Spelprogram - P12 Sydvästra C1, höst

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2019-08-17 11:45 Klågerups GoIF vit - Genarps IF Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-08-18 10:00 Veberöds AIF svart - Bjärreds IF grön Svalebo, naturgräs 7-manna 1
2019-08-18 10:00 Lunds BK svart - Dalby GIF Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
2019-08-18 10:00 Torns IF svart - Linero IF grön Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2019-08-18 12:00 Staffanstorp United FC svart - Lunds BOIS röd Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
2019-08-18 12:00 IF Lödde gul - Lunds FF vit Tolvans IP B-plan 7-manna 1
2019-08-24 10:00 Löberöds IF - Klågerups GoIF vit Ölyckevallen C-plan 7-manna
2019-08-24 11:00 Veberöds AIF svart - Lunds BK svart Svalebo, naturgräs 7-manna 1
2019-08-24 12:00 Bjärreds IF grön - Staffanstorp United FC svart Borgeby IP F-plan 7-manna 1
2019-08-24 12:30 Lunds BOIS röd - IF Lödde gul Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 1
2019-08-25 10:00 Lunds FF vit - Torns IF svart Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 2
2019-08-25 10:00 Linero IF grön - Genarps IF Linero IP A-plan 7-manna B
2019-08-29 17:45 Linero IF grön - Löberöds IF Linero IP A-plan 7-manna B
2019-08-31 10:00 Genarps IF - Lunds FF vit Ekevallen, Genarp B-plan
2019-08-31 10:30 IF Lödde gul - Staffanstorp United FC svart Tolvans IP B-plan 7-manna 1
2019-08-31 15:45 Klågerups GoIF vit - Dalby GIF Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
September
2019-09-01 10:00 Torns IF svart - Lunds BOIS röd Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2019-09-01 12:00 Lunds BK svart - Bjärreds IF grön Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2019-09-07 11:30 Veberöds AIF svart - Klågerups GoIF vit Svalebo, naturgräs 7-manna 1
2019-09-07 12:00 Staffanstorp United FC svart - Torns IF svart Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
2019-09-07 12:30 Lunds BOIS röd - Genarps IF Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 1
2019-09-07 13:30 Bjärreds IF grön - IF Lödde gul Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-09-08 10:00 Löberöds IF - Lunds FF vit Ölyckevallen C-plan 7-manna
2019-09-08 17:00 Dalby GIF - Linero IF grön Dalby IP konstgräs 7-manna öst
2019-09-13 18:30 Torns IF svart - IF Lödde gul Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 1
2019-09-14 11:30 Linero IF grön - Veberöds AIF svart Linero IP A-plan 7-manna B
2019-09-14 11:45 Klågerups GoIF vit - Lunds BK svart Gamla IP, Klågerup 7-manna naturgräs
2019-09-14 14:00 Genarps IF - Staffanstorp United FC svart Ekevallen, Genarp B-plan
2019-09-15 10:00 Lunds FF vit - Dalby GIF Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-15 15:00 Löberöds IF - Lunds BOIS röd Ölyckevallen C-plan 7-manna
2019-09-21 11:00 Veberöds AIF svart - Lunds FF vit Svalebo, naturgräs 7-manna 1
2019-09-21 12:30 Lunds BK svart - Linero IF grön Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2019-09-21 14:00 Lunds BOIS röd - Dalby GIF Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 1
2019-09-22 11:30 IF Lödde gul - Genarps IF Tolvans IP B-plan 7-manna 1
2019-09-22 12:00 Staffanstorp United FC svart - Löberöds IF Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
2019-09-22 12:30 Bjärreds IF grön - Torns IF svart Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-09-28 11:45 Klågerups GoIF vit - Bjärreds IF grön Gamla IP, Klågerup konstgräs 7-manna 1
2019-09-28 12:30 Lunds BOIS röd - Veberöds AIF svart Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 1
2019-09-29 10:00 Löberöds IF - IF Lödde gul Ölyckevallen C-plan 7-manna
2019-09-29 10:00 Lunds FF vit - Lunds BK svart Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2019-09-29 11:00 Dalby GIF - Staffanstorp United FC svart Dalby IP konstgräs 7-manna öst
2019-09-29 11:30 Genarps IF - Torns IF svart Ekevallen, Genarp B-plan
Oktober
2019-10-05 10:00 Staffanstorp United FC svart - Veberöds AIF svart Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
2019-10-05 12:45 Klågerups GoIF vit - Linero IF grön Gamla IP, Klågerup konstgräs 7-manna 1
2019-10-06 10:00 Torns IF svart - Löberöds IF Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
2019-10-06 10:00 Lunds BK svart - Lunds BOIS röd Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
2019-10-06 12:30 Bjärreds IF grön - Genarps IF Borgeby IP B-plan 7-manna 1
2019-10-06 14:00 IF Lödde gul - Dalby GIF Tolvans IP B-plan 7-manna 1
2019-10-12 10:00 Veberöds AIF svart - IF Lödde gul Svalebo, konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 11:30 Linero IF grön - Bjärreds IF grön Linero IP A-plan 7-manna B
2019-10-12 11:30 Lunds FF vit - Klågerups GoIF vit Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
2019-10-12 14:00 Genarps IF - Löberöds IF Ekevallen, Genarp B-plan
2019-10-13 12:00 Staffanstorp United FC svart - Lunds BK svart Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
2019-10-13 14:00 Dalby GIF - Torns IF svart Dalby IP konstgräs 7-manna öst