Spelprogram - P11 Sydvästra B1, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-14 19:00 Lunds BK blå - Värpinge IF röd Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-08-17 10:00 Furulunds IK gul - Hardeberga BK Vikenplanen, Furulund 7-manna 1
2019-08-17 11:00 Bjärreds IF svart - Dalby GIF Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-08-17 12:00 Staffanstorp United FC blå - Lunds FF grön Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
2019-08-18 10:00 Eslövs BK svart - Höörs IS blå Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-08-24 10:00 Hardeberga BK - Harrie FF blå Knutsvallen B-plan 7-manna 1
2019-08-25 10:00 Höörs IS blå - Lunds BK blå Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 7-manna
2019-08-25 10:00 Lunds FF grön - Furulunds IK gul Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2019-08-25 11:30 Värpinge IF röd - Staffanstorp United FC blå Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
2019-08-25 14:00 Dalby GIF - Eslövs BK svart Dalby IP 7-manna väst
2019-08-31 10:00 Furulunds IK gul - Värpinge IF röd Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-08-31 11:00 Harrie FF blå - Lunds FF grön Högalids IP, B-plan 7-manna 2
September
2019-09-01 11:00 Eslövs BK svart - Bjärreds IF svart Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-09-01 11:30 Lunds BK blå - Dalby GIF Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-09-01 12:00 Staffanstorp United FC blå - Höörs IS blå Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
2019-09-07 10:00 Höörs IS blå - Furulunds IK gul Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 7-manna
2019-09-08 10:00 Lunds FF grön - Hardeberga BK Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-08 13:00 Bjärreds IF svart - Lunds BK blå Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-09-08 14:00 Dalby GIF - Staffanstorp United FC blå Dalby IP 7-manna väst
2019-09-13 19:00 Harrie FF blå - Höörs IS blå Högalids IP, B-plan 7-manna 1
2019-09-14 10:00 Furulunds IK gul - Dalby GIF Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-09-15 10:30 Lunds BK blå - Eslövs BK svart Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2019-09-15 12:00 Staffanstorp United FC blå - Bjärreds IF svart Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
2019-09-19 18:15 Värpinge IF röd - Harrie FF blå Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
2019-09-21 11:55 Värpinge IF röd - Lunds FF grön Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
2019-09-21 15:00 Eslövs BK svart - Staffanstorp United FC blå Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-09-22 10:00 Höörs IS blå - Hardeberga BK Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 1
2019-09-22 12:30 Bjärreds IF svart - Furulunds IK gul Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-09-22 17:00 Dalby GIF - Harrie FF blå Dalby IP 7-manna öst
2019-09-28 10:00 Lunds FF grön - Höörs IS blå Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 10:00 Hardeberga BK - Dalby GIF Knutsvallen B-plan 7-manna 1
2019-09-28 10:00 Furulunds IK gul - Eslövs BK svart Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
2019-09-28 11:00 Harrie FF blå - Bjärreds IF svart Högalids IP, A-plan 7-manna 1
2019-09-28 12:00 Staffanstorp United FC blå - Lunds BK blå Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
Oktober
2019-10-01 18:30 Hardeberga BK - Värpinge IF röd Knutsvallen B-plan 7-manna 1
2019-10-05 14:15 Eslövs BK svart - Harrie FF blå Husarängens IP plan 2 7-manna 1
2019-10-06 10:00 Höörs IS blå - Värpinge IF röd Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 7-manna
2019-10-06 10:00 Lunds BK blå - Furulunds IK gul Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-10-06 12:30 Bjärreds IF svart - Hardeberga BK Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-10-06 17:00 Dalby GIF - Lunds FF grön Dalby IP 7-manna väst
2019-10-12 10:00 Värpinge IF röd - Dalby GIF Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
2019-10-12 10:00 Lunds FF grön - Bjärreds IF svart Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 10:00 Hardeberga BK - Eslövs BK svart Knutsvallen B-plan 7-manna 1
2019-10-12 10:00 Harrie FF blå - Lunds BK blå Högalids IP, A-plan 7-manna 1
2019-10-12 10:00 Furulunds IK gul - Staffanstorp United FC blå Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1