Spelprogram - P11 Sydöstra B, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:30 Tomelilla IF - Köpingebro IF Tomelilla IP B-plan 7-manna 1
2019-08-17 13:00 Gislövs IF röd - IFK Ystad FK röd Gislövs IP C-plan 7-manna
2019-08-19 18:30 Skurups AIF grön - IFK Simrishamn Skurups IP B-plan 7-manna
2019-08-22 18:30 Sjöbo IF vit - Tomelilla IF Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2019-08-24 10:00 Köpingebro IF - Gislövs IF röd Köpingebro IP B-plan 7-manna 2
2019-08-25 13:00 IFK Ystad FK röd - Skurups AIF grön Sandskogens IP B-plan 7-manna 1
2019-08-31 11:00 Gislövs IF röd - Sjöbo IF vit Gislövs IP C-plan 7-manna
2019-08-31 11:00 Skurups AIF grön - Köpingebro IF Skurups IP B-plan 7-manna
September
2019-09-01 11:00 IFK Simrishamn - IFK Ystad FK röd Korsavads IP C-plan 7-manna
2019-09-07 13:00 Köpingebro IF - IFK Simrishamn Köpingebro IP B-plan 7-manna 2
2019-09-08 10:30 Tomelilla IF - Gislövs IF röd Tomelilla IP B-plan 7-manna 1
2019-09-14 11:30 IFK Ystad FK röd - Köpingebro IF Sandskogens IP B-plan 7-manna 2
2019-09-15 11:00 Skurups AIF grön - Tomelilla IF Skurups IP B-plan 7-manna
2019-09-15 13:00 IFK Simrishamn - Sjöbo IF vit Korsavads IP C-plan 7-manna
2019-09-17 18:30 Sjöbo IF vit - Skurups AIF grön Sjöbo IP konstgräs 7 manna 2
2019-09-20 18:30 Sjöbo IF vit - IFK Ystad FK röd Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2019-09-21 10:00 Gislövs IF röd - Skurups AIF grön Gislövs IP C-plan 7-manna
2019-09-21 10:30 Tomelilla IF - IFK Simrishamn Tomelilla IP B-plan 7-manna 1
2019-09-28 10:30 Köpingebro IF - Sjöbo IF vit Köpingebro IP B-plan 7-manna 2
2019-09-29 10:30 IFK Ystad FK röd - Tomelilla IF Sandskogens IP B-plan 7-manna 2
2019-09-29 11:00 IFK Simrishamn - Gislövs IF röd Korsavads IP C-plan 7-manna
Oktober
2019-10-06 10:30 IFK Ystad FK röd - Gislövs IF röd Sandskogens IP B-plan 7-manna 1
2019-10-06 11:00 IFK Simrishamn - Skurups AIF grön Korsavads IP C-plan 7-manna
2019-10-06 11:30 Köpingebro IF - Tomelilla IF Köpingebro IP B-plan 7-manna 2
2019-10-12 10:00 Tomelilla IF - Sjöbo IF vit Tomelilla IP B-plan 7-manna 1
2019-10-12 11:30 Skurups AIF grön - IFK Ystad FK röd Skurups IP B-plan 7-manna
2019-10-12 13:00 Gislövs IF röd - Köpingebro IF Gislövs IP C-plan 7-manna