Spelprogram - F12 Sydvästra B, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:00 IF Limhamn Bunkeflo 1 - BK Höllviken Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-08-17 10:00 FC Staffanstorp blå - IF Limhamn Bunkeflo 2 Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
2019-08-17 11:30 Ystads IF FF blå - IFK Klagshamn Sandskogens IP F-plan 7-manna 1
2019-08-18 10:00 Husie IF - Borgeby FK vit Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-08-18 10:30 Vellinge IF blå - Lilla Torg FF Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-08-18 14:00 Veberöds AIF - Eskilsminne IF blå Svalebo, konstgräs 7-manna 1
2019-08-20 19:00 Eskilsminne IF blå - IF Limhamn Bunkeflo 1 Västergårds IP 8, 7-manna
2019-08-23 19:00 Veberöds AIF - Husie IF Svalebo, konstgräs 7-manna 1
2019-08-24 09:30 IFK Klagshamn - Lilla Torg FF Klagshamns IP Plan 6 7-manna 1
2019-08-25 09:00 GIF Nike röd - Vellinge IF blå Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 1
2019-08-25 11:30 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Ystads IF FF blå Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
2019-08-28 18:00 BK Höllviken - FC Staffanstorp blå Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-08-31 10:30 Vellinge IF blå - Borgeby FK vit Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-08-31 10:45 Husie IF - Eskilsminne IF blå Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-08-31 12:00 FC Staffanstorp blå - IF Limhamn Bunkeflo 1 Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
September
2019-09-01 13:00 Lilla Torg FF - IF Limhamn Bunkeflo 2 Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-02 18:30 Ystads IF FF blå - BK Höllviken Sandskogens IP D-plan 7-manna 1
2019-09-07 10:00 IF Limhamn Bunkeflo 1 - Ystads IF FF blå Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-09-07 10:00 Veberöds AIF - Vellinge IF blå Svalebo, konstgräs 7-manna 1
2019-09-07 12:00 BK Höllviken - Lilla Torg FF Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-09-07 13:00 Eskilsminne IF blå - FC Staffanstorp blå Västergårds IP 8, 7-manna
2019-09-07 16:00 Borgeby FK vit - IFK Klagshamn Borgeby IP C-plan Konstgräs
2019-09-08 10:00 IF Limhamn Bunkeflo 2 - GIF Nike röd Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-09-13 19:00 Vellinge IF blå - Husie IF Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-09-14 09:30 IFK Klagshamn - Veberöds AIF Klagshamns IP Plan 6 7-manna 1
2019-09-14 11:30 Ystads IF FF blå - FC Staffanstorp blå Sandskogens IP D-plan 7-manna 1
2019-09-15 10:00 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Borgeby FK vit Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-09-15 10:30 GIF Nike röd - BK Höllviken Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 1
2019-09-15 11:30 Lilla Torg FF - IF Limhamn Bunkeflo 1 Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-21 10:00 IF Limhamn Bunkeflo 1 - GIF Nike röd Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-09-21 14:00 Eskilsminne IF blå - Ystads IF FF blå Västergårds IP 8, 7-manna
2019-09-22 10:00 FC Staffanstorp blå - Lilla Torg FF Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 2
2019-09-22 10:00 Husie IF - IFK Klagshamn Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 2
2019-09-22 10:00 Veberöds AIF - IF Limhamn Bunkeflo 2 Svalebo, konstgräs 7-manna 1
2019-09-22 12:00 BK Höllviken - Borgeby FK vit Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-09-27 17:15 GIF Nike röd - FC Staffanstorp blå Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 1
2019-09-27 18:30 Vellinge IF blå - Eskilsminne IF blå Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-09-28 12:00 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Husie IF Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
2019-09-28 14:00 BK Höllviken - Veberöds AIF Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 2
2019-09-29 11:30 IFK Klagshamn - GIF Nike röd Klagshamns IP Plan 5 7-manna
2019-09-29 11:30 Lilla Torg FF - Ystads IF FF blå Mariedals IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-29 11:30 Borgeby FK vit - IF Limhamn Bunkeflo 1 Borgeby IP B-plan 7-manna 1
Oktober
2019-10-04 19:00 Vellinge IF blå - IFK Klagshamn Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-10-05 09:30 Husie IF - BK Höllviken Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-10-05 10:00 IF Limhamn Bunkeflo 1 - Veberöds AIF Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-10-05 11:30 Ystads IF FF blå - GIF Nike röd Sandskogens IP D-plan 7-manna 1
2019-10-05 12:00 Eskilsminne IF blå - Lilla Torg FF Västergårds IP 8, 7-manna
2019-10-10 18:45 IF Limhamn Bunkeflo 1 - Husie IF Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 09:30 IFK Klagshamn - Eskilsminne IF blå Klagshamns IP Plan 5 7-manna
2019-10-13 10:00 IF Limhamn Bunkeflo 2 - Vellinge IF blå Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
2019-10-13 10:30 GIF Nike röd - Lilla Torg FF Lomma IP B-plan, konstgräs 7-manna 1
2019-10-13 13:00 Borgeby FK vit - Ystads IF FF blå Borgeby IP B-plan
2019-10-15 18:30 FC Staffanstorp blå - Borgeby FK vit Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
2019-10-18 19:00 Veberöds AIF - FC Staffanstorp blå Svalebo, konstgräs 7-manna 1