Spelprogram - P9 Sydvästra C2, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 11:30 Värpinge IF - Linero IF vit Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
2019-08-18 10:00 Veberöds AIF svart - Dalby GIF svart Romelevallen konstgräsplan 5-manna
2019-08-18 10:00 Lunds BOIS vit - Lunds BK blå Gunnesbo Gård A-plan 5-manna 1
2019-08-18 10:00 Södra Sandby IF blå - Torna Hällestads IF Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-18 12:00 Staffanstorp United FC svart - Torns IF grön Staffansvallen plan 2, 5-manna 2
2019-08-24 11:30 Linero IF vit - Södra Sandby IF blå Linero IP B-plan 7-manna B
2019-08-25 09:30 Torns IF grön - Veberöds AIF svart Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
2019-08-25 10:00 Lunds BK blå - Staffanstorp United FC svart Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-08-25 11:00 Dalby GIF svart - Värpinge IF Dalby IP 7-manna, väst 5-manna 1
2019-08-25 11:00 Torna Hällestads IF - Lunds BOIS vit Tornavallen B-plan 7-manna 1
2019-08-31 10:00 Staffanstorp United FC svart - Torna Hällestads IF Staffansvallen plan 2, 5-manna 2
September
2019-09-01 10:00 Veberöds AIF svart - Lunds BK blå Romelevallen konstgräsplan 5-manna
2019-09-01 11:00 Dalby GIF svart - Torns IF grön Dalby IP 7-manna, väst 5-manna 1
2019-09-01 11:00 Södra Sandby IF blå - Värpinge IF Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-01 17:00 Lunds BOIS vit - Linero IF vit Gunnesbo Gård A-plan 5-manna 1
2019-09-07 12:30 Lunds BK blå - Torns IF grön Klostergårdens IP, centrumplan
2019-09-07 13:30 Värpinge IF - Lunds BOIS vit Fågelskolans IP A-plan 7-manna 2
2019-09-08 09:00 Södra Sandby IF blå - Dalby GIF svart Södra Sandby IP gräsplan 2
2019-09-08 11:00 Torna Hällestads IF - Veberöds AIF svart Tornavallen B-plan 7-manna 1
2019-09-08 11:30 Linero IF vit - Staffanstorp United FC svart Linero IP B-plan 7-manna B
2019-09-14 09:30 Torns IF grön - Torna Hällestads IF Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
2019-09-14 10:00 Lunds BOIS vit - Södra Sandby IF blå Gunnesbo Gård A-plan 5-manna 1
2019-09-14 12:00 Veberöds AIF svart - Linero IF vit Romelevallen konstgräsplan 5-manna
2019-09-15 10:00 Staffanstorp United FC svart - Värpinge IF Staffansvallen plan 2, 5-manna 2
2019-09-15 14:00 Dalby GIF svart - Lunds BK blå Dalby IP 7-manna, väst 5-manna 1
2019-09-21 10:00 Södra Sandby IF blå - Staffanstorp United FC svart Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-21 11:00 Torna Hällestads IF - Lunds BK blå Tornavallen B-plan 7-manna 1
2019-09-21 11:30 Linero IF vit - Torns IF grön Linero IP B-plan 7-manna B
2019-09-21 13:00 Värpinge IF - Veberöds AIF svart Fågelskolans IP A-plan 7-manna 2
2019-09-22 11:00 Lunds BOIS vit - Dalby GIF svart Gunnesbo Gård A-plan 5-manna 1
2019-09-28 11:15 Lunds BK blå - Linero IF vit Klostergårdens IP, centrumplan
2019-09-28 12:00 Veberöds AIF svart - Södra Sandby IF blå Romelevallen konstgräsplan 5-manna
2019-09-29 10:00 Torns IF grön - Värpinge IF Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1B
2019-09-29 10:00 Staffanstorp United FC svart - Lunds BOIS vit Staffansvallen plan 2, 5-manna 2
2019-09-29 11:00 Dalby GIF svart - Torna Hällestads IF Dalby IP 7-manna, väst 5-manna 1
Oktober
2019-10-05 10:00 Lunds BOIS vit - Veberöds AIF svart Gunnesbo Gård A-plan 5-manna 1
2019-10-05 11:30 Linero IF vit - Torna Hällestads IF Linero IP B-plan 7-manna B
2019-10-05 12:00 Värpinge IF - Lunds BK blå Fågelskolans IP A-plan 7-manna 2
2019-10-06 10:00 Södra Sandby IF blå - Torns IF grön Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 12:00 Staffanstorp United FC svart - Dalby GIF svart Staffansvallen plan 2, 5-manna 2
2019-10-12 09:30 Torns IF grön - Lunds BOIS vit Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
2019-10-12 11:00 Lunds BK blå - Södra Sandby IF blå Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-10-13 11:00 Dalby GIF svart - Linero IF vit Dalby IP 7-manna, väst 5-manna 1
2019-10-13 11:30 Veberöds AIF svart - Staffanstorp United FC svart Romelevallen konstgräsplan 5-manna
2019-10-13 14:00 Torna Hällestads IF - Värpinge IF Tornavallen B-plan 7-manna 1