Spelprogram - P9 Sydvästra C1, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:00 Staffanstorp United FC vit - Klågerups GoIF röd Staffansvallen plan 2, 5-manna 1
2019-08-17 11:00 Stehags AIF blå - Harrie FF Gyavallen, Stehag B-plan 5-manna
2019-08-18 10:00 Lunds BK gul - Södra Sandby IF vit Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2019-08-18 11:00 Dalby GIF vit - Furulunds IK Gul Dalby IP 7-manna, väst 5-manna 1
2019-08-18 11:30 Veberöds AIF vit - Lunds FF svart Romelevallen konstgräsplan 5-manna
2019-08-18 16:00 Kävlinge GoIF - Löberöds IF Högalids IP C-plan 5-manna 1
2019-08-24 10:00 Lunds FF svart - Lunds BK gul Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 1
2019-08-24 10:00 Södra Sandby IF vit - Stehags AIF blå Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-24 10:00 Furulunds IK Gul - Veberöds AIF vit Ljungvalla IP B-plan 5-manna 1
2019-08-24 12:00 Harrie FF - Staffanstorp United FC vit Högalids IP C-plan 5-manna 1
2019-08-25 10:00 Löberöds IF - Dalby GIF vit Ölyckevallen C-plan 7-manna
2019-08-25 11:00 Klågerups GoIF röd - Kävlinge GoIF Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-08-30 18:00 Veberöds AIF vit - Löberöds IF Romelevallen konstgräsplan 5-manna
2019-08-31 10:00 Lunds BK gul - Furulunds IK Gul Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
September
2019-09-01 10:00 Södra Sandby IF vit - Lunds FF svart Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-01 10:00 Kävlinge GoIF - Harrie FF Högalids IP C-plan 5-manna 1
2019-09-01 10:00 Staffanstorp United FC vit - Stehags AIF blå Staffansvallen plan 2, 5-manna 1
2019-09-01 14:00 Dalby GIF vit - Klågerups GoIF röd Dalby IP 7-manna, väst 5-manna 1
2019-09-07 10:00 Furulunds IK Gul - Lunds FF svart Ljungvalla IP B-plan 5-manna 1
2019-09-07 10:00 Stehags AIF blå - Kävlinge GoIF Gyavallen, Stehag B-plan 5-manna
2019-09-08 10:00 Harrie FF - Dalby GIF vit Högalids IP C-plan 5-manna 2
2019-09-08 11:30 Löberöds IF - Lunds BK gul Ölyckevallen C-plan 7-manna
2019-09-08 11:30 Klågerups GoIF röd - Veberöds AIF vit Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-09-08 12:00 Staffanstorp United FC vit - Södra Sandby IF vit Staffansvallen plan 3, 5-manna 1
2019-09-14 10:00 Södra Sandby IF vit - Furulunds IK Gul Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-14 11:00 Lunds BK gul - Klågerups GoIF röd Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-09-14 13:30 Veberöds AIF vit - Harrie FF Romelevallen konstgräsplan 5-manna
2019-09-15 10:00 Kävlinge GoIF - Staffanstorp United FC vit Högalids IP C-plan 5-manna 1
2019-09-15 11:00 Dalby GIF vit - Stehags AIF blå Dalby IP 7-manna, väst 5-manna 1
2019-09-15 11:15 Lunds FF svart - Löberöds IF Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 1
2019-09-21 10:00 Harrie FF - Lunds BK gul Högalids IP C-plan 5-manna 1
2019-09-21 10:00 Staffanstorp United FC vit - Dalby GIF vit Staffansvallen plan 2, 5-manna 1
2019-09-22 10:00 Klågerups GoIF röd - Lunds FF svart Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-09-22 10:00 Löberöds IF - Furulunds IK Gul Ölyckevallen C-plan 7-manna
2019-09-22 10:00 Stehags AIF blå - Veberöds AIF vit Gyavallen, Stehag B-plan 5-manna
2019-09-22 10:00 Kävlinge GoIF - Södra Sandby IF vit Högalids IP C-plan 5-manna 1
2019-09-28 10:00 Furulunds IK Gul - Klågerups GoIF röd Ljungvalla IP B-plan 5-manna 1
2019-09-28 12:30 Lunds BK gul - Stehags AIF blå Klostergårdens IP, centrumplan
2019-09-28 13:30 Veberöds AIF vit - Staffanstorp United FC vit Romelevallen konstgräsplan 5-manna
2019-09-29 10:00 Lunds FF svart - Harrie FF Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 1
2019-09-29 13:00 Södra Sandby IF vit - Löberöds IF Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-29 14:00 Dalby GIF vit - Kävlinge GoIF Dalby IP 7-manna, väst 5-manna 1
Oktober
2019-10-05 10:00 Staffanstorp United FC vit - Lunds BK gul Staffansvallen plan 3, 5-manna 1
2019-10-05 10:00 Stehags AIF blå - Lunds FF svart Gyavallen, Stehag B-plan 5-manna
2019-10-05 10:00 Klågerups GoIF röd - Löberöds IF Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-10-06 10:00 Harrie FF - Furulunds IK Gul Högalids IP C-plan 5-manna 1
2019-10-06 10:00 Kävlinge GoIF - Veberöds AIF vit Högalids IP C-plan 5-manna 1
2019-10-06 11:00 Dalby GIF vit - Södra Sandby IF vit Dalby IP 7-manna, väst 5-manna 1
2019-10-12 10:00 Södra Sandby IF vit - Klågerups GoIF röd Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 10:00 Furulunds IK Gul - Stehags AIF blå Ljungvalla IP B-plan 5-manna 1
2019-10-12 14:30 Lunds BK gul - Kävlinge GoIF Klostergårdens IP, centrumplan
2019-10-13 10:00 Löberöds IF - Harrie FF Ölyckevallen C-plan 7-manna
2019-10-13 10:00 Veberöds AIF vit - Dalby GIF vit Romelevallen konstgräsplan 5-manna
2019-10-13 11:30 Lunds FF svart - Staffanstorp United FC vit Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 1