Spelprogram - P9 Sydvästra C4, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-15 19:00 FC Möjligheten blå - IF Limhamn Bunkeflo B3 Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 2
2019-08-17 10:15 Kvarnby IK röd - Staffanstorp United FC orange Bäckagårds IP plan 1 5-manna 1
2019-08-17 11:45 Malmö City FC vit - Oxie SK vit Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 2
2019-08-17 12:30 BK Olympic blå - Skanör Falsterbo IF röd Lindängens IP, Malmö konstgräs
2019-08-24 10:00 Oxie SK vit - FC Möjligheten blå Oxievångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-08-24 11:15 IFK Klagshamn blågul - Kvarnby IK röd Klagshamns IP Plan 5 7-manna
2019-08-24 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B3 - Heleneholms SK Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
2019-08-25 10:00 Staffanstorp United FC orange - BK Olympic blå Staffansvallen plan 2, 5-manna 2
2019-08-25 13:00 Skanör Falsterbo IF röd - Malmö City FC vit Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 1
2019-08-28 17:45 Heleneholms SK - IFK Klagshamn blågul Heleneholms IP konstgräs 5-manna 1
2019-08-29 19:00 FC Möjligheten blå - Skanör Falsterbo IF röd Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 2
2019-08-31 10:00 BK Olympic blå - Kvarnby IK röd Lindängens IP, Malmö konstgräs
2019-08-31 10:30 Heleneholms SK - Oxie SK vit Heleneholms IP konstgräs 5-manna 1
2019-08-31 11:45 Malmö City FC vit - Staffanstorp United FC orange Kirsebergs IP, konstgräs 5-manna 1
September
2019-09-01 12:00 IFK Klagshamn blågul - IF Limhamn Bunkeflo B3 Klagshamns IP plan 7 7-manna
2019-09-07 10:00 Staffanstorp United FC orange - FC Möjligheten blå Staffansvallen plan 2, 5-manna 1
2019-09-08 10:00 Skanör Falsterbo IF röd - Heleneholms SK Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 1
2019-09-08 11:30 Oxie SK vit - IF Limhamn Bunkeflo B3 Oxievångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-09-08 11:45 Kvarnby IK röd - Malmö City FC vit Bäckagårds IP plan 2 5-manna 1
2019-09-09 18:45 BK Olympic blå - IFK Klagshamn blågul Lindängens IP, Malmö konstgräs
2019-09-12 19:00 FC Möjligheten blå - Kvarnby IK röd Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-14 10:30 Heleneholms SK - Staffanstorp United FC orange Heleneholms IP konstgräs 5-manna 1
2019-09-14 10:30 Malmö City FC vit - BK Olympic blå Kirsebergs IP, konstgräs 5-manna 1
2019-09-14 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B3 - Skanör Falsterbo IF röd Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
2019-09-15 12:30 IFK Klagshamn blågul - Oxie SK vit Klagshamns IP plan 7 7-manna
2019-09-21 10:00 Skanör Falsterbo IF röd - Oxie SK vit Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 1
2019-09-21 10:00 BK Olympic blå - FC Möjligheten blå Lindängens IP, Malmö konstgräs
2019-09-21 11:45 Malmö City FC vit - IFK Klagshamn blågul Kirsebergs IP, konstgräs 5-manna 1
2019-09-22 10:00 Staffanstorp United FC orange - IF Limhamn Bunkeflo B3 Staffansvallen plan 2, 5-manna 2
2019-09-22 10:30 Kvarnby IK röd - Heleneholms SK Bäckagårds IP plan 2 5-manna 1
2019-09-26 19:00 FC Möjligheten blå - Malmö City FC vit Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 2
2019-09-28 10:00 IF Limhamn Bunkeflo B3 - Kvarnby IK röd Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
2019-09-28 10:30 Oxie SK vit - Staffanstorp United FC orange Oxievångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-09-28 12:30 Heleneholms SK - BK Olympic blå Heleneholms IP konstgräs 5-manna 1
2019-09-29 10:00 IFK Klagshamn blågul - Skanör Falsterbo IF röd Klagshamns IP plan 7 7-manna
Oktober
2019-10-02 17:45 Heleneholms SK - FC Möjligheten blå Heleneholms IP konstgräs 5-manna 1
2019-10-05 10:30 Malmö City FC vit - Heleneholms SK Kirsebergs IP, konstgräs 5-manna 1
2019-10-05 10:30 Kvarnby IK röd - Oxie SK vit Bäckagårds IP plan 1 5-manna 1
2019-10-05 10:45 BK Olympic blå - IF Limhamn Bunkeflo B3 Lindängens IP, Malmö konstgräs
2019-10-06 10:00 Staffanstorp United FC orange - Skanör Falsterbo IF röd Staffansvallen plan 3, 5-manna 2
2019-10-10 18:15 FC Möjligheten blå - IFK Klagshamn blågul Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 2
2019-10-12 10:00 Oxie SK vit - BK Olympic blå Oxievångs IP konstgräs 5-manna 1
2019-10-12 11:30 IF Limhamn Bunkeflo B3 - Malmö City FC vit Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 1
2019-10-13 10:00 Skanör Falsterbo IF röd - Kvarnby IK röd Möllevallen IP, Skanör B-plan 5-manna 1
2019-10-13 11:15 IFK Klagshamn blågul - Staffanstorp United FC orange Klagshamns IP plan 7 7-manna