Spelprogram - F12 Sydöstra, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-14 18:30 Köpingebro IF svart - IFK Simrishamn vit Köpingebro IP B-plan 7-manna 1
2019-08-16 18:30 Spjutstorps IF - Wollsjö AIF/Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF Bäckavallen B-plan 7-manna 1
2019-08-17 11:30 Ystads IF FF vit - Köpingebro IF vit Sandskogens IP D-plan 7-manna 2
2019-08-18 10:00 IFK Simrishamn blå - Sjöbo IF Korsavads IP C-plan 7-manna
2019-08-24 12:00 Sjöbo IF - Ystads IF FF vit Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2019-08-25 10:00 Köpingebro IF vit - Spjutstorps IF Köpingebro IP B-plan 7-manna 1
2019-08-25 11:00 Wollsjö AIF/Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF - Köpingebro IF svart Vanstad Arena A-plan
2019-08-26 17:00 IFK Simrishamn vit - IFK Simrishamn blå Korsavads IP C-plan 7-manna
2019-08-31 12:00 Sjöbo IF - IFK Simrishamn vit Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
September
2019-09-01 10:00 Köpingebro IF svart - Köpingebro IF vit Köpingebro IP B-plan 7-manna 1
2019-09-01 11:00 IFK Simrishamn blå - Wollsjö AIF/Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF Korsavads IP C-plan 7-manna
2019-09-03 18:15 Spjutstorps IF - Ystads IF FF vit Bäckavallen B-plan 7-manna 1
2019-09-07 10:00 Köpingebro IF vit - IFK Simrishamn blå Köpingebro IP B-plan 7-manna 1
2019-09-08 10:00 Wollsjö AIF/Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF - Sjöbo IF Åvallen IP, Wollsjö B-plan 7-manna
2019-09-08 13:00 Spjutstorps IF - Köpingebro IF svart Bäckavallen B-plan 7-manna 1
2019-09-11 18:30 Ystads IF FF vit - IFK Simrishamn vit Sandskogens IP D-plan 7-manna 1
2019-09-14 10:00 Köpingebro IF svart - Ystads IF FF vit Köpingebro IP B-plan 7-manna 1
2019-09-14 14:00 Sjöbo IF - Köpingebro IF vit Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2019-09-15 11:00 IFK Simrishamn vit - Wollsjö AIF/Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF Korsavads IP C-plan 7-manna
2019-09-15 13:00 IFK Simrishamn blå - Spjutstorps IF Korsavads IP C-plan 7-manna
2019-09-21 10:00 Köpingebro IF vit - IFK Simrishamn vit Köpingebro IP B-plan 7-manna 1
2019-09-21 11:30 Köpingebro IF svart - IFK Simrishamn blå Köpingebro IP B-plan 7-manna 1
2019-09-22 10:00 Spjutstorps IF - Sjöbo IF Bäckavallen B-plan 7-manna 1
2019-09-22 10:30 Ystads IF FF vit - Wollsjö AIF/Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF Sandskogens IP D-plan 7-manna 1
2019-09-28 14:00 Sjöbo IF - Köpingebro IF svart Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2019-09-29 10:00 IFK Simrishamn vit - Spjutstorps IF Korsavads IP C-plan 7-manna
2019-09-29 11:00 Wollsjö AIF/Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF - Köpingebro IF vit Vanstad Arena A-plan
Oktober
2019-10-05 12:00 Sjöbo IF - IFK Simrishamn blå Sjöbo IP konstgräs 7 manna 1
2019-10-06 10:00 Köpingebro IF vit - Ystads IF FF vit Köpingebro IP B-plan 7-manna 1
2019-10-06 11:00 IFK Simrishamn vit - Köpingebro IF svart Korsavads IP C-plan 7-manna
2019-10-06 11:00 Wollsjö AIF/Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF - Spjutstorps IF Åvallen IP, Wollsjö B-plan 7-manna
2019-10-09 18:30 IFK Simrishamn blå - Ystads IF FF vit Korsavads IP konstgräs
2019-10-12 10:00 Köpingebro IF svart - Wollsjö AIF/Lövestads IF/Esperöds SK/Vanstads IF Köpingebro IP B-plan 7-manna 1
2019-10-12 11:00 Spjutstorps IF - Köpingebro IF vit Bäckavallen B-plan 7-manna 1
2019-10-14 17:00 IFK Simrishamn blå - IFK Simrishamn vit Korsavads IP C-plan 7-manna
2019-10-14 18:30 Ystads IF FF vit - Sjöbo IF Sandskogens IP konstgräs 7-manna 1