Spelprogram - P9 Sydvästra C5, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:00 BK Höllviken grå - Malmö City FC svart Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-08-17 11:15 Trelleborgs FF gul - Staffanstorp United FC lila Söderslättshallens IP plan 2
2019-08-18 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Svedala IF svart Limhamns IP bollfält 5-manna
2019-08-18 10:00 Bara GoIF röd - Vellinge IF gul Bara IP konstgräs 5-manna 1
2019-08-24 10:00 Svedala IF svart - Trelleborgs FF gul Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 1
2019-08-24 10:00 Staffanstorp United FC lila - BK Höllviken grå Staffansvallen plan 2, 5-manna 1
2019-08-24 10:00 Hyllie IK grön - Bara GoIF röd Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-25 09:00 Vellinge IF gul - IF Limhamn Bunkeflo L2 Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
2019-08-31 10:00 Staffanstorp United FC lila - Svedala IF svart Staffansvallen plan 3, 5-manna 1
2019-08-31 10:00 Bara GoIF röd - Malmö City FC svart Bara IP konstgräs 5-manna 1
September
2019-09-01 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Hyllie IK grön Limhamns IP bollfält 5-manna
2019-09-01 11:15 Trelleborgs FF gul - Vellinge IF gul Söderslättshallens IP plan 2
2019-09-07 09:30 Malmö City FC svart - IF Limhamn Bunkeflo L2 Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2019-09-07 12:00 Hyllie IK grön - Trelleborgs FF gul Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-07 12:30 BK Höllviken grå - Bara GoIF röd Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-09-08 10:00 Vellinge IF gul - Svedala IF svart Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
2019-09-14 10:00 Svedala IF svart - Hyllie IK grön Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 1
2019-09-14 11:15 Trelleborgs FF gul - Malmö City FC svart Söderslättshallens IP plan 2
2019-09-15 10:00 Staffanstorp United FC lila - Vellinge IF gul Staffansvallen plan 3, 5-manna 2
2019-09-15 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - BK Höllviken grå Limhamns IP bollfält 5-manna
2019-09-21 11:45 Malmö City FC svart - Svedala IF svart Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 1
2019-09-21 12:00 Hyllie IK grön - Vellinge IF gul Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-22 10:00 Bara GoIF röd - Staffanstorp United FC lila Bara IP konstgräs 5-manna 1
2019-09-22 11:00 BK Höllviken grå - Trelleborgs FF gul Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-09-28 10:00 Svedala IF svart - BK Höllviken grå Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 1
2019-09-29 10:00 Staffanstorp United FC lila - Hyllie IK grön Staffansvallen plan 2, 5-manna 2
2019-09-29 10:00 Vellinge IF gul - Malmö City FC svart Vellinge IP Östranplan 5-manna 1
2019-09-29 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Bara GoIF röd Bara IP A-plan
Oktober
2019-10-05 09:30 Malmö City FC svart - Hyllie IK grön Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 1
2019-10-05 10:00 Bara GoIF röd - Trelleborgs FF gul Bara IP konstgräs 5-manna 1
2019-10-06 10:00 IF Limhamn Bunkeflo L2 - Staffanstorp United FC lila Limhamns IP bollfält 5-manna
2019-10-06 11:00 BK Höllviken grå - Vellinge IF gul Höllvikens IP plan 4 konstgräs 5-manna 1
2019-10-12 10:00 Staffanstorp United FC lila - Malmö City FC svart Staffansvallen plan 2, 5-manna 2
2019-10-12 10:00 Hyllie IK grön - BK Höllviken grå Hyllie IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 10:00 Svedala IF svart - Bara GoIF röd Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 1
2019-10-13 11:15 Trelleborgs FF gul - IF Limhamn Bunkeflo L2 Vångavallen, Trelleborg D-plan konstgräs 5-manna 1