Spelprogram - P10 Sydöstra C1, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-15 18:30 Spjutstorps IF röd - IFK Simrishamn vit Bäckavallen B-plan 7-manna 2
2019-08-17 11:00 Öja FF gul - Brösarps IF vit Björkvallen, Öja B-plan 7-manna 1
2019-08-18 10:00 Sankt Olofs IF/Kiviks AIF - Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF Kvarnvallen A-plan 7-manna
2019-08-18 11:00 Tomelilla IF vit - Gärsnäs AIS Tomelilla IP B-plan 7-manna 1
2019-08-24 10:00 Brösarps IF vit - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF Utsikten B-plan 7-manna
2019-08-24 10:00 Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF - Spjutstorps IF röd Lövängen A-plan 7-manna 2
2019-08-25 10:00 IFK Simrishamn vit - Tomelilla IF vit Korsavads IP C-plan 7-manna
2019-08-25 15:00 Gärsnäs AIS - Öja FF gul Gärsvalla IP B-plan 5-manna 2
2019-08-29 18:00 Tomelilla IF vit - Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF Tomelilla IP B-plan 7-manna 1
2019-08-31 10:00 Spjutstorps IF röd - Sankt Olofs IF/Kiviks AIF Bäckavallen B-plan 7-manna 2
September
2019-09-01 11:00 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF - Gärsnäs AIS Hamondavallen 7-manna 1
2019-09-01 11:00 Öja FF gul - IFK Simrishamn vit Björkvallen, Öja B-plan 7-manna 2
2019-09-07 10:00 Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF - Öja FF gul Lövängen A-plan 7-manna 2
2019-09-08 10:00 IFK Simrishamn vit - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF Korsavads IP C-plan 7-manna
2019-09-08 10:00 Sankt Olofs IF/Kiviks AIF - Tomelilla IF vit Kvarnvallen A-plan 7-manna
2019-09-08 15:00 Gärsnäs AIS - Brösarps IF vit Gärsvalla IP B-plan 5-manna 2
2019-09-12 18:00 Tomelilla IF vit - Spjutstorps IF röd Tomelilla IP B-plan 7-manna 1
2019-09-14 10:30 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF - Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF Hamondavallen 7-manna 1
2019-09-14 11:00 Öja FF gul - Sankt Olofs IF/Kiviks AIF Björkvallen, Öja B-plan 7-manna 2
2019-09-15 10:00 Brösarps IF vit - IFK Simrishamn vit Utsikten B-plan 7-manna
2019-09-21 10:00 Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF - Brösarps IF vit Lövängen A-plan 7-manna 2
2019-09-21 14:00 Spjutstorps IF röd - Öja FF gul Bäckavallen B-plan 7-manna 2
2019-09-22 10:00 IFK Simrishamn vit - Gärsnäs AIS Korsavads IP C-plan 7-manna
2019-09-22 11:00 Sankt Olofs IF/Kiviks AIF - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF Solevi IP plan 2, 7-manna
2019-09-27 18:30 Brösarps IF vit - Sankt Olofs IF/Kiviks AIF Utsikten B-plan 7-manna
2019-09-28 11:00 Öja FF gul - Tomelilla IF vit Björkvallen, Öja B-plan 7-manna 2
2019-09-29 10:00 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF - Spjutstorps IF röd Hamondavallen 7-manna 1
2019-09-29 15:00 Gärsnäs AIS - Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF Gärsvalla IP B-plan 5-manna 2
Oktober
2019-10-04 18:00 Tomelilla IF vit - Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF Tomelilla IP B-plan 7-manna 1
2019-10-05 10:00 Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF - IFK Simrishamn vit Lövängen A-plan 7-manna 2
2019-10-06 11:00 Sankt Olofs IF/Kiviks AIF - Gärsnäs AIS Kvarnvallen A-plan 7-manna
2019-10-06 12:00 Spjutstorps IF röd - Brösarps IF vit Bäckavallen B-plan 7-manna 2
2019-10-09 18:00 Brösarps IF vit - Tomelilla IF vit Utsikten B-plan 7-manna
2019-10-12 09:30 Borrby IF/Hammenhögs IF/Österlen FF - Öja FF gul Hamondavallen 7-manna 1
2019-10-13 10:00 IFK Simrishamn vit - Sankt Olofs IF/Kiviks AIF Korsavads IP C-plan 7-manna
2019-10-14 18:00 Gärsnäs AIS - Spjutstorps IF röd Gärsvalla IP B-plan 7-manna 1