Spelprogram - P9 Sydvästra B2, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 10:00 Lunds BK vit - Dösjöbro IF vit Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-08-17 11:30 IF Lödde svart - Hörby FF svart Tolvans IP A-plan 5-manna 1
2019-08-17 12:00 GIF Nike grön - Uppåkra IF svart Lomma IP Knatteplan
2019-08-18 10:00 Hardeberga BK - Höörs IS vit Knutsvallen B-plan 5-manna 1
2019-08-24 11:30 Höörs IS vit - Lunds BK vit Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 5-manna
2019-08-24 12:30 Uppåkra IF svart - IF Lödde svart Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
2019-08-25 12:00 Dösjöbro IF vit - GIF Nike grön Dösjöbro IP B-plan 5-manna 1
2019-08-25 12:30 Hörby FF svart - Torns IF svart Hörby IP C-plan 5-manna
2019-08-26 17:00 Lunds BOIS röd - Hardeberga BK Gunnesbo Gård A-plan 5-manna 1
2019-08-31 09:30 Torns IF svart - IF Lödde svart Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1B
2019-08-31 12:00 GIF Nike grön - Höörs IS vit Lomma IP Knatteplan
2019-08-31 12:30 Uppåkra IF svart - Dösjöbro IF vit Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
2019-08-31 14:00 Lunds BK vit - Lunds BOIS röd Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
September
2019-09-01 10:00 Hardeberga BK - Hörby FF svart Knutsvallen B-plan 5-manna 1
2019-09-07 09:30 Torns IF svart - Uppåkra IF svart Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
2019-09-07 10:00 Lunds BOIS röd - GIF Nike grön Gunnesbo Gård A-plan 5-manna 1
2019-09-08 10:00 IF Lödde svart - Hardeberga BK Tolvans IP B-plan 5-manna 1
2019-09-08 10:00 Hörby FF svart - Lunds BK vit Hörby IP D-plan 5-manna
2019-09-08 11:30 Höörs IS vit - Dösjöbro IF vit Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 5-manna
2019-09-14 12:30 Uppåkra IF svart - Höörs IS vit Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
2019-09-14 12:30 Lunds BK vit - IF Lödde svart Klostergårdens IP, centrumplan
2019-09-15 12:00 GIF Nike grön - Hörby FF svart Lomma IP Knatteplan
2019-09-15 15:00 Dösjöbro IF vit - Lunds BOIS röd Dösjöbro IP B-plan 5-manna 2
2019-09-17 18:00 Hardeberga BK - Torns IF svart Knutsvallen B-plan 5-manna 1
2019-09-21 09:30 Torns IF svart - Lunds BK vit Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
2019-09-21 10:00 Hörby FF svart - Dösjöbro IF vit Hörby IP C-plan 5-manna
2019-09-21 11:30 IF Lödde svart - GIF Nike grön Tolvans IP B-plan 5-manna 1
2019-09-22 10:00 Hardeberga BK - Uppåkra IF svart Knutsvallen B-plan 5-manna 1
2019-09-22 13:00 Lunds BOIS röd - Höörs IS vit Gunnesbo Gård A-plan 5-manna 1
2019-09-28 10:30 GIF Nike grön - Torns IF svart Lomma IP Knatteplan
2019-09-28 12:30 Uppåkra IF svart - Lunds BOIS röd Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
2019-09-29 10:00 Höörs IS vit - Hörby FF svart Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 5-manna
2019-09-29 12:00 Dösjöbro IF vit - IF Lödde svart Dösjöbro IP B-plan 5-manna 1
2019-09-29 12:30 Lunds BK vit - Hardeberga BK Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Oktober
2019-10-05 09:30 Torns IF svart - Dösjöbro IF vit Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1B
2019-10-05 10:00 Lunds BK vit - Uppåkra IF svart Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-10-06 10:00 Hardeberga BK - GIF Nike grön Knutsvallen B-plan 5-manna 1
2019-10-06 11:00 Hörby FF svart - Lunds BOIS röd Hörby IP D-plan 5-manna
2019-10-06 11:30 IF Lödde svart - Höörs IS vit Tolvans IP A-plan 5-manna 2
2019-10-12 10:00 Höörs IS vit - Torns IF svart Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 5-manna
2019-10-12 10:00 Dösjöbro IF vit - Hardeberga BK Dösjöbro IP B-plan 5-manna 2
2019-10-12 10:30 GIF Nike grön - Lunds BK vit Lomma IP Knatteplan
2019-10-12 11:00 Uppåkra IF svart - Hörby FF svart Uppåkravallen, plan 4 5-manna 1
2019-10-13 10:00 Lunds BOIS röd - IF Lödde svart Gunnesbo Gård A-plan 5-manna 1
2019-10-17 17:30 Torns IF svart - Lunds BOIS röd Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A