Spelprogram - P9 Sydöstra B1, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:00 Ystads IF FF blå - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF blå Sandskogens IP C-plan 5-manna 2
2019-08-18 11:15 Sjöbo IF blå - Lilla Beddinge BK Sjöbo IP konstgräs
2019-08-18 15:00 Wollsjö AIF - Spjutstorps IF vit Åvallen IP, Wollsjö B-plan 7-manna
2019-08-23 18:30 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF blå - Wollsjö AIF Granhällans IP B-plan 5-manna
2019-08-25 11:00 Lilla Beddinge BK - Ystads IF FF blå Thurevallen A-plan 7-manna 1
2019-08-25 13:00 Spjutstorps IF vit - Sjöbo IF blå Bäckavallen A-plan 5-manna 1
2019-08-28 18:00 Ystads IF FF blå - Spjutstorps IF vit Sandskogens IP C-plan 5-manna 2
2019-08-30 18:30 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF blå - Lilla Beddinge BK Granhällans IP B-plan 5-manna
September
2019-09-01 11:00 Sjöbo IF blå - Wollsjö AIF Sjöbo IP konstgräs
2019-09-06 18:30 Spjutstorps IF vit - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF blå Bäckavallen A-plan 5-manna 1
2019-09-08 13:00 Sjöbo IF blå - Ystads IF FF blå Sjöbo IP konstgräs
2019-09-08 15:00 Wollsjö AIF - Lilla Beddinge BK Åvallen IP, Wollsjö B-plan 7-manna
2019-09-14 10:00 Ystads IF FF blå - Wollsjö AIF Sandskogens IP C-plan 5-manna 1
2019-09-14 10:00 Lilla Beddinge BK - Spjutstorps IF vit Thurevallen A-plan 7-manna 1
2019-09-15 11:00 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF blå - Sjöbo IF blå Granhällans IP B-plan 5-manna
2019-09-22 10:00 Spjutstorps IF vit - Wollsjö AIF Bäckavallen A-plan 5-manna 1
2019-09-22 10:00 Lilla Beddinge BK - Sjöbo IF blå Thurevallen A-plan 7-manna 1
2019-09-22 11:00 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF blå - Ystads IF FF blå Granhällans IP B-plan 5-manna
2019-09-28 09:30 Wollsjö AIF - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF blå Åvallen IP, Wollsjö B-plan 7-manna
2019-09-28 10:00 Ystads IF FF blå - Lilla Beddinge BK Sandskogens IP C-plan 5-manna 1
2019-09-29 11:00 Sjöbo IF blå - Spjutstorps IF vit Sjöbo IP konstgräs
Oktober
2019-10-05 10:00 Lilla Beddinge BK - Rydsgårds AIF/Skivarps GIF blå Thurevallen A-plan 7-manna 1
2019-10-06 15:00 Wollsjö AIF - Sjöbo IF blå Åvallen IP, Wollsjö B-plan 7-manna
2019-10-06 15:30 Spjutstorps IF vit - Ystads IF FF blå Bäckavallen A-plan 5-manna 1
2019-10-12 10:00 Ystads IF FF blå - Sjöbo IF blå Sandskogens IP C-plan 5-manna 1
2019-10-12 12:00 Lilla Beddinge BK - Wollsjö AIF Thurevallen A-plan 7-manna 1
2019-10-13 11:00 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF blå - Spjutstorps IF vit Granhällans IP B-plan 5-manna