Spelprogram - P10 Sydvästra C3, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 11:00 Uppåkra IF svart - Liria IF Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-08-17 12:30 Malmö IKF 2 - Svensk-Algeriska Föreningen Malmö Gullviksborgs IP 7-manna
2019-08-17 13:30 Malmö City FC svart - Arlövs BI vit Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2019-08-22 19:00 FC Möjligheten vit - Kvarnby IK gul Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-24 09:30 Kvarnby IK gul - Malmö City FC svart Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
2019-08-24 10:00 Arlövs BI vit - Malmö IKF 2 Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
2019-08-25 08:45 FC Bellevue 3 - Uppåkra IF svart Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
2019-08-25 10:20 Svensk-Algeriska Föreningen Malmö - Heleneholms SK Gullviksborgs IP A-plan 9-manna
2019-08-28 19:00 FC Möjligheten vit - FC Bellevue 3 Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 11:45 Malmö City FC svart - Liria IF Kirsebergs IP, konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 12:30 Malmö IKF 2 - Kvarnby IK gul Gullviksborgs IP 7-manna
September
2019-09-01 10:20 Svensk-Algeriska Föreningen Malmö - Arlövs BI vit Gullviksborgs IP A-plan 9-manna
2019-09-04 17:45 Heleneholms SK - FC Bellevue 3 Heleneholms IP konstgräs 5-manna 1
2019-09-04 18:30 Liria IF - Malmö IKF 2 Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-07 10:00 Heleneholms SK - FC Möjligheten vit Heleneholms IP konstgräs 5-manna 1
2019-09-07 12:00 Uppåkra IF svart - Svensk-Algeriska Föreningen Malmö Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-09-07 14:45 Kvarnby IK gul - Arlövs BI vit Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
2019-09-08 08:45 FC Bellevue 3 - Malmö City FC svart Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
2019-09-11 19:00 FC Möjligheten vit - Uppåkra IF svart Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-13 19:00 Malmö City FC svart - Heleneholms SK Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 2
2019-09-14 12:30 Malmö IKF 2 - FC Bellevue 3 Gullviksborgs IP 7-manna
2019-09-15 10:00 Arlövs BI vit - Liria IF Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
2019-09-15 10:20 Svensk-Algeriska Föreningen Malmö - Kvarnby IK gul Gullviksborgs IP A-plan 9-manna
2019-09-18 18:15 Uppåkra IF svart - Heleneholms SK Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-09-18 18:30 Liria IF - Kvarnby IK gul Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-18 19:00 FC Möjligheten vit - Svensk-Algeriska Föreningen Malmö Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-09-21 10:00 Heleneholms SK - Malmö IKF 2 Heleneholms IP konstgräs 5-manna 1
2019-09-21 11:00 Uppåkra IF svart - Malmö City FC svart Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-09-22 08:45 FC Bellevue 3 - Arlövs BI vit Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
2019-09-28 10:00 Malmö City FC svart - FC Möjligheten vit Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 12:30 Malmö IKF 2 - Uppåkra IF svart Gullviksborgs IP 7-manna
2019-09-29 10:20 Svensk-Algeriska Föreningen Malmö - Liria IF Gullviksborgs IP A-plan 9-manna
2019-09-29 10:30 Kvarnby IK gul - FC Bellevue 3 Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
2019-09-29 11:00 Arlövs BI vit - Heleneholms SK Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
Oktober
2019-10-02 19:00 FC Möjligheten vit - Malmö IKF 2 Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-04 19:00 Malmö City FC svart - Svensk-Algeriska Föreningen Malmö Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 2
2019-10-05 08:45 FC Bellevue 3 - Liria IF Mellanhedens IP A-plan 7-manna 1
2019-10-05 11:00 Uppåkra IF svart - Arlövs BI vit Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
2019-10-06 11:00 Heleneholms SK - Kvarnby IK gul Heleneholms IP konstgräs 5-manna 1
2019-10-09 18:30 Liria IF - Heleneholms SK Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 10:00 Kvarnby IK gul - Uppåkra IF svart Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
2019-10-12 10:00 Arlövs BI vit - FC Möjligheten vit Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
2019-10-12 14:30 Malmö IKF 2 - Malmö City FC svart Gullviksborgs IP 7-manna
2019-10-13 10:20 Svensk-Algeriska Föreningen Malmö - FC Bellevue 3 Gullviksborgs IP A-plan 9-manna
2019-10-15 18:00 Liria IF - FC Möjligheten vit Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 1