Smörlyckans IP, plan 1 (plan 1)

Anläggning
Smörlyckans IP
Adress
Svenshögsvägen 2, 22721 LUND
Zon
Lundazonen
Kommun
Lund
Telefon
046-147384 
Plantyp
11 mot 11 
Underlag
Naturgräs 
Belysning
Okänd
Storlek
103x62 m
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps

Smörlyckans IP, plan 1

Svenshögsvägen 2, 22721 LUND
55.71818, 13.20581
 
Delplaner
Plannr Plantyp Underlag Belysning
11 7 mot 7 Naturgräs Okänd
12 7 mot 7 Naturgräs Okänd
Kommande matcher på hela anläggningen
Datum Tävling Match Plan
Röd text
= Ändrad matchtid
Februari
2020-02-22 13:00 Träningsmatcher Lund herrar Teknologkårens IF - Staffanstorp United FC Ungdom Smörlyckans IP, konstgräs
2020-02-23 13:30 Träningsmatcher Lund herrar Lunds FF - Alegria FK Smörlyckans IP, konstgräs
2020-02-23 16:00 Träningsmatcher Lund damer Lunds SK - Spjutstorps IF Smörlyckans IP, konstgräs
2020-02-29 13:00 DM P14 grp.14 Lunds SK - Malmö City FC Smörlyckans IP, konstgräs
Mars
2020-03-01 13:00 DM F14 grp.6 Lunds FF - Hittarps IK Smörlyckans IP, konstgräs
2020-03-01 15:00 DM Herrjunior grp.5 Lunds FF - BK Flagg Smörlyckans IP, konstgräs
2020-03-06 19:15 Träningsmatcher Lund herrar Lunds SK - KSF Kosova IF Smörlyckans IP, konstgräs
2020-03-08 DM P14 grp.14 Lunds SK - Ospecificerat Smörlyckans IP Plan 2
2020-03-08 12:30 DM Damer grp.3 Lunds SK (3) - Vellinge IF (2) Smörlyckans IP, konstgräs
2020-03-08 15:00 DM Herrar grp.21 Lunds FF (6) - Orient FC (6) Smörlyckans IP, konstgräs
2020-03-08 17:00 DM F14 grp.6 Lunds FF - Furulunds IK Smörlyckans IP, konstgräs
2020-03-14 15:30 DM Herrar grp.22 Teknologkårens IF LTH (6) - Tygelsjö IK (6) Smörlyckans IP, konstgräs
2020-03-15 13:00 DM Herrjunior grp.5 Lunds FF - BK Höllviken Smörlyckans IP, konstgräs
2020-03-15 15:30 DM P14 grp.5 Lunds FF - Dösjöbro IF Smörlyckans IP, konstgräs
2020-03-20 19:15 Träningsmatcher Lund herrar Lunds SK - Skabersjö IF Smörlyckans IP, konstgräs
2020-03-21 13:00 Träningsmatcher Lund herrar Teknologkårens IF - Hallands Nations FF Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 2
2020-03-27 19:15 Träningsmatcher Lund herrar Lunds SK - Lunds BK U19 Smörlyckans IP, konstgräs
April
2020-04-07 18:30 HA Div.5 Sydvästra Lunds SK - AIF Barrikaden Smörlyckans IP, konstgräs
2020-04-11 13:00 HA Div.6 Västra Teknologkårens IF LTH - Alegria FK Smörlyckans IP, plan 1
2020-04-13 16:00 HA Div.6 Västra FC Helsingkrona - Harrie FF Smörlyckans IP, konstgräs
2020-04-14 18:30 DA Div.3 Sydvästra Lunds SK - Hallands Nations FF Smörlyckans IP, konstgräs
2020-04-18 14:00 HA Div.6 Västra Lunds FF - BK Fram Smörlyckans IP, konstgräs
2020-04-21 18:30 DA Div.3 Sydvästra Lunds SK - Dalby GIF Smörlyckans IP, konstgräs
2020-04-24 19:15 HA Div.5 Sydvästra Lunds SK - FC Möllan Smörlyckans IP, konstgräs
2020-04-25 13:00 DA Div.3 Sydvästra Lunds SK - Svenstorps IF Smörlyckans IP, konstgräs
2020-04-26 15:00 HA Div.6 Västra FC Helsingkrona - Lunds FF Smörlyckans IP, konstgräs
2020-04-29 19:15 HA Div.6 Västra Lunds FF - Harrie FF Smörlyckans IP, konstgräs
Maj
2020-05-03 13:00 HA Div.6 Västra Teknologkårens IF LTH - Häljarps IF Smörlyckans IP, plan 1
2020-05-08 19:00 HA Div.5 Sydvästra Lunds SK - NK Croatia Smörlyckans IP, plan 1
2020-05-09 13:00 DA Div.3 Sydvästra Lunds SK - Kvarnby IK Smörlyckans IP, plan 1
2020-05-09 15:00 HA Div.6 Västra FC Helsingkrona - Stattena IF Akademi Smörlyckans IP, konstgräs
2020-05-12 20:15 HA Div.6 Västra FC Helsingkrona - Teknologkårens IF LTH Smörlyckans IP, konstgräs
2020-05-16 13:00 HA Div.6 Västra Teknologkårens IF LTH - Lunds FF Smörlyckans IP, plan 1
2020-05-16 13:00 DA Div.3 Sydvästra Lunds SK - Lunds BK Smörlyckans IP, plan 1
2020-05-20 19:15 HA Div.6 Västra Lunds FF - Lödde FF Smörlyckans IP, konstgräs
2020-05-21 20:15 HA Div.6 Västra FC Helsingkrona - Asmundtorps IF Smörlyckans IP, konstgräs
2020-05-22 19:00 HA Div.5 Sydvästra Lunds SK - KSF Srbija Malmö Smörlyckans IP, plan 1
2020-05-23 13:30 DA Div.3 Sydvästra Lunds SK - IK Pandora FF Smörlyckans IP, plan 1
2020-05-24 13:00 HA Div.6 Västra Teknologkårens IF LTH - Lödde FF Smörlyckans IP, plan 1
2020-05-27 19:15 HA Div.6 Västra Lunds FF - Alegria FK Smörlyckans IP, konstgräs
2020-05-29 19:00 HA Div.5 Sydvästra Lunds SK - Uppåkra IF Smörlyckans IP, plan 1
2020-05-30 13:00 DA Div.3 Sydvästra Lunds SK - NK Croatia Smörlyckans IP, plan 1
2020-05-31 15:00 HA Div.6 Västra FC Helsingkrona - Bosna FF Smörlyckans IP, konstgräs
Juni
2020-06-06 13:00 HA Div.6 Västra Teknologkårens IF LTH - Stattena IF Akademi Smörlyckans IP, plan 1
2020-06-06 14:30 HA Div.6 Västra Lunds FF - Asmundtorps IF Smörlyckans IP, konstgräs
2020-06-12 19:00 HA Div.5 Sydvästra Lunds SK - Husie IF Smörlyckans IP, plan 1
2020-06-13 14:00 HA Div.6 Västra Lunds FF - Billeberga GIF Smörlyckans IP, konstgräs
2020-06-17 19:15 HA Div.6 Västra Lunds FF - Bosna FF Smörlyckans IP, konstgräs
2020-06-18 19:00 HA Div.5 Sydvästra Lunds SK - Bosnien Hercegovinas SK Smörlyckans IP, plan 1
2020-06-28 14:00 HA Div.6 Västra FC Helsingkrona - Häljarps IF Smörlyckans IP, konstgräs
Augusti
2020-08-14 18:30 HA Div.5 Sydvästra Lunds SK - Heleneholms SK Smörlyckans IP, plan 1
2020-08-15 15:00 HA Div.6 Västra FC Helsingkrona - Lödde FF Smörlyckans IP, konstgräs
2020-08-23 13:00 HA Div.6 Västra Teknologkårens IF LTH - Billeberga GIF Smörlyckans IP, plan 1
2020-08-23 14:00 HA Div.6 Västra Lunds FF - Häljarps IF Smörlyckans IP, konstgräs
2020-08-25 19:00 HA Div.6 Västra Lunds FF - FC Helsingkrona Smörlyckans IP, konstgräs
2020-08-28 19:15 HA Div.5 Sydvästra Lunds SK - FC Bellevue Smörlyckans IP, konstgräs
2020-08-30 14:00 HA Div.6 Västra Lunds FF - Teknologkårens IF LTH Smörlyckans IP, konstgräs
2020-08-30 15:00 HA Div.6 Västra FC Helsingkrona - Alegria FK Smörlyckans IP, konstgräs
September
2020-09-01 18:30 DA Div.3 Sydvästra Lunds SK - BK Höllviken Smörlyckans IP, plan 1
2020-09-05 13:00 HA Div.6 Västra Teknologkårens IF LTH - Bosna FF Smörlyckans IP, plan 1
2020-09-08 19:00 HA Div.6 Västra Teknologkårens IF LTH - Harrie FF Smörlyckans IP, plan 1
2020-09-11 19:15 HA Div.5 Sydvästra Lunds SK - Linero IF Smörlyckans IP, konstgräs
2020-09-12 14:00 HA Div.6 Västra Lunds FF - Stattena IF Akademi Smörlyckans IP, konstgräs
2020-09-12 15:00 HA Div.6 Västra FC Helsingkrona - Billeberga GIF Smörlyckans IP, konstgräs
2020-09-15 19:00 HA Div.6 Västra Teknologkårens IF LTH - Asmundtorps IF Smörlyckans IP, plan 1
2020-09-18 19:00 HA Div.6 Västra Teknologkårens IF LTH - BK Fram Smörlyckans IP, plan 1
2020-09-25 19:15 HA Div.5 Sydvästra Lunds SK - Lunds BOIS Smörlyckans IP, konstgräs
2020-09-27 15:00 HA Div.6 Västra FC Helsingkrona - BK Fram Smörlyckans IP, konstgräs
Oktober
2020-10-04 15:00 HA Div.6 Västra Teknologkårens IF LTH - FC Helsingkrona Smörlyckans IP, plan 1
2020-10-04 15:00 DA Div.3 Sydvästra Lunds SK - Husie IF Smörlyckans IP, plan 1