristinehamn Arena
2020-01-25 08:30 Hallvärmländskan F 15-16 A-slutspel Lag 1 - Lag 4 Kristinehamn Arena
2020-01-25 08:30 Hallvärmländskan F 15-16 A-slutspel Lag 2 - Lag 3 Kristinehamn Arena
2020-01-25 09:00 Hallvärmländskan P 15 A-slutspel Lag 2 - Lag 4 Kristinehamn Arena
2020-01-25 09:00 Hallvärmländskan P 15 A-slutspel Lag 3 - Lag 1 Kristinehamn Arena
2020-01-25 09:30 Hallvärmländskan F 15-16 A-slutspel Lag 2 - Lag 4 Kristinehamn Arena
2020-01-25 09:30 Hallvärmländskan F 15-16 A-slutspel Lag 3 - Lag 1 Kristinehamn Arena
2020-01-25 10:00 Hallvärmländskan P 15 A-slutspel Lag 4 - Lag 3 Kristinehamn Arena
2020-01-25 10:00 Hallvärmländskan P 15 A-slutspel Lag 2 - Lag 1 Kristinehamn Arena
2020-01-25 10:30 Hallvärmländskan F 15-16 A-slutspel Lag 4 - Lag 3 Kristinehamn Arena
2020-01-25 10:30 Hallvärmländskan F 15-16 A-slutspel Lag 2 - Lag 1 Kristinehamn Arena
2020-01-25 11:00 Hallvärmländskan P 16-17 A-slutspel Lag 1 - Lag 4 Kristinehamn Arena
2020-01-25 11:00 Hallvärmländskan P 16-17 A-slutspel Lag 3 - Lag 2 Kristinehamn Arena
2020-01-25 11:30 Hallvärmländskan P 14 A-slutspel Lag 1 - Lag 4 Kristinehamn Arena
2020-01-25 11:30 Hallvärmländskan P 14 A-slutspel Lag 3 - Lag 2 Kristinehamn Arena
2020-01-25 12:00 Hallvärmländskan P 16-17 A-slutspel Lag 2 - Lag 4 Kristinehamn Arena
2020-01-25 12:00 Hallvärmländskan P 16-17 A-slutspel Lag 3 - Lag 1 Kristinehamn Arena
2020-01-25 12:30 Hallvärmländskan P 14 A-slutspel Lag 2 - Lag 4 Kristinehamn Arena
2020-01-25 12:30 Hallvärmländskan P 14 A-slutspel Lag 3 - Lag 1 Kristinehamn Arena
2020-01-25 13:00 Hallvärmländskan P 16-17 A-slutspel Lag 4 - Lag 3 Kristinehamn Arena
2020-01-25 13:00 Hallvärmländskan P 16-17 A-slutspel Lag 2 - Lag 1 Kristinehamn Arena
2020-01-25 13:30 Hallvärmländskan P 14 A-slutspel Lag 4 - Lag 3 Kristinehamn Arena
2020-01-25 13:30 Hallvärmländskan P 14 A-slutspel Lag 2 - Lag 1 Kristinehamn Arena
2020-01-25 14:00 Hallvärmländskan F 15-16 B-slutspel Lag 7 - Lag 9 Kristinehamn Arena
2020-01-25 14:00 Hallvärmländskan F 17-19 A-slutspel Lag 3 - Lag 5 Kristinehamn Arena
2020-01-25 14:30 Hallvärmländskan F 17-19 A-slutspel Lag 2 - Lag 4 Kristinehamn Arena
2020-01-25 14:30 Hallvärmländskan F 15-16 B-slutspel Lag 6 - Lag 8 Kristinehamn Arena
2020-01-25 15:00 Hallvärmländskan F 15-16 B-slutspel Lag 7 - Lag 5 Kristinehamn Arena
2020-01-25 15:00 Hallvärmländskan F 17-19 A-slutspel Lag 3 - Lag 1 Kristinehamn Arena
2020-01-25 15:30 Hallvärmländskan F 17-19 A-slutspel Lag 2 - Lag 5 Kristinehamn Arena
2020-01-25 15:30 Hallvärmländskan F 15-16 B-slutspel Lag 6 - Lag 9 Kristinehamn Arena
2020-01-25 16:00 Hallvärmländskan F 15-16 B-slutspel Lag 8 - Lag 5 Kristinehamn Arena
2020-01-25 16:00 Hallvärmländskan F 17-19 A-slutspel Lag 4 - Lag 1 Kristinehamn Arena
2020-01-25 16:30 Hallvärmländskan F 17-19 A-slutspel Lag 2 - Lag 3 Kristinehamn Arena
2020-01-25 16:30 Hallvärmländskan F 15-16 B-slutspel Lag 6 - Lag 7 Kristinehamn Arena
2020-01-25 17:00 Hallvärmländskan F 15-16 B-slutspel Lag 8 - Lag 7 Kristinehamn Arena
2020-01-25 17:00 Hallvärmländskan F 17-19 A-slutspel Lag 4 - Lag 3 Kristinehamn Arena
2020-01-25 17:30 Hallvärmländskan F 17-19 A-slutspel Lag 1 - Lag 5 Kristinehamn Arena
2020-01-25 17:30 Hallvärmländskan F 15-16 B-slutspel Lag 5 - Lag 9 Kristinehamn Arena
2020-01-25 18:00 Hallvärmländskan F 15-16 B-slutspel Lag 9 - Lag 8 Kristinehamn Arena
2020-01-25 18:00 Hallvärmländskan F 17-19 A-slutspel Lag 5 - Lag 4 Kristinehamn Arena
2020-01-25 18:30 Hallvärmländskan F 17-19 A-slutspel Lag 1 - Lag 2 Kristinehamn Arena
2020-01-25 18:30 Hallvärmländskan F 15-16 B-slutspel Lag 5 - Lag 6 Kristinehamn Arena
2020-01-26 08:00 Hallvärmländskan F 14 A-slutspel Lag 3 - Lag 5 Kristinehamn Arena
2020-01-26 08:00 Hallvärmländskan F 14 A-slutspel Lag 2 - Lag 4 Kristinehamn Arena
2020-01-26 08:30 Hallvärmländskan damer slutspel grupp 2 Lag 1 - Lag 2 Kristinehamn Arena
2020-01-26 08:30 Hallvärmländskan damer slutspel grupp 1 Lag 1 - Lag 3 Kristinehamn Arena
2020-01-26 09:00 Hallvärmländskan F 14 A-slutspel Lag 3 - Lag 1 Kristinehamn Arena
2020-01-26 09:00 Hallvärmländskan F 14 A-slutspel Lag 2 - Lag 5 Kristinehamn Arena
2020-01-26 09:30 Hallvärmländskan slutspel grupp 2 Lag 2 - Lag 1 Kristinehamn Arena
2020-01-26 09:30 Hallvärmländskan slutspel grupp 1 Lag 3 - Lag 2 Kristinehamn Arena
2020-01-26 10:00 Hallvärmländskan F 14 A-slutspel Lag 4 - Lag 1 Kristinehamn Arena
2020-01-26 10:00 Hallvärmländskan F 14 A-slutspel Lag 2 - Lag 3 Kristinehamn Arena
2020-01-26 10:30 Hallvärmländskan damer slutspel grupp 2 Lag 3 - Lag 1 Kristinehamn Arena
2020-01-26 10:30 Hallvärmländskan damer slutspel grupp 1 Lag 2 - Lag 1 Kristinehamn Arena
2020-01-26 11:00 Hallvärmländskan F 14 A-slutspel Lag 4 - Lag 3 Kristinehamn Arena
2020-01-26 11:00 Hallvärmländskan F 14 A-slutspel Lag 1 - Lag 5 Kristinehamn Arena
2020-01-26 11:30 Hallvärmländskan slutspel grupp 2 Lag 3 - Lag 2 Kristinehamn Arena
2020-01-26 11:30 Hallvärmländskan slutspel grupp 1 Lag 1 - Lag 3 Kristinehamn Arena
2020-01-26 12:00 Hallvärmländskan F 14 A-slutspel Lag 5 - Lag 4 Kristinehamn Arena
2020-01-26 12:00 Hallvärmländskan F 14 A-slutspel Lag 1 - Lag 2 Kristinehamn Arena
2020-01-26 12:30 Hallvärmländskan damer slutspel grupp 2 Lag 2 - Lag 3 Kristinehamn Arena
2020-01-26 12:30 Hallvärmländskan damer slutspel grupp 1 Lag 3 - Lag 2 Kristinehamn Arena
2020-01-26 13:00 Hallvärmländskan slutspel grupp 2 Lag 1 - Lag 3 Kristinehamn Arena
2020-01-26 13:00 Hallvärmländskan slutspel grupp 1 Lag 2 - Lag 1 Kristinehamn Arena