Spelprogram - F9 Sydvästra C2, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:00 Linero IF blå - Dalby GIF Linero IP B-plan 7-manna A
2019-08-18 10:00 Bara GoIF - Södra Sandby IF Bara IP konstgräs 5-manna 1
2019-08-18 11:00 Furulunds IK - Genarps IF Ljungvalla IP B-plan 5-manna 1
2019-08-18 12:00 Backarnas FF - Uppåkra IF grön Dalhems IP A-plan 5-manna 1
2019-08-24 09:30 Uppåkra IF grön - Bara GoIF Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
2019-08-24 10:00 Genarps IF - Backarnas FF Ekevallen, Genarp B-plan
2019-08-24 11:00 Dalby GIF - Furulunds IK Dalby IP 7-manna öst
2019-08-24 11:00 Södra Sandby IF - Linero IF blå Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 2
2019-08-31 10:00 Bara GoIF - Genarps IF Bara IP konstgräs 5-manna 1
2019-08-31 11:00 Dalby GIF - Södra Sandby IF Dalby IP 7-manna öst
September
2019-09-01 10:00 Linero IF blå - Uppåkra IF grön Linero IP B-plan 7-manna A
2019-09-01 12:00 Backarnas FF - Furulunds IK Dalhems IP A-plan 5-manna 1
2019-09-07 10:00 Genarps IF - Linero IF blå Ekevallen, Genarp B-plan
2019-09-07 11:00 Uppåkra IF grön - Dalby GIF Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
2019-09-08 10:00 Backarnas FF - Bara GoIF Dalhems IP A-plan 5-manna 1
2019-09-08 12:00 Furulunds IK - Södra Sandby IF Ljungvalla IP B-plan 5-manna 1
2019-09-14 09:00 Bara GoIF - Furulunds IK Bara IP konstgräs 5-manna 1
2019-09-14 10:00 Linero IF blå - Backarnas FF Linero IP A-plan 7-manna A
2019-09-14 11:00 Dalby GIF - Genarps IF Dalby IP 7-manna öst
2019-09-14 11:00 Södra Sandby IF - Uppåkra IF grön Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-22 10:00 Genarps IF - Södra Sandby IF Ekevallen, Genarp B-plan
2019-09-22 10:00 Bara GoIF - Linero IF blå Bara IP konstgräs 5-manna 1
2019-09-22 11:00 Furulunds IK - Uppåkra IF grön Ljungvalla IP B-plan 5-manna 1
2019-09-22 12:00 Backarnas FF - Dalby GIF Dalhems IP A-plan 5-manna 1
2019-09-28 10:00 Linero IF blå - Furulunds IK Linero IP B-plan 7-manna A
2019-09-28 11:00 Dalby GIF - Bara GoIF Dalby IP 7-manna öst
2019-09-28 12:30 Uppåkra IF grön - Genarps IF Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
2019-09-29 14:00 Södra Sandby IF - Backarnas FF Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 1
Oktober
2019-10-05 10:00 Genarps IF - Furulunds IK Ekevallen, Genarp B-plan
2019-10-05 11:00 Dalby GIF - Linero IF blå Dalby IP 7-manna öst
2019-10-06 11:00 Södra Sandby IF - Bara GoIF Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 14:00 Uppåkra IF grön - Backarnas FF Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
2019-10-12 10:00 Linero IF blå - Södra Sandby IF Linero IP B-plan 7-manna A
2019-10-13 09:00 Bara GoIF - Uppåkra IF grön Bara IP konstgräs 5-manna 1
2019-10-13 10:00 Backarnas FF - Genarps IF Dalhems IP A-plan 5-manna 1
2019-10-13 11:00 Furulunds IK - Dalby GIF Ljungvalla IP B-plan 5-manna 1