Spelprogram - P10 Sydvästra A3, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 09:00 Vellinge IF röd - FC Rosengård 1917 gul Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-08-17 10:00 Svedala IF blå - Oxie SK svart Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
2019-08-17 10:30 FC Trelleborg röd - Ystads IF FF vit Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-24 10:00 Ystads IF FF vit - BK Höllviken vit Sandskogens IP C-plan 7-manna 1
2019-08-24 11:30 Oxie SK svart - FC Trelleborg röd Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-08-25 12:00 FC Rosengård 1917 gul - Svedala IF blå Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 09:00 Vellinge IF röd - IF Limhamn Bunkeflo B1 Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-08-31 10:00 Svedala IF blå - IF Limhamn Bunkeflo B1 Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
September
2019-09-01 10:00 BK Höllviken vit - Oxie SK svart Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-09-01 10:00 FC Trelleborg röd - FC Rosengård 1917 gul Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-07 10:00 Oxie SK svart - Ystads IF FF vit Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-08 12:00 FC Rosengård 1917 gul - BK Höllviken vit Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-13 19:00 FC Trelleborg röd - IF Limhamn Bunkeflo B1 Västervångs IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-14 10:00 Svedala IF blå - Vellinge IF röd Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
2019-09-15 10:30 Ystads IF FF vit - FC Rosengård 1917 gul Sandskogens IP C-plan 7-manna 1
2019-09-21 09:00 Vellinge IF röd - FC Trelleborg röd Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-09-22 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B1 - BK Höllviken vit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-09-22 12:00 FC Rosengård 1917 gul - Oxie SK svart Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 10:00 Ystads IF FF vit - IF Limhamn Bunkeflo B1 Sandskogens IP C-plan 7-manna 1
2019-09-28 10:30 FC Trelleborg röd - Svedala IF blå Västervångs IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-29 14:00 BK Höllviken vit - Vellinge IF röd Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
Oktober
2019-10-05 11:30 Svedala IF blå - BK Höllviken vit Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
2019-10-06 10:00 Vellinge IF röd - Ystads IF FF vit Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-10-06 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B1 - Oxie SK svart Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-10-11 18:00 BK Höllviken vit - FC Trelleborg röd Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 10:30 Oxie SK svart - Vellinge IF röd Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 11:30 Ystads IF FF vit - Svedala IF blå Sandskogens IP C-plan 7-manna 2
2019-10-13 12:00 FC Rosengård 1917 gul - IF Limhamn Bunkeflo B1 Rosengårds IP konstgräs 7-manna 1