Spelprogram - P10 Sydvästra C4, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 08:45 FC Bellevue 4 - Anderslövs BoIK (P11) Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
2019-08-17 09:00 Vellinge IF vit - Skanör Falsterbo IF vit Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-08-17 12:00 BK Höllviken blå - Bara GoIF röd Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-08-17 12:00 FC Trelleborg vit - Skegrie BK grön Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-18 10:00 IFK Klagshamn blå - Svedala IF vit Klagshamns IP Plan 5 7-manna
2019-08-24 10:00 Skegrie BK grön - IFK Klagshamn blå Snarringe IP 7-manna 1
2019-08-24 11:00 Bara GoIF röd - Vellinge IF vit Bara IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-24 11:30 Svedala IF vit - FC Bellevue 4 Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
2019-08-25 10:00 Anderslövs BoIK (P11) - BK Höllviken blå Anderslövs IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-25 13:00 Skanör Falsterbo IF vit - FC Trelleborg vit Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-08-31 11:00 Bara GoIF röd - Anderslövs BoIK (P11) Bara IP konstgräs 7-manna 1
September
2019-09-01 10:00 Skegrie BK grön - FC Bellevue 4 Snarringe IP 7-manna 1
2019-09-01 10:00 IFK Klagshamn blå - Skanör Falsterbo IF vit Klagshamns IP Plan 5 7-manna
2019-09-01 11:30 FC Trelleborg vit - Vellinge IF vit Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-01 12:00 BK Höllviken blå - Svedala IF vit Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-09-07 09:00 Vellinge IF vit - IFK Klagshamn blå Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-09-07 10:00 Svedala IF vit - Anderslövs BoIK (P11) Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
2019-09-07 11:30 FC Trelleborg vit - Bara GoIF röd Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-08 10:00 Skanör Falsterbo IF vit - FC Bellevue 4 Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-09-11 17:30 BK Höllviken blå - Skanör Falsterbo IF vit Höllvikens IP plan 6 7-manna 1
2019-09-14 09:30 Bara GoIF röd - Svedala IF vit Bara IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-14 10:00 Anderslövs BoIK (P11) - Skegrie BK grön Anderslövs IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-15 08:45 FC Bellevue 4 - Vellinge IF vit Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
2019-09-15 10:00 IFK Klagshamn blå - FC Trelleborg vit Klagshamns IP Plan 5 7-manna
2019-09-21 11:30 FC Trelleborg vit - FC Bellevue 4 Västervångs IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-22 09:00 Vellinge IF vit - BK Höllviken blå Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-09-22 10:00 Skanör Falsterbo IF vit - Anderslövs BoIK (P11) Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-09-22 10:00 IFK Klagshamn blå - Bara GoIF röd Klagshamns IP Plan 8 7-manna 1
2019-09-22 11:00 Skegrie BK grön - Svedala IF vit Snarringe IP 7-manna 1
2019-09-25 17:45 Skegrie BK grön - BK Höllviken blå Snarringe IP 7-manna 1
2019-09-28 10:00 Bara GoIF röd - Skegrie BK grön Bara IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 11:00 Svedala IF vit - Skanör Falsterbo IF vit Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
2019-09-28 14:00 BK Höllviken blå - FC Trelleborg vit Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-09-29 08:45 FC Bellevue 4 - IFK Klagshamn blå Mellanhedens IP A-plan 7-manna 2
2019-09-29 10:00 Anderslövs BoIK (P11) - Vellinge IF vit Anderslövs IP A-plan 7-manna 1
Oktober
2019-10-05 08:45 FC Bellevue 4 - Bara GoIF röd Mellanhedens IP A-plan 7-manna 2
2019-10-05 09:00 Vellinge IF vit - Svedala IF vit Vellinge IP Östranplan 7-manna 1
2019-10-05 10:00 Skanör Falsterbo IF vit - Skegrie BK grön Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
2019-10-05 10:30 FC Trelleborg vit - Anderslövs BoIK (P11) Västervångs IP konstgräs 7-manna 2
2019-10-06 10:00 IFK Klagshamn blå - BK Höllviken blå Klagshamns IP Plan 5 7-manna
2019-10-12 10:00 Bara GoIF röd - Skanör Falsterbo IF vit Bara IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 10:00 Svedala IF vit - FC Trelleborg vit Aggarpsvallen, konstgräs 1 7-manna 1
2019-10-12 13:30 Skegrie BK grön - Vellinge IF vit Snarringe IP 7-manna 1
2019-10-12 15:30 BK Höllviken blå - FC Bellevue 4 Höllvikens IP plan 2 konstgräs 7-manna 1
2019-10-13 10:00 Anderslövs BoIK (P11) - IFK Klagshamn blå Anderslövs IP konstgräs 7-manna 1