Spelprogram - P11 Sydvästra C1, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 11:00 Harrie FF röd - Askeröds IF Högalids IP, B-plan 7-manna 2
2019-08-17 13:00 Lunds BK vit - Lunds FF vit Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2019-08-17 15:30 Veberöds AIF svart - Lunds BOIS röd Svalebo, konstgräs 7-manna 1
2019-08-18 10:00 Södra Sandby IF - Bjärreds IF grön Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2019-08-18 10:00 Torns IF svart - IF Lödde gul Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2019-08-18 10:00 Klågerups GoIF röd - Linero IF vit Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-08-23 18:30 Askeröds IF - Klågerups GoIF röd Askeröds IP B-plan 7-manna 1
2019-08-24 11:30 Linero IF vit - Lunds BK vit Linero IP A-plan 7-manna A
2019-08-25 10:00 Lunds BOIS röd - Södra Sandby IF Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
2019-08-25 10:00 Bjärreds IF grön - Harrie FF röd Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-08-25 10:30 IF Lödde gul - Veberöds AIF svart Tolvans IP B-plan 7-manna 1
2019-08-25 12:30 Lunds FF vit - Torns IF svart Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 2
2019-08-30 18:00 Veberöds AIF svart - Lunds FF vit Svalebo, konstgräs 7-manna 1
2019-08-31 09:30 Torns IF svart - Linero IF vit Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2019-08-31 12:00 Lunds BK vit - Askeröds IF Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-08-31 13:00 Bjärreds IF grön - Lunds BOIS röd Borgeby IP B-plan 7-manna 1
September
2019-09-01 10:00 Södra Sandby IF - IF Lödde gul Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2019-09-01 11:30 Klågerups GoIF röd - Harrie FF röd Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-09-07 10:00 Askeröds IF - Torns IF svart Askeröds IP B-plan 7-manna 1
2019-09-07 10:00 Klågerups GoIF röd - Bjärreds IF grön Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-09-07 11:00 Harrie FF röd - Lunds BK vit Högalids IP, B-plan 7-manna 1
2019-09-08 11:30 Lunds FF vit - Södra Sandby IF Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 2
2019-09-08 11:30 IF Lödde gul - Lunds BOIS röd Tolvans IP B-plan 7-manna 1
2019-09-08 11:30 Linero IF vit - Veberöds AIF svart Linero IP A-plan 7-manna A
2019-09-13 19:00 Veberöds AIF svart - Askeröds IF Svalebo, konstgräs 7-manna 1
2019-09-14 10:00 Södra Sandby IF - Linero IF vit Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2019-09-14 12:30 Torns IF svart - Harrie FF röd Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2019-09-14 13:30 Bjärreds IF grön - IF Lödde gul Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-09-15 12:00 Lunds BK vit - Klågerups GoIF röd Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2019-09-15 13:15 Lunds BOIS röd - Lunds FF vit Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
2019-09-21 10:00 Lunds FF vit - IF Lödde gul Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 2
2019-09-21 10:00 Klågerups GoIF röd - Torns IF svart Gamla IP, Klågerup konstgräs 7-manna 1
2019-09-21 10:30 Askeröds IF - Södra Sandby IF Askeröds IP B-plan 7-manna 1
2019-09-21 11:00 Harrie FF röd - Veberöds AIF svart Högalids IP, B-plan 7-manna 1
2019-09-21 11:00 Lunds BK vit - Bjärreds IF grön Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2019-09-21 11:30 Linero IF vit - Lunds BOIS röd Linero IP A-plan 7-manna A
2019-09-27 18:00 Torns IF svart - Lunds BK vit Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2019-09-27 19:00 Veberöds AIF svart - Klågerups GoIF röd Svalebo, konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 10:30 IF Lödde gul - Linero IF vit Tolvans IP B-plan 7-manna 1
2019-09-28 11:15 Lunds BOIS röd - Askeröds IF Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
2019-09-29 11:30 Bjärreds IF grön - Lunds FF vit Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-09-29 13:00 Södra Sandby IF - Harrie FF röd Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Oktober
2019-10-03 17:30 Harrie FF röd - Lunds BOIS röd Högalids IP, B-plan 7-manna 1
2019-10-05 10:30 Askeröds IF - IF Lödde gul Askeröds IP B-plan 7-manna 1
2019-10-05 11:30 Linero IF vit - Lunds FF vit Linero IP A-plan 7-manna A
2019-10-06 10:00 Klågerups GoIF röd - Södra Sandby IF Gamla IP, Klågerup konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 10:00 Torns IF svart - Bjärreds IF grön Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 11:30 Lunds BK vit - Veberöds AIF svart Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-10-11 19:00 Veberöds AIF svart - Torns IF svart Svalebo, konstgräs 7-manna 2
2019-10-12 10:00 Södra Sandby IF - Lunds BK vit Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
2019-10-12 11:15 Lunds BOIS röd - Klågerups GoIF röd Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
2019-10-12 11:45 Lunds FF vit - Askeröds IF Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 2
2019-10-13 10:30 IF Lödde gul - Harrie FF röd Tolvans IP B-plan 7-manna 1
2019-10-13 16:00 Bjärreds IF grön - Linero IF vit Borgeby IP B-plan 7-manna 1