Spelprogram - F9 Sydvästra B, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:00 FC Staffanstorp vit - BK Höllviken vit Staffansvallen plan 2, 5-manna 1
2019-08-17 10:00 Lunds BOIS - Askeröds IF Gunnesbo Gård A-plan 5-manna 1
2019-08-17 10:00 Lunds FF - GIF Nike blå Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 1
2019-08-18 10:00 Borgeby FK röd - GIF Nike röd Borgeby IP D-plan
2019-08-18 10:00 FC Staffanstorp blå - Trelleborgs FF blå Staffansvallen plan 2, 5-manna 2
2019-08-18 10:00 Åkarps IF - Veberöds AIF Åkarps IP B-plan 5-manna 1
2019-08-18 12:30 FC Rosengård - Borgeby FK vit Malmö IP 5-manna 1
2019-08-24 09:00 GIF Nike röd - FC Rosengård Lomma IP Knatteplan
2019-08-24 11:00 Askeröds IF - Lunds FF Askeröds IP B-plan 5-manna 1
2019-08-24 11:00 Trelleborgs FF blå - Veberöds AIF Söderslättshallens IP plan 1
2019-08-25 10:00 BK Höllviken vit - Lunds BOIS Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-08-25 10:00 FC Staffanstorp vit - Borgeby FK röd Staffansvallen plan 3, 5-manna 1
2019-08-25 10:00 Borgeby FK vit - Åkarps IF Borgeby IP D-plan
2019-08-31 10:00 Lunds FF - Lunds BOIS Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 1
2019-08-31 10:00 FC Staffanstorp blå - Askeröds IF Staffansvallen plan 2, 5-manna 2
2019-08-31 11:15 Trelleborgs FF blå - Borgeby FK vit Söderslättshallens IP plan 1
September
2019-09-01 10:00 Åkarps IF - GIF Nike röd Åkarps IP B-plan 5-manna 1
2019-09-01 10:15 FC Rosengård - FC Staffanstorp vit Malmö IP 5-manna 1
2019-09-01 11:00 Borgeby FK röd - BK Höllviken vit Borgeby IP D-plan
2019-09-01 13:00 Veberöds AIF - GIF Nike blå Romelevallen konstgräsplan 5-manna
2019-09-07 09:00 GIF Nike röd - Trelleborgs FF blå Lomma IP Knatteplan
2019-09-07 10:30 GIF Nike blå - Borgeby FK vit Lomma IP Knatteplan
2019-09-07 11:00 BK Höllviken vit - Lunds FF Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-09-07 11:30 Askeröds IF - Veberöds AIF Askeröds IP B-plan 5-manna 1
2019-09-08 10:00 Borgeby FK röd - FC Rosengård Borgeby IP D-plan
2019-09-08 10:00 Lunds BOIS - FC Staffanstorp blå Gunnesbo Gård A-plan 5-manna 1
2019-09-10 18:30 GIF Nike blå - FC Staffanstorp blå Lomma IP Knatteplan
2019-09-14 10:00 Åkarps IF - Borgeby FK röd Åkarps IP B-plan 5-manna 1
2019-09-14 15:00 Veberöds AIF - Lunds BOIS Romelevallen konstgräsplan 5-manna
2019-09-15 10:00 FC Staffanstorp blå - Lunds FF Staffansvallen plan 2, 5-manna 2
2019-09-15 10:00 Borgeby FK vit - Askeröds IF Borgeby IP D-plan
2019-09-15 11:00 FC Rosengård - BK Höllviken vit Malmö IP 5-manna 1
2019-09-15 12:15 Trelleborgs FF blå - FC Staffanstorp vit Söderslättshallens IP plan 2
2019-09-17 18:00 FC Staffanstorp vit - Åkarps IF Staffansvallen plan 3, 5-manna 1
2019-09-21 10:00 Lunds FF - Veberöds AIF Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 1
2019-09-21 10:00 FC Staffanstorp vit - GIF Nike blå Staffansvallen plan 3, 5-manna 1
2019-09-21 11:00 BK Höllviken vit - FC Staffanstorp blå Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-09-21 12:15 FC Rosengård - Åkarps IF Malmö IP 5-manna 1
2019-09-22 10:00 Lunds BOIS - Borgeby FK vit Gunnesbo Gård A-plan 5-manna 1
2019-09-22 11:00 Borgeby FK röd - Trelleborgs FF blå Borgeby IP D-plan
2019-09-22 11:00 Askeröds IF - GIF Nike röd Askeröds IP B-plan 5-manna 1
2019-09-24 17:30 GIF Nike blå - GIF Nike röd Lomma IP Knatteplan
2019-09-27 19:00 Veberöds AIF - FC Staffanstorp blå Romelevallen konstgräsplan 5-manna
2019-09-28 09:00 GIF Nike röd - Lunds BOIS Lomma IP Knatteplan
2019-09-28 10:15 Trelleborgs FF blå - FC Rosengård Söderslättshallens IP plan 2
2019-09-28 10:30 GIF Nike blå - Borgeby FK röd Lomma IP Knatteplan
2019-09-28 11:30 Askeröds IF - FC Staffanstorp vit Askeröds IP B-plan 5-manna 1
2019-09-29 10:00 Åkarps IF - BK Höllviken vit Åkarps IP B-plan 5-manna 1
2019-09-29 10:00 Borgeby FK vit - Lunds FF Borgeby IP D-plan
Oktober
2019-10-05 10:00 Borgeby FK röd - Askeröds IF Borgeby IP D-plan
2019-10-05 11:15 Lunds BOIS - FC Staffanstorp vit Gunnesbo Gård A-plan 5-manna 1
2019-10-05 13:00 BK Höllviken vit - Veberöds AIF Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-10-06 10:00 Åkarps IF - Trelleborgs FF blå Åkarps IP B-plan 5-manna 1
2019-10-06 10:00 FC Staffanstorp blå - Borgeby FK vit Staffansvallen plan 2, 5-manna 1
2019-10-06 10:00 Lunds FF - GIF Nike röd Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 1
2019-10-06 10:15 FC Rosengård - GIF Nike blå Malmö IP 5-manna 1
2019-10-12 10:00 Trelleborgs FF blå - BK Höllviken vit Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 5-manna 1
2019-10-12 10:00 Askeröds IF - FC Rosengård Askeröds IP B-plan 5-manna 1
2019-10-12 10:00 FC Staffanstorp vit - Lunds FF Staffansvallen plan 2, 5-manna 2
2019-10-12 10:00 Lunds BOIS - Borgeby FK röd Gunnesbo Gård A-plan 5-manna 1
2019-10-12 11:30 Borgeby FK vit - Veberöds AIF Borgeby IP D-plan
2019-10-13 09:00 GIF Nike röd - FC Staffanstorp blå Lomma IP Knatteplan
2019-10-13 14:00 GIF Nike blå - Åkarps IF Lomma IP Knatteplan